bhbus.ba
April 16, 2024, 14:23:07 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 32   Go Down
  Print  
Author Topic: Susreti forumaša  (Read 118938 times)
flatić
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 1.181


flatić


« Reply #105 on: February 05, 2012, 23:05:14 »

dok ovo otopli ba... sad nigdje ne mičem iz kuće hahaha Možda i sa Hozićem sredim neku reportažu ili intervju Tongue
Tebi dosadilo ziviti ?

hahahaha to bi bio veliki izazov xD
pa zakon je na mojoj strani Tongue
U Bugojnu su svi na strani onoga ko ima prar to je u ovom slucaju "Big Hozić" tako da nemamo sanse Wink
Logged

The Doctor
mirza
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.972



« Reply #106 on: February 06, 2012, 01:12:53 »

dok ovo otopli ba... sad nigdje ne mičem iz kuće hahaha Možda i sa Hozićem sredim neku reportažu ili intervju Tongue
Tebi dosadilo ziviti ?

hahahaha to bi bio veliki izazov xD
pa zakon je na mojoj strani Tongue
U Bugojnu su svi na strani onoga ko ima prar to je u ovom slucaju "Big Hozić" tako da nemamo sanse Wink
Samo nahaberi da te dočekamo na stanici:) A nas trojica se (cehajic, flatić i ja) nikako n emožemo dogovorit da se nađemo i popijemo kafu. Kad su bili na raspusstu ja radio, sad kad sam ja na birou i imam vremena oni imaju obaveza u školi. Al se zato pozdravimo kad se sretnemo Smiley
Logged

TOVARNA  AVTOMOBILOV  IN MOTORJEV
Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #107 on: February 06, 2012, 12:48:28 »

Kad smo kod percepcija Wink,ja sam bio impresioniran pri odlasku kući iz SA.Žurim na autobusku,ulazim u CTS-ovu ''stonogu'',Transliner N318K,kad me neko oslovi s kolega Grin,ni manje ni više nego naš istaknuti član,moj prijatelj i kolega Kassbohrer,tu je normalno elegancija,profinjenost kakvu i ''gotivim'',naravno stručni časopis 'Kamion i bus'.Bio sam prijatno iznenađen,s tim da smo već razmjenili br.,ali zbog obaveza nismo imali vremena a i lokacije.Razmjenili smo naše vizije,bili smo glasniji od vozačke posade Grin,povremeno se i jedan od vozača uključio u konverzaciju Cheesy,znam samo da je iz Fojnice,mlađi je...a i malo 'živac',inače ga je 'tjerao' poštenski,a ipak je 15-metraš(transliner).Nikad nam put nije bio kraći,a valja izdržat 400km,i bivanje u vozilu sedam sati,uz dvije kraće pauze Wink

Da, imao sam čast da upoznam, pa slobodno mogu reći i svog daljeg komšiju (jer mjesta u kojima živimo su dosta blizu) člana Archy-ja... Kao što kolega već reče, nikad ugodnije putovanje i nikad kraći put iz Sarajeva kući. Sedam sati dogo putovanje za tren prođe kad imaš nekoga ko dijeli ista mišljenja s tobom, i iste stavove. Normalno, glavna tematika je bila autobusna, razgovarali smo o stvarima koje su OK, i o onima koje treba mijenjati. Promatrali smo vozačku posadu, kraj koje je čitavo vrijeme sjedila neka žena i to na suvozačkom sjedištu... Cheesy A još uz to, i Transliner nas je oduševio, a šoferi su ga tjerali koliko god je mogao! Cheesy Imao je malih problema pri izlasku iz Sarajeva zbog dužine, ali su drugi učesnici u saobraćaju imali razumjevanja pa su mu u nekim raskrsnicama dozvoljavali da "zagrabi" i njihovog dijela ceste Smiley

A taj časopis me je zamalo mogao koštati, na kiosku na kojem sam ga kupio bio sam izgubio kartu. Međutim, zahvaljujući dobrom, poznatom i poštenom čistaču Seji, dobio sam svoju kartu natrag... Cheesy

Sve u svemu, jedva čekam ponovo putovanje kući sa kolegom Archy-jem, još bih volio da se potrefi Man Lions Coach na liniji za Veliku Kladušu, pa da i njega "isprobamo"... Cheesy (a ne bih se bunio ni da opet bude Transliner)
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #108 on: February 06, 2012, 12:51:53 »

Zna Adis tako iznenaditi Cheesy
I na mene je jednom nenadano naletio, pa smo se onako samo pozz u prolazu, al ga čekam da dođe ponovo u Sarajevo, pa ćemo polako uz kahvu Smiley

A drago mi je što sam upoznao i jednog od osnivača ovog Foruma, bilo je to onako u prolazu, kratko, i nadam se da ćemo se uskoro naći na kahvi i malo bolje promuhabetiti... Cheesy
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
flatić
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 1.181


flatić


« Reply #109 on: February 08, 2012, 19:29:19 »

Ja i Cehajic danas malo prohodali da vidimo imal' kakvih prinova na rudniku Wink
Logged

The Doctor
Saško
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 551



« Reply #110 on: February 14, 2012, 02:13:33 »

Juče u Beogradu pao mali susret, naime uz predhodni dogovor član SIKIIIIIdo i ja smo se juče sastali u Beogradu, ja već išao službeno. Malo smo propratili par buseva ali nismo nešto slikali dobrim delom za to zahvalan je sneg a i ja nešto nemam običaj sa sobom na posao da nosim fotoaparat.
Logged

Niška Banja topla voda za Nišlije živa zgoda
Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #111 on: March 02, 2012, 21:25:27 »

Ja sam danas bio sa članom Mate na kolodvoru.. On je trebao nešto Čazminog vozača pitati, a ja spojio ugodno s korisnim pa sam došao, na žalost kratko smo ostali, Mate je morao na ručak, a ja na utakmicu.. Nadam se da ćemo se viditi više puta Smiley
Logged

dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #112 on: March 08, 2012, 13:01:43 »

Evo, jucer sam imao cast da nekih 5 ipo 6 sati provedem sa ovom legendom u gradu Tešnju, gdje smo sve bili vidjet ćete u reportaži koju ću naknadno postaviti
Legenda Suljo Nakić i ja
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #113 on: April 12, 2012, 23:13:12 »

Ljudi, kolege, ide nama sajam knjiga u Sarajevu, da ne bude kao prošle godine, haman svi bili, niko se ni sa kim nije vidio. Ja sam u Sarajevu 23. na sajmu, u ranim satima, oko 9-10, ako će još ko doći u tom terminu neka javi da se vidimo.
Logged

Neoplan VIP Class
flatić
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 1.181


flatić


« Reply #114 on: April 13, 2012, 06:37:00 »

Ja i Enes bi trebali doci u petak sljedeci tj. 20.aprila ( jedino ako se šta ne poremeti jer otac baš nije zadovoljan ocjenama ) Cheesy
Logged

The Doctor
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #115 on: April 13, 2012, 22:02:11 »

Ja sam gotov svaki dan u Sarajevu, pa svako ko želi da se nađe sa mnom, ako ništa da se samo upoznamo neka se javi koji dan ranije ili ovdje ili na pp, pa da se dogovorimo Cheesy
Logged


The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #116 on: April 20, 2012, 21:33:21 »

Ja i Enes bi trebali doci u petak sljedeci tj. 20.aprila ( jedino ako se šta ne poremeti jer otac baš nije zadovoljan ocjenama ) Cheesy


rečeno - ispunjeno Cheesy
Logged


flatić
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 1.181


flatić


« Reply #117 on: April 20, 2012, 21:36:38 »

Tako je Hole kralju Smiley
Znaš da nas dvojica ispunimo sve Wink
evo slika ode na naslovnicu na fb Smiley
« Last Edit: April 20, 2012, 21:38:09 by flatić » Logged

The Doctor
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #118 on: April 20, 2012, 21:39:39 »

Drago mi je da smo se vidjeli, a aBd u pon bi trebao i sa Mirzom, a mi baš danas o njemu pričamo Cheesy
Logged


ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #119 on: April 20, 2012, 21:47:38 »

Drago mi je da smo se vidjeli, a aBd u pon bi trebao i sa Mirzom, a mi baš danas o njemu pričamo Cheesy
Stvarno mi je drago da smo se upoznali,žao mi je što nismo zvali i našeg bugojanca merima (slimshady) ali sam na njega apsolutno zaboravio,nadam se da se ne ljuti ali slijedeći put ćemo gledati da nas se što više sastane...Wink
Logged

Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 32   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.046 seconds with 22 queries.