bhbus.ba
April 28, 2024, 23:35:04 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 35 36 [37] 38 39 40   Go Down
  Print  
Author Topic: Pitanja korisnika  (Read 111682 times)
Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #540 on: October 15, 2015, 12:12:49 »

Zadnjih desetak postova u ovoj temi je samo dokaz koliko su moderatori imali tezak posao, baviti se sa ovako prostim, vulgarnim i plitkim umovima nije bilo nimalo lahko. Ne pravdam nikoga, ne kazem da su moderatori bili zlatni, naravno grijesili su neko manje neko vise, na kraju krajeva svi smo ljudi i svi grijesimo, ali sada nakon bitke odjednom hrpa generala sa par desetina postova je isplivala na scenu...

Iskreno, najvise mi je zao onih Musinih ljepotana sto nose logo BHBUSa, to je dokaz da su nas ljudi cijenili i da smo bili primjeceni..
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #541 on: October 15, 2015, 12:16:21 »

Jel se mora mjenjati logo na Musinim neoplanima ?

Ako te baš zanima, hoće, promijeniće se logo. Smiley
Logged

Neoplan VIP Class
majer
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 89



« Reply #542 on: October 15, 2015, 14:15:33 »

Bravo majer 72 post tvojih bljuvotina
da imas imalo pameti nebi amara pravdao...
nit sam bio na org nit sam ikad posjetio tako da ako imas sta reci za ovaj forum ne pominjacu druge izvoli...ostalo ti prijatelju samo kurcu sviru i dokazuje koliko ti je mozak mal



vama seljacima se nije nikako svidjelo da podjelite troskove zato vam je amar" kriv"
dakle kupite prnjice i idite na svojnovotvoreni forum i budite konacno zadovoljni
ali ni to se nece desiti jer ce i tome doci kraj kad vam se interesi ne poklope
Logged

mkakanic
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 13



« Reply #543 on: October 15, 2015, 16:21:04 »

Eto...sve neki fini ljudi ovdje.Sve mogu da tolerišu,usta im puna demokratije i prijateljstva,a Amara razapeli bez da su drugu stranu priče saslušali.
A kako medalja ima dvije strane,sigurna to ima i ova priča...
Nije meni ni taj Amar nešto naročito simpatičan,ali što su mi ovi iz njegovog bivšeg tima odvratni,to nema nigdje.Razapeli čoeka kojem su do jučer virili iz dupeta,pa sad kao 'nisu znali' da je takav...
Sreća da im je ukinuo tu ''specjalnu moć'' brisanja,cenzurisanja i banovanja,pa sad ovdje mogu samo da prdnu u rosu,što me izrazito raduje.
Sad će puni inata (što je jedino što ih pokreće) obasuti svoj novi forum hrpom idiotskih slika autobusa u gro planu i potom ih još jednom razvrstati u temi Proizvođači (ako je netko propusio slučajno vidjeti njihova remek djela)  u želji da što prije sakupe što više postova...




« Last Edit: October 15, 2015, 16:26:24 by mkakanic » Logged
frukec
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.007



« Reply #544 on: October 15, 2015, 16:48:11 »

Gledam i ne vjerujem. Na šta ovo liči? Ljudi moji ja sam mislio da smo mi tim, prava ekipica koja se složi u svemu, samo se treba dogovorit. Nisam od početka na ovom forumu, al sam dovoljno dugo da ste mi ušli pod kožu i da imam potrebe svaki dan vratiti se tu. Ne mogu Vam reći koliko mi je sad žao kad vidim kako stvari zapravo stoje. Nikad nikog nisam htio povrijedit, nikad nikom nisam htio biti naporan. Ne znam dal su Vam se moje slike sviđale ili ne. Samo ovi "pravi" članovi, kako je kolega već rekao, znaju kako je probuditi se oko 4-5-6 ujutro da se ide slikat, bilo na autoput, bilo na cestu, bilo u grad ili kad je neki događaj i onda tu dođe neki sa 30-ak postova koji cijeli život nije bio sat vremena na forumu i pravi se najpametniji i već zna u dušu svakog člana da ga može osuđivat. E pa dragi moji nemojte se uopće obazirat na takve kretene, Vi i sami znate koliko i kako ste pridonijeli ovom forumu i njihove riječi omalovažavanja nemojte uzet za zlo JER NE ZNAJU KAKO STVARI STOJE. Novom forumu i portalu želim sve najbolje, dođite za nama (bez ovih majmunčića) i idemo dalje na najjače bez nebitnih osoba  Cheesy Cheesy
Logged

[/img]
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #545 on: October 15, 2015, 17:17:53 »

Ma jebem ja vama dvojici mater usta. Ono ima dva ipo posta i doslo nesto ovdje prdit. Udje na forum ne zato sto voli autobuse nego da sere, jer u zivotu nista ne zna sem srat.
Sta's ba ti doso nama pricat.
Uzmi pistolj i ubi se kad ne znas sta da radis pa seres samo.
Znas ti sta je 20, 25 hiljada samo mojih slika, a tek od drugih aktivnih clanova, znas ti sta je kredibilitet koji se gradio ovih godina, da se na parkingu pojavim sa aparatom i covjek iz Hrvatske, Srbije, Slovenije kaze ako je za bhbus slikaj, pa kad te neko pozove na put samo da ti ucini uslugu da slikas, jer volis to, jer volis autobuse, znas li koji je osjecaj kad uslikas nesto novo, dobro, posebno, i onda to objavis na bhbus, nemate vas dvojica pojma o tome, jer niste ovdje iz ljubavi za autobusima, tockovima, putovanjima, vec ste tu dosli da serete.
Nikad nikom nisam opsovo nista na forumu, tu sam skoro 5 godina, a vi ste me svojim glupostima natjerali na to.
Meni je samo zao sto ce sav trud nas, ustajanje i ne spavanje da se nesto uslika, objavi i podjeli s rajom, sa osobama koje prate forum, a ima ih mnogo mnogo, zao mi je sto ce sve to otic u propast.
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
mkakanic
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 13



« Reply #546 on: October 15, 2015, 17:29:43 »

Ohohoo...eto što ti je VIP član.Probran od 'najboljih' da bude elitna jedinica za jebanje majke u usta kad to bude najpotrebnije.
20-30 hiljada samo njegovih slika.Ti si kao forumski Čak Noris koji je uspio potrošit film na digitalnom fotoaparatu.
Logged
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #547 on: October 15, 2015, 18:35:13 »

mkakanic i majer slobodno mozete tu da stojite i gledate kako se iz pepela dize novi BHBus.ba kao sto se dizao i ovaj BHBus.net. Da je ovdje doslo do sukoba interesa neko bi od moderatora ostao ovdje sa adminom,a ne bi se svi povukli kao i svi oni koji su svojim slikama i informacijama doprinosili za dobrobit ovog foruma i portala. Sto se tiče c/p sa jednog na drugi portal slobodno znajte da smo Mi ovo ovdje napravili,ove ovdje vozne parkove pisali, ove ovdje reportaze radili i sve ostalo tako da smo iskoristili sve svoje. Uglavnom spremamo Vam na bhbus.ba nesto novo, za cime ce se svi u dogledno vrijeme okretati i diviti se.
Drugo već je većina prevoznika upoznata sa informacijama,mnogim je zao jer ovaj forum sadrzi mnogo informacija bitnih kako meni tako i njima,ali boze moj.
Svi ste dobrodosli Cheesy
Lijep pozdrav :*
Logged

dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #548 on: October 15, 2015, 18:57:38 »

Jos da napisem da odgovorno tvrdim da se iza nika majer krije Azra (man lions coach)

Poslano sa mog 4013D koristeći Tapatalk
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
majer
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 89



« Reply #549 on: October 15, 2015, 19:10:35 »

mkakanic i majer slobodno mozete tu da stojite i gledate kako se iz pepela dize novi BHBus.ba kao sto se dizao i ovaj BHBus.net. Da je ovdje doslo do sukoba interesa neko bi od moderatora ostao ovdje sa adminom,a ne bi se svi povukli kao i svi oni koji su svojim slikama i informacijama doprinosili za dobrobit ovog foruma i portala. Sto se tiče c/p sa jednog na drugi portal slobodno znajte da smo Mi ovo ovdje napravili,ove ovdje vozne parkove pisali, ove ovdje reportaze radili i sve ostalo tako da smo iskoristili sve svoje. Uglavnom spremamo Vam na bhbus.ba nesto novo, za cime ce se svi u dogledno vrijeme okretati i diviti se.
Drugo već je većina prevoznika upoznata sa informacijama,mnogim je zao jer ovaj forum sadrzi mnogo informacija bitnih kako meni tako i njima,ali boze moj.
Svi ste dobrodosli Cheesy
Lijep pozdrav :*

zanimljivo je da se amar ne javlja,slucajno ili namjerno
prava je istina da lajete na amara jer niste rijesili problem finaniranja rada foruma kako vam je ponudio
uostalom nesto sto vam je pustio,maltene ste imali sami svoj forum,i lajete na njeg,dao vam moderaciju da vas vodi (taj vas klan i grupica imala svog vodju) i slicno i opet ste mu nezahvalni cc
i sta mene briga sta cete vi napraviti novo ili staro,imali ste forum na izvolite ovdje i portal i sve,na kraju kad sebe treba uloziti na drugi nacin ocekivate da vam neko to drugi uradi
ko zadnje kuje ste se posutili dok se nije ustvari prica otvorila na ovom podforumu,vi osim price kako ste slikavali i ustajali u 4-5 ujutro nista drugo niste ni ponudili,sad kad je problem finansiranja lajete na amara
bavite se svojim novim forumom i portalom kako vi smatrate da vam odgovara,sta je bitno za vas tako da ovdje svojim clanovima objasnjvate a vise ovog foruma nema i da ce se navodno ugasiti
pa nek se i ugasi,imate svoje i krajj price
Logged

mkakanic
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 13



« Reply #550 on: October 15, 2015, 19:17:10 »

Baš si fazon ecehajicu.
Vidim ja radi se punom parom na tom feniks.ba forumu.
Jedva čekam da otpočnete s malterisanjem slika po njemu.
Već sam naručio djelove i sastavljam sofisticirani računar u djelovima koji će služiti samo da može učitati vaše visokorezolutne slike.
Samo još da na google translatoru nađem jezik za prevođenje vaših  bisera.
Logged
majer
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 89



« Reply #551 on: October 15, 2015, 19:21:56 »

ja mislim da nece biti problem njima na ovom forumu da naprave ono sto su ovdje otprilike za 10-tak dana,znaci 1000 postova po clanu za 10 dana,svaki dan 100 i bude dosta
nadoknadit ce se to
tak da ne vidim razloga sto se stvarno zale
Logged

mkakanic
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 13



« Reply #552 on: October 15, 2015, 19:28:33 »

Pošto su formalno-pravni sljednici ovog foruma,možda će se njihov pravno-savjetnički tim preko suda za ljudska prava iz Strasbourga izboriti za prijenos prava na broj postova s ovog foruma.
Logged
frukec
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.007



« Reply #553 on: October 15, 2015, 21:13:35 »

Mladiću, čime se ti boriš? Ako te nije briga za novi forum, nek te nije ni briga za velikorezolucijske slike, tako ih ti sigurno nećeš postavljati Smiley ugodan ostatak večeri želim!
Logged

[/img]
mkakanic
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 13



« Reply #554 on: October 15, 2015, 22:02:19 »

Dječače,hvala ti na lijepim željama za ugodan ostatak večeri ...
Ja se ne borim s ničim.Ja ti samo piskaram tu po forumu ono što mislim i koristim situaciju što bivši tim ovo čita,a ne može da pobriše postove i da me banuje.
I ako nisi ni ti shvatio kao i tvoji jarani koji napadaju Amara,a bez ijednog iznesenog dokaza i argumenta za ono što navode,pokušavam pokazati da nije sve tako crno-bijelo.
Zbog čega da vjerujem toj sekti na temelju onog što pišu,kad su pokazali da su gori od onog kojeg prozivaju.
Sagledaj realno pa ćeš da vidiš da imam neke objektivne osnove za to.
Zašto oni još uvjek tumaraju i pišu tu po ovoj temi,ako pripremaju novi forum?
Ajde,budeš i ti na kraju dobio neku ulogu.Za tvoje slike Presečkoga ću morati da nabavim poseban disk od 10 terabajta,kako bih po stare dane mogao uživati u njima.


Logged
Pages: 1 ... 35 36 [37] 38 39 40   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.047 seconds with 20 queries.