bhbus.ba
April 19, 2024, 16:12:02 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 36 37 [38] 39 40   Go Down
  Print  
Author Topic: Pitanja korisnika  (Read 111456 times)
frukec
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.007



« Reply #555 on: October 15, 2015, 22:28:39 »

Želim ti sve najbolje u životu, dao ti Bog zdravlja  Smiley
Logged

[/img]
damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #556 on: October 16, 2015, 01:19:57 »

daj ba  sta se  tu  svadjate ovo  sve  sa  namjerom rade ljudi iz Grasa , jer  smo im stali  njihovim lopovlucima na   zulj , a  sto se  tice Azre  tu je  ona  to je  sigurno  samo pod drugim nickom , ili ti ga imenom  i meni je zao svih mojih slika sto ce  ptici u  pm ,ali  sreca da neke imam  na kompjuteru tako  dace ih  isto tamo  biti , a vi  DUSMANI  crknite
Logged

dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #557 on: October 16, 2015, 01:32:20 »

Nek si im reko ljubi te brat

Poslano sa mog 4013D koristeći Tapatalk
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #558 on: October 16, 2015, 01:34:56 »

zar  nije  tako ,  to  samo  olos  ,a neki pljulju  po  Istocnoj Bosni   kakva  je takva je   MOJA JE   
Logged

Hare
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 467


I krv svoju za Bosnu moju


« Reply #559 on: October 16, 2015, 19:40:41 »

Ustacemo ponovo!!
Svidjelo se to nekom ili ne ,svaka cast Daniju legendi , bice slika , susreta i druzenja a ovi sto pljuju i huskaju mogu jos kratko , jer mnogo vise imamo prijatelja nego onih koji nikad nisu nista uslikali, nisu popricali sa ovim clanovima i ne shvataju da mi imamo podrsku sto kaze Dani od mnogo ljudi.
Dani pozdrav!!
« Last Edit: October 16, 2015, 19:42:43 by Hare » Logged

BHBUS
mkakanic
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 13



« Reply #560 on: October 16, 2015, 20:27:46 »

Ajde ustanite više...slikajte,stvarajte nova prijateljstva,putujte,družite se...krenite već jednom.
Logged
damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #561 on: October 16, 2015, 21:27:13 »

polako  Azrice  polako
Logged

Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #562 on: October 16, 2015, 22:17:46 »

Ljudi bolje se organizujte da svako spremi nekoliko tema na wayback machine da ne ode 5 godina u helać
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
E 34
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 1



« Reply #563 on: October 16, 2015, 22:19:28 »

Ima da vas bude sram ona dvojica jesu prekrdasila svaku mjeru ali di ima dima ima i vatre! I meni su ona dvojica brisala postove i nakraju obrisali ime a bio sam pristojan i nisam nikad nikog uvrijedio nego samo iznio misljenje sto se nije njima sviđalo! I sad im je amar kriv za sve. Nije da ga branim nije ni on svetac ali naspram dubsteru on je mnogo posteniji. On je sve ove godine odrzavao forum i placao troskove a ove vase postenjacine su dizale pare i slavu! I onda im je poceo smetat i zeljeli su preuzet vlast i kad im on nije popustio onda su napravili svađu. Ja znan za dvije firme koje su ih obdarivale samo da bi pisali u njihovu korist! Vi stariji se sjecate da su upravo njih dvojica zajedno sa amarom isto ovo bili napravili na org forumu pa su onda otvorili ovaj forum a sad opet rade isto! A ovo sam napisao najvise zbog vas mlađih da dobro razmislite s kim imate posla! Ja im zelim svu srecu i popratit cu im novi forum al nepada mi napamet sta komentirisat i stavljati slike ionako oni dopustaju samo ono sto je njima u intetesu.
Logged
damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #564 on: October 16, 2015, 22:22:52 »

nemoj tako u Dubsteru  jer ne poznajes momka ,koga je upoznao  zna o kakvom se momku radi
Logged

BIH TOURS
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 478



« Reply #565 on: October 16, 2015, 22:24:11 »

Fino bi bilo od ljudi koji su vodili forum iz poštovanja prema članovima koji su tu zbog autobusa objasnit cijelu situaciju.
Logged
damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #566 on: October 16, 2015, 22:36:12 »

i  mene iskreno  interesuje , stvarno   neznam o cemu je rijec
Logged

majer
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 89



« Reply #567 on: October 17, 2015, 00:09:41 »

i  mene iskreno  interesuje , stvarno   neznam o cemu je rijec

pa zar nijesi vec rekao Huh?? haaa svasta

daj ba  sta se  tu  svadjate ovo  sve  sa  namjerom rade ljudi iz Grasa , jer  smo im stali  njihovim lopovlucima na   zulj , a  sto se  tice Azre  tu je  ona  to je  sigurno  samo pod drugim nickom , ili ti ga imenom  i meni je zao svih mojih slika sto ce  ptici u  pm ,ali  sreca da neke imam  na kompjuteru tako  dace ih  isto tamo  biti , a vi  DUSMANI  crknite
Logged

damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #568 on: October 17, 2015, 00:52:11 »

aha  to je  to znaci i nekaje   , samo tako ko  god je
Logged

ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #569 on: October 17, 2015, 01:15:08 »

Fino bi bilo od ljudi koji su vodili forum iz poštovanja prema članovima koji su tu zbog autobusa objasnit cijelu situaciju.
Vidim da se ovdje ovdje vode nepotrebne rasprave i špekulacije.... Nažalost, onaj glavni krivac Vam se očigledno neće, kako nije do sada, nikada javiti ni oglasiti....
Gospodo, Vi svi zaslužujete barem neko objašnjenje.... Željeli smo ublažiti prepucavanja, ali kao pojedinac vidim da Vam dugujemo objašnjenje i ispriku...
Naime, internom revizijom podataka utvrđeno je da nas je vlasnik ove stranice tj. Amar Kamarić sustavno lagao godinama i iskorištavao sredstva u svoju korist i za svoj račun... Kao vlasniku, to se pravo njemu nalaže, ali se ne nalaže da nam laže i lažira podatke...  Brojni investitori su željeli se reklamirati na našoj stranici, ali to se "Amaru nije dalo", što bi on stupao u kontakte s nekim tko je htio pomoći....
da ne duljimo, dotičnom vlasniku stranice Amaru Kamariću su se javljali sponzori koje je on sabotirao, a nas kao javnost lagao da izvjesno održavanje stranica košta 2.600,00KM godišnje..... U daljnjim pregovorima i špekulacijama nije bilo kraja lažima.... Čak je bila ponuda pravne osobe da otkupi bhbus.net kako bi se nastavilo dalje sa radom - što mislite kakav je odgovor dao umišljeni gospodar svemira Amar?
Prozivkom iste, blokirao je nas kao moderatore i zato je upropastio ljudima kao meni skoro 134 provedena dana na forumu, Adnanu 188, a tako i ostalim kolegama dalje u roku ovih 5 godina....
Ovo je udarac za nas kao i za Vas, ali možemo samo obećati da ćemo se dignuti još jači i bolji, ako pustite ovog majmuna nek lagano teče niz k... u propast....
Ni ovaj forum u kojeg smo uložili toliko vremena nije nastao preko noći.... tako da nas neki besposličari majer i mkakanic ne mogu poremetiti ni u snu....
Meni je samo žao što sam imao posla sa lažovom i lopovom.....  Nek se zna da je Kamarić lopov...
Ono što ćemo sada napraviti i ponuditi........ a vidjet ćete....
Logged

Pages: 1 ... 36 37 [38] 39 40   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.037 seconds with 20 queries.