bhbus.ba
April 19, 2024, 16:59:04 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Go Down
  Print  
Author Topic: Susreti forumaša  (Read 119139 times)
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #90 on: December 11, 2011, 19:35:41 »

Adi, to emo ja i ti maksuz za Adnana, vidim one krntije od gradskog mu se svidjaju, Samo ovo Je-be, nemoj ovdje pisati,,,,, sankcionisat ce te Cheesy
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #91 on: December 11, 2011, 19:45:53 »

Ekipa: Dani Kovacevic - Adi Novalic, VOZACI U ZENICI, PAZITE, OD SADA OD NAS NE MOZETE POBJECI!!!!!


a ja i fare danas u zenici bili.
Logged

The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #92 on: December 11, 2011, 19:56:53 »

a ja i Adin jučer u Vitezu xD
Logged


The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #93 on: January 21, 2012, 23:49:54 »

Imao sam čast da danas popijem kafu sa našim članom maly.
Na moju žalost nije došao ni sa jednim Neoplanom, jer su oba bila zauzeta, pa je došao sa setrom od Auto-Reli, koju mi se nije dalo slikati Tongue

Nadam se da će ovakvih druženja biti i dalje Cheesy
Logged


archy
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 204



« Reply #94 on: February 05, 2012, 18:06:19 »

Kad smo kod percepcija Wink,ja sam bio impresioniran pri odlasku kući iz SA.Žurim na autobusku,ulazim u CTS-ovu ''stonogu'',Transliner N318K,kad me neko oslovi s kolega Grin,ni manje ni više nego naš istaknuti član,moj prijatelj i kolega Kassbohrer,tu je normalno elegancija,profinjenost kakvu i ''gotivim'',naravno stručni časopis 'Kamion i bus'.Bio sam prijatno iznenađen,s tim da smo već razmjenili br.,ali zbog obaveza nismo imali vremena a i lokacije.Razmjenili smo naše vizije,bili smo glasniji od vozačke posade Grin,povremeno se i jedan od vozača uključio u konverzaciju Cheesy,znam samo da je iz Fojnice,mlađi je...a i malo 'živac',inače ga je 'tjerao' poštenski,a ipak je 15-metraš(transliner).Nikad nam put nije bio kraći,a valja izdržat 400km,i bivanje u vozilu sedam sati,uz dvije kraće pauze Wink
Logged
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #95 on: February 05, 2012, 21:02:17 »

Zna Adis tako iznenaditi Cheesy
I na mene je jednom nenadano naletio, pa smo se onako samo pozz u prolazu, al ga čekam da dođe ponovo u Sarajevo, pa ćemo polako uz kahvu Smiley
Logged


flatić
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 1.181


flatić


« Reply #96 on: February 05, 2012, 21:22:31 »

Stvarno mi je drago kada vidim da nas ima sve vise i vise !
Pojedinci su presli na novi BestBus.net ali nisu znali cijeniti trud nasih moderatora koji srcano daju svoje slobodne trenutke za uređivanje foruma (pogotovo Hole-kralj , ni Amaru nije zamjeriti ni jedan potez). Nadam se da bi vremenom trebali organizovati izlete forumasa Wink
Logged

The Doctor
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #97 on: February 05, 2012, 21:29:43 »

A ako Bog da zdravlja i dobrog vremena, možda na ljeto doletim na kafu u Bugojno da se upoznam i sa tom dole ekipom Cheesy

Skoro sam pričao baš kako je ovaj forum davno prerastao samo autobusnu tematiku, drago mi je da se stvaraju i neka nova poznanstva i te stvari Cheesy
Logged


ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #98 on: February 05, 2012, 21:35:36 »

uvijek ce biti bilo ko od vas dobro docekan u bugojnu...Wink
« Last Edit: February 05, 2012, 21:40:07 by ecehajic » Logged

flatić
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 1.181


flatić


« Reply #99 on: February 05, 2012, 21:36:22 »

Naravno , bujrum odmah Wink
Logged

The Doctor
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #100 on: February 05, 2012, 21:37:36 »

dok ovo otopli ba... sad nigdje ne mičem iz kuće hahaha Možda i sa Hozićem sredim neku reportažu ili intervju Tongue
Logged


Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #101 on: February 05, 2012, 22:12:02 »

Nedo Bog pa da te nožem ganja  Grin
Logged

flatić
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 1.181


flatić


« Reply #102 on: February 05, 2012, 22:16:48 »

dok ovo otopli ba... sad nigdje ne mičem iz kuće hahaha Možda i sa Hozićem sredim neku reportažu ili intervju Tongue
Tebi dosadilo ziviti ?
Logged

The Doctor
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #103 on: February 05, 2012, 22:22:36 »

Kad smo kod percepcija Wink,ja sam bio impresioniran pri odlasku kući iz SA.Žurim na autobusku,ulazim u CTS-ovu ''stonogu'',Transliner N318K,kad me neko oslovi s kolega Grin,ni manje ni više nego naš istaknuti član,moj prijatelj i kolega Kassbohrer,tu je normalno elegancija,profinjenost kakvu i ''gotivim'',naravno stručni časopis 'Kamion i bus'.Bio sam prijatno iznenađen,s tim da smo već razmjenili br.,ali zbog obaveza nismo imali vremena a i lokacije.Razmjenili smo naše vizije,bili smo glasniji od vozačke posade Grin,povremeno se i jedan od vozača uključio u konverzaciju Cheesy,znam samo da je iz Fojnice,mlađi je...a i malo 'živac',inače ga je 'tjerao' poštenski,a ipak je 15-metraš(transliner).Nikad nam put nije bio kraći,a valja izdržat 400km,i bivanje u vozilu sedam sati,uz dvije kraće pauze Wink
ž

vozač je Edin (85 godiste) iz Fojnice je  i u glavnom vozi ISUZUa ali često vozi i N116 i ovu stonogu
Logged
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #104 on: February 05, 2012, 23:00:40 »

dok ovo otopli ba... sad nigdje ne mičem iz kuće hahaha Možda i sa Hozićem sredim neku reportažu ili intervju Tongue
Tebi dosadilo ziviti ?

hahahaha to bi bio veliki izazov xD
pa zakon je na mojoj strani Tongue
Logged


Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.051 seconds with 22 queries.