bhbus.ba
April 29, 2024, 15:19:22 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18   Go Down
  Print  
Author Topic: Plan uskladjivanja linija!  (Read 69832 times)
Palalija Kiseljak
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 189



« Reply #135 on: February 25, 2014, 21:03:31 »

Cemu ovo sve uskladjivanje kad je sve ostalo isto , samo po meni nema logike da je pustena linija od Trans Turista Tuzla-Bremen , a nije pustena Sarajevo-Bremen , nju su trazili CTS i Big-Sim .
Logged
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #136 on: February 25, 2014, 21:34:08 »

Da li je to Fenix turs Prijedor Huh?

Upravo taj hahahaha
Logged


doBUS
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 1.517



« Reply #137 on: February 25, 2014, 21:40:17 »

No coment !!!
Logged
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #138 on: February 25, 2014, 21:43:46 »

Trebamo mi sa foruma uložit žalbu na ovakav raspored i ovu lakrdiju koju radi Ministarstvo.
Logged


steyr1985
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 161


« Reply #139 on: February 25, 2014, 22:51:55 »

Ako sam primjetio 3 linije za Njemačku bričić radi + 2 je kooperant sa transturistom.. Dosta je toga ugrabio BE i Transturist lično po meni, to BE nije trebalo, svaka cast njima, ali za vratom imaju 3-4 giganta.. Globtour, Autoprevoz, Kantić i Centrotrans.. Po meni najjaci su Kantić i Centrotrans..
Najjači su i bili samo pogledajte iz Hercegovine Globtour gospodari  cijelom Njemačkom ( izuzev Ćićka do Munchen-a).  Nema više ni jednog Mostarskog Autoprevoza.
Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #140 on: February 25, 2014, 22:59:40 »

Ajde malo čitajte usput Plan usklađivanja linija gdje piše da li je linija aktivna ili ne....
Logged


coleman
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 638


« Reply #141 on: February 26, 2014, 12:30:02 »

I recimo Fenix turs dobio liniju Brčko-Munster, i danas pričam sa jednim prijateljem o tome i kaže on: "ma ni ovi iz Fenixa ne znaju kako su i da su uopšte dobili liniju".

Ama covjece citas li ti sta sam ja pisao gore? Ta linija je bila aktivna od neke 98-99. do 2003-4-5...
Prvo je vozio Golubic sa plavim Translinerom(kooperatni su bili Fenix i Kolarevic) koji i ima negdje na forumu, pa je odustao, lniju je uzeo Reisedienst Kolarevic (vozio sa Lions Coach 1 registrovan u Njemackoj), a kooperant mu je bio Fenix-Tours Prijedor (mislim da su i oni pokusali par tura samostalno), ali nije tu bilo putnika ni za samog KOlarevica.
Znaci ta linija jeste postojala i glasila je na Fenix Tours Prijedor i cini mi se da je bila i na proslom uskladjivanju samo se vodila kao brisana, zato mi nije jasno otkud opet?

Inace gledam one zahtjeve za nove tamo nema linije Banja Luka-Stuttgart koja je npr nova?
Logged
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #142 on: February 26, 2014, 12:52:55 »

pa baš zato, napisao si da su odustali prije 10-tak godina... I otkud sad opet navedeni, kad nisu bili bili navedeni na prošlom spisku, a nije ih bilo ni na onom spisku traženih linija. Baš komplikovano i puno misterije i neregularnosti od našeg ministarstva Roll Eyes
Logged


coleman
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 638


« Reply #143 on: February 26, 2014, 13:01:59 »

I meni to nikako nije jasno, zasto se opet pojavljuju izbrisane linije, ali je cinjenica da su oni imali tu liniju. Isto kao sto sigurno niko nije obnovio linije preko Madjarske ili ova propala preduzeca kao Duvno bus...
A da bude jos cudnija stvar ovaj polazak iz Munstera je posle promjenjen sa 10 h pretkom na 3 ujutru petkom

Na brzinu sam presao i vozni red za Austriju i ne vidim nikakve novosti
Logged
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #144 on: February 26, 2014, 23:01:24 »

Ako sam primjetio 3 linije za Njemačku bričić radi + 2 je kooperant sa transturistom.. Dosta je toga ugrabio BE i Transturist lično po meni, to BE nije trebalo, svaka cast njima, ali za vratom imaju 3-4 giganta.. Globtour, Autoprevoz, Kantić i Centrotrans.. Po meni najjaci su Kantić i Centrotrans..
Najjači su i bili samo pogledajte iz Hercegovine Globtour gospodari  cijelom Njemačkom ( izuzev Ćićka do Munchen-a).  Nema više ni jednog Mostarskog Autoprevoza.
Mislio sam na Autoprevoz BL tj. Neobas.. A cuo sam navodno da je Globtour kupio tu liniju od Autoprevoza(zapadna strana)
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #145 on: February 26, 2014, 23:21:08 »

Evo  gledam Austriju i opet nelogičnosti:
Navedeni I-Livno bus, Hozić i Zeba tours...

jel ima neko informacija o firmi Jerkić tours (Novi Travnik-Wien)

Karupović (zajedno sa Željo tours) bi možda mogao početi voziti Prozor-Wien?

Generalno, velika je frka na Beču. Previše prevoznika.


Što se tiče Slovenije, nisam imao stari spisak, ali prema novom:
Nelogičnosti: navedena Ukrina trans na tri linije

Izgleda Sanatrans ima liniju za Ljubljanu iz S.Mosta i Ključa i za Velenje iz Ključa, a Cascotours iz Ključa za Ljubljanu. Jel Cascotours još postoji?

Eme dobio liniju isto iz Ključa za Ljubljanu.... Izgleda da su Ljubljana i maribor dooobro zastupljeni.


Eh sad u oba slučaja - ko će šta u praksi vozit i održavat, veliko je pitanje Cheesy
Logged


ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #146 on: February 26, 2014, 23:57:37 »

Karupovic nece tu liniju voziti jer su kako gazda rece jednom prilikom presli samo na vanredni prijevoz i tu im ide dobro.
Eme je od prije imao tu liniju iz Kljuc ali je nije odrzavao. Mislim da ovdje ovo sto si nabrojao sve je i prije postojalo,jer pokusavam da skontam vozi li ko ove linije za Sloveniju jer mi se tu vrti onaj prijevoznik Labud a on bi mogao da vozi nesto od tih linija.
Logged

setraman
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 138



« Reply #147 on: February 27, 2014, 00:29:15 »

Hozić redovno vozi svoju liniju za Austriju
Logged
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #148 on: February 27, 2014, 00:33:08 »

A Zeba ce poceti voziti ...
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #149 on: February 27, 2014, 10:42:10 »

Sa čime Hozić vozi? Zar nije on obustavljen skroz?

A kako će Zeba počet vozit, kad je Zeba ugašen i preimenovan u Damy, a preimenovanjem mislim da su izgubili linije...? Mada bilo bi fino da se on opet vrati na redovni saobraćaj.
Logged


Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.035 seconds with 22 queries.