bhbus.ba
March 28, 2024, 11:30:39 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 30 31 [32]   Go Down
  Print  
Author Topic: Susreti forumaša  (Read 118044 times)
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #465 on: July 30, 2015, 21:41:11 »

Danas sam ipak uspio doci do Tuzle, nakon neuspjesnog proslog puta, danas je proslo mnogo bolje. Prijevozno sredstvo je bilo isto, S319 UL od APPa, Gbr.114, a i skoro ista ekipa Cheesy. Pri samom dolasku kolega Damir (fido), me je docekao, te je pao dogovor, nakon mog kupanca o obilasku grada. Docekan sam odlicno, proveden kroz cijeli grad, vidio sve sto me zanima, cuo hrpu zanimljivih stvari, o Tuzli, znamenitostima, pa i nekolicini ljudi. Definitivno ugoscen sam na odlican nacin od strane Damira, a i ostali ljudi su relativno dobro reagirali (na stanici, i na jednom od parkinga), jedina mrlju na sve je pokusao baciti vozac Ljaljica, ali nakon intervencije Semira telefonskim putem, i to je zaboravljeno.
Dakle, generalno, jedna odlicna posjeta Tuzli, i nekolicina novih poznanstava i prijateljstava, na celu s kolegom Damirom. Smiley
Logged
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #466 on: July 30, 2015, 21:50:50 »

Upoznao sam stvarno dosta ljudi zahvaljujući ovom projektu i svi su mi bili super, ali Damir definitivno zauzima posebno mjesto (da se niko ne ljuti). Jednostavno čovjek ima neke pozitivne vibracije i to mi se posebno sviđa, a da ne govorim o internim šalama i sličnim stvarima. Drago mi je da si imao prilike upoznati ga i vidjeti koliko je to, ne čovjek, nego ljudina! Cheesy
Logged


Pages: 1 ... 30 31 [32]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.026 seconds with 21 queries.