bhbus.ba
March 28, 2024, 15:11:34 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 37 38 [39] 40   Go Down
  Print  
Author Topic: Pitanja korisnika  (Read 110656 times)
damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #570 on: October 17, 2015, 01:33:05 »

nije  ni  cudo   , sad mi je jasno da je  Amar  namjestao  N I   u par  navrata
Logged

makljen1123
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 7.305



« Reply #571 on: October 17, 2015, 02:36:15 »

Razlog gašenja foruma je sljedeći:

Vidim da se ovdje ovdje vode nepotrebne rasprave i špekulacije.... Nažalost, onaj glavni krivac Vam se očigledno neće, kako nije do sada, nikada javiti ni oglasiti....
Gospodo, Vi svi zaslužujete barem neko objašnjenje.... Željeli smo ublažiti prepucavanja, ali kao pojedinac vidim da Vam dugujemo objašnjenje i ispriku...
Naime, internom revizijom podataka utvrđeno je da nas je vlasnik ove stranice tj. Amar Kamarić sustavno lagao godinama i iskorištavao sredstva u svoju korist i za svoj račun... Kao vlasniku, to se pravo njemu nalaže, ali se ne nalaže da nam laže i lažira podatke...  Brojni investitori su željeli se reklamirati na našoj stranici, ali to se "Amaru nije dalo", što bi on stupao u kontakte s nekim tko je htio pomoći....
da ne duljimo, dotičnom vlasniku stranice Amaru Kamariću su se javljali sponzori koje je on sabotirao, a nas kao javnost lagao da izvjesno održavanje stranica košta 2.600,00KM godišnje..... U daljnjim pregovorima i špekulacijama nije bilo kraja lažima.... Čak je bila ponuda pravne osobe da otkupi bhbus.net kako bi se nastavilo dalje sa radom - što mislite kakav je odgovor dao umišljeni gospodar svemira Amar?
Prozivkom iste, blokirao je nas kao moderatore i zato je upropastio ljudima kao meni skoro 134 provedena dana na forumu, Adnanu 188, a tako i ostalim kolegama dalje u roku ovih 5 godina....
Ovo je udarac za nas kao i za Vas, ali možemo samo obećati da ćemo se dignuti još jači i bolji, ako pustite ovog majmuna nek lagano teče niz k... u propast....
Ni ovaj forum u kojeg smo uložili toliko vremena nije nastao preko noći.... tako da nas neki besposličari majer i mkakanic ne mogu poremetiti ni u snu....
Meni je samo žao što sam imao posla sa lažovom i lopovom.....  Nek se zna da je Kamarić lopov...
Ono što ćemo sada napraviti i ponuditi........ a vidjet ćete....

Ovaj "mkakanic" je garant neko sa hrvatskog foruma, jer je činjenica da je ta grupica i ranije dolazila s ciljem podbadanja i narušavanja ugleda foruma.

Postavlja se pitanje zašto se dotični korisnik registrovao tek prije četiri dana? Zašto se nije registrovao prije godinu dana npr, kad je forum bio u punom sjaju i rekao ono šta misli? Uostalom, vjerujem da se nije morao ni registrovati ponovno, to je mogao učiniti preko svojih ostalih profila, koje, vjerujem da posjeduje na ovom forumu..

Pričalo se jedno vrijeme da je administratorski tim hrvatskog foruma određenom broju vaših članova promijenio nickname i pristupne podatke zato što su se registrovali i na forum bhbus?

S druge strane, kad sam bio u Zagrebu, stoje dva turistička autobusa ZG registracija na parkingu, izlazi vozač iz jednog od njih i pita me jel slike idu na bhbus ili na autobusi...org? ja reče na bhbus, vozač zatim kaže Eh ako je za bhbus onda slikaj slobodno. I sa ponosom sam ih poslikao Smiley

Jel znači ako je amar lopov da smo svi mi lopovi? Drugim riječima, amar od 2013. godine ni jednu sliku niti informaciju nije dao na ovaj forum. Mi smo ti koji smo bhbus gradili sve ove godine, neumorno, bez prestanka, i dan i noć; neki su znali ostati ovdje do 6 ujutro postavljajući slike sa putovanja!  Mnogi od nas na ta putovanja idu upravo zbog ljubavi prema svijetu autobusa! Pa ja sam upravo radi toga u ove tri i po godine koliko sam na forumu, obišao čak tri puta čitavo crnogorsko primorje dok sam bio na ljetovanju, zatim u Beč, Grac, Beograd, Zagreb itd. itd. ne mogu reći da sam išao većinom radi buseva koji su tamo prisutni, ali velikim dijelom da. Jer jednostavno to volim, kao i svi mi koji slikamo i dajemo informacije i tako zajedno gradimo forum i portal (otuda i ona teza da je bhbus.ba nasljednik ovog foruma).  Zato pojedincima zabranjujem da me stavljaju u isti koš sa amarom i da me na bilo koji način povezuju s njim! Ne samo mene nego i ostale kolege! Kad-tad se sve sazna! Kao što je Čehajić rekao, da je došlo do sukoba interesa, sigurno se ne bi mi svi povukli sa foruma, već bi neko ostao uz njega.

Lijep pozdrav od moderatora Marka.
« Last Edit: October 17, 2015, 02:43:48 by makljen1123 » Logged

Setra S 417 HDH !!!

mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #572 on: October 17, 2015, 08:21:18 »

E sad fino da ti kazem ono sto te slijedi, bez da ti mozes kukati Adnanu i ostalima kako svi imaju nesto protiv tebe... Ti si zbilja komad budale koji ima nesto protiv svega hrvatskog i zapadnog. Kako bi rekao jedan vozac - ma jebem ti ja oca, majku i oba roditelja, tko si ti da spominjes hrvatski forum, niti si tamo registriran niti sudjelujes. Svoja filozofska razmisljanja ostavi za sebe i nemoj nekoga optuzivati ako nemas siguran dokaz, jer u suprotnom rijec je o kleveti (ukucaj u Google ako ne znas sto znaci ta rijec). Dokazi prvo da je doticni clan netko s foruma autobusi.org, pa onda nesto napisi, a ne da odmah seres po njemu. Ne branim doticnog, ali ne seri bez iznesenih dokaza. Isto tako nemoj navoditi neke glupe tvrdnje, koje pocinjes s rijecima "PRICALO SE"... pa prica se i da si ti komad budale.
Svaka cast tebi sto si do 05:59 bio budan da postavis slike, iskreno bilo je tu i dosta zanimljivhih stvari, ali to ti ne daje za pravo da pljujes po ostalima i optuzujes bez dokaza...
Logged
majer
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 89



« Reply #573 on: October 17, 2015, 10:31:16 »

i  mene iskreno  interesuje , stvarno   neznam o cemu je rijec

samo te podsjecam na tvoje shizofrenicarske ispade,a vidimm da ti ih i ne nedostaje hee


za sve ostale koji ste se posrali na amara,vi izgradjivali forum,,,a on vam je to omogucio
pa serite i dalje
Logged

mkakanic
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 13



« Reply #574 on: October 17, 2015, 11:32:44 »

Ovaj "mkakanic" je garant neko sa hrvatskog foruma, jer je činjenica da je ta grupica i ranije dolazila s ciljem podbadanja i narušavanja ugleda foruma.
Ne samo to,nego je cjela vlada uključena u ovo.
I američke tajne službe su dobile nalog da naruše vaš ugled.
Rusi se još nisu uključili,čeka se Putinova odluka.

Pričalo se jedno vrijeme da je administratorski tim hrvatskog foruma određenom broju vaših članova promijenio nickname i pristupne podatke zato što su se registrovali i na forum bhbus?
S druge strane, kad sam bio u Zagrebu, stoje dva turistička autobusa ZG registracija na parkingu, izlazi vozač iz jednog od njih i pita me jel slike idu na bhbus ili na autobusi...org? ja reče na bhbus, vozač zatim kaže Eh ako je za bhbus onda slikaj slobodno. I sa ponosom sam ih poslikao Smiley
Ne samo to,nego je navodno administrator s tog foruma oteo i silovao člana ovog foruma.

Logged
mkakanic
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 13



« Reply #575 on: October 17, 2015, 14:21:49 »

aha  to je  to znaci i nekaje   , samo tako ko  god je
Pokušao sam ovo prevest na engleski preko google translatora
yeah that's it mean , and something just so whoever
Logged
makljen1123
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 7.305



« Reply #576 on: October 17, 2015, 14:56:09 »

Mate, pozdrav !

Da, iznosim ono šta sam čuo i naglasio sam da sam čuo, stoga ne znam čemu priče o kleveti, neiznošenju dokaza i sl? Koliko vidimo, niko nije iznio ni jedan dokaz koji potvrđuje ili opovrgava sve ono što se pisalo u zadnje četiri strane?!

Drugo, što se tiče moje navodne mržnje prema hrvatskom, trebam li još jedanput demantovati to? Trebam li ti još jedanput govoriti da mi je pola šire famijije katoličkog porijekla jer su mi obje bake hrvatice? I sviju njih neizijerno volim i cijenim više nego pojedince iz Banjaluke! Kad sam rekao hrvatski forum nisam mislio na Hrvatsku kao državu (koja mi se u mnogim stvarima sviđa više nego ostale ex-yu zemlje), već mi se nije dalo pisati puni naziv foruma upravo zbog priča koje sam čuo da su se dešavale tamo. Ako nije istina, meni na dušu.

Iskrento ti kažem, žao mi je ako sam te povrijedio, ali si me napao bez razloga.
Logged

Setra S 417 HDH !!!

novi
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 53



« Reply #577 on: October 17, 2015, 15:13:20 »

Umjesto da ovaj forum umirovite u miru serete i jedete govna do besvjesti. Kao član osoblja foruma autobusi.org mogu ti odgovorno reći da poslije osnivanja bhbus foruma niti jedan član nije baniran ili isključen zbog toga što je pisao ovdje jer bi to bilo idiotski, osim člana Berlingo ali to je posebna priča.
Onim članovima koji su bili banirani, a nije im brisan račun ban je skinut, neki su se svježe pridružili, ratne sjekire su zakopane i bilo je čak i suradnje moderatora oba foruma (mate zna konkretan slučaj)
Da su se vozačima pojedinih BiH prijevoznika govorile prilično ružne stvari o autobusi.org ovdje mogu ti reći i iz prve ruke jer sam i sam bio izložen agresivnom napadu vozača jednog prijevoznika (neću imenovati, ali radi se o Cazinskoj krajini) i to u Crikvenici, usred moje zemlje i moje županije, tako da ne seri jer nemaš pojma.
Očekujem da se ispričaš za iznošenje laži.
« Last Edit: October 17, 2015, 15:16:53 by novi » Logged
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #578 on: October 17, 2015, 16:05:02 »

Ja se drogiram.
Logged

Neoplan VIP Class
damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #579 on: October 17, 2015, 16:23:46 »

ti  ne prevodi  na Engleski , vec na tvoj maternji ,tako da  svi razumiju
Logged

Eurobus AV120
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 81



« Reply #580 on: October 17, 2015, 16:50:35 »

Nemogu vjerovati toliko mržnje i netrpeljivosti prema hrvatskom forumu da je to strašno, a na kraju krajeva većina su s ovog foruma svoje početke započeli na org-u. Ne želim nikoga imenovati, ali koliko je "gospode" otišlo sa org-a jer im nisu odgovarala tamošnja pravila pa su htjeli nametnuti svoja i kada im nije to pošlo po rukom, došli su ovdje klevetati protiv org-a. Stvarno ste pokazali tko ste i što ste.
Logged

Dani ponosa i slave!
mkakanic
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 13



« Reply #581 on: October 17, 2015, 17:14:33 »

Nije ovdje raja tolko loša kolko misliš,nego je zadojena pričama onih koje pominješ i kojima se na org-u nije dozvoliko da rade što hoće(tomo dubster ...).
Tu je tomo predvodnik,a onim postom u ovoj temi se razotkrio naskroz.Vrijeđa bez dokaza i obrazloženje nazivajući čovjeka lopovom.Što je ukrao neka kaže?Kako može sam sebi ukrast?
I onda još kaže da je bila ''ponuda pravne osobe'' da se otkupi forum, a da je Amar sabotirao.Pa de ti meni reci tko je dužan prodati nešto svoje,ako ne želi?Ne kontam!
« Last Edit: October 17, 2015, 17:22:48 by mkakanic » Logged
majer
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 89



« Reply #582 on: October 17, 2015, 18:04:47 »

Problem je u tome sto nece da snose nikakve troskove oko foruma i tu su se razisli.
Valjda racunali da Amar placa i odrzava,a da oni glume bossove ovdje.
Dosta je sto im je omogucio da vode forum kako im je ceif sad jos pljuju po njemu.
Ako ne zeli vise da vodi sto niste ispali posteni i rekli da van se dadne forum pa ga vi odrzavajte i sacuvajte ulozeni rad,nego hocete sve da bude dzabe,a i da svalite da van unistava sta ste 'stvarali'.
Bezveze se ovdje ppjedinci naruceno prepucavaju po uputama olosi koja suti i zna sta je uradila.
Logged

mikko93
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 287



« Reply #583 on: October 17, 2015, 20:06:58 »

druze predloženo je bilo da preuzmu forum i da nastave dalje oko plaćanja
Logged

mikko93
makljen1123
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 7.305



« Reply #584 on: October 17, 2015, 20:12:31 »

Umjesto da ovaj forum umirovite u miru serete i jedete govna do besvjesti. Kao član osoblja foruma autobusi.org mogu ti odgovorno reći da poslije osnivanja bhbus foruma niti jedan član nije baniran ili isključen zbog toga što je pisao ovdje jer bi to bilo idiotski, osim člana Berlingo ali to je posebna priča.
Onim članovima koji su bili banirani, a nije im brisan račun ban je skinut, neki su se svježe pridružili, ratne sjekire su zakopane i bilo je čak i suradnje moderatora oba foruma (mate zna konkretan slučaj)
Da su se vozačima pojedinih BiH prijevoznika govorile prilično ružne stvari o autobusi.org ovdje mogu ti reći i iz prve ruke jer sam i sam bio izložen agresivnom napadu vozača jednog prijevoznika (neću imenovati, ali radi se o Cazinskoj krajini) i to u Crikvenici, usred moje zemlje i moje županije, tako da ne seri jer nemaš pojma.
Očekujem da se ispričaš za iznošenje laži.

Što su se onda određeni članovi iz Hrvatske okrenuli ovom forumu i zašto je podforum "Prevoznici iz Hrvatske" doživio ekspanziju u vrlo kratkom vremenu?

Ako je broj ljudi iz BiH na forumu autobusi.org porastao, a time i postovi u temama iz BiH (period prije osnivanja bhbus-a), ti ljudi sigurno nisu došli s namjerom da vas unište nego da postavljaju slike autobusa i ostale informacije vezane za iste iz BiH, što je vama očito bilo previše.

Da su sjekire zakopane, niko se od vaših domaćih članova ne bi regao ovdje radi podbadanja i pravljenja problema tamo gdje ih nema. Tako-reći do juče nam je ranije pomenuta grupica disala za vratom sa raznim upadicama i čudnovatim konstatacijama. Jel to u redu?
« Last Edit: October 17, 2015, 20:16:34 by makljen1123 » Logged

Setra S 417 HDH !!!

Pages: 1 ... 37 38 [39] 40   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.036 seconds with 21 queries.