bhbus.ba
April 29, 2024, 18:05:01 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 18   Go Down
  Print  
Author Topic: Plan uskladjivanja linija!  (Read 69841 times)
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #120 on: February 24, 2014, 20:41:03 »

cirkusa mati draga...
Logged


Palalija Kiseljak
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 189



« Reply #121 on: February 24, 2014, 20:55:23 »

Sve ostalo isto , samo sto sam primjetio za Njemacku ima jos 2-3 vise polaska iz Tuzle i to je to .
Logged
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #122 on: February 24, 2014, 21:06:05 »

Pa ovo je plač, šta je urađeno.. Ali nikako da skontam da tu ima nekih novih polazaka osim BE, i TT
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #123 on: February 24, 2014, 21:39:02 »

Što se tiče Njemačke:
Nisam baš uspoređivao prošli spisak linija, ali vidim da se Zenica bus navodi na nekoliko linija, a i Bričić se "naoružao". Pojavio se i Fenix turs da vozi, a jel imaju oni šta osim onog Higera?

Smiljić dobio linije (napokon), a ko će da vozi BANJA LUKA - LINDAU? Navedeni su Putnik -ekspres i Putnik tours?

A kakva je priča vezana za Duvno bus? Nešto nikako da ga smjestim ko su i šta je bilo s njima?

Ko je Nina trans i Jevtić reisen?

Također čudi me da je Livno bus navedeno na ovom spisku, a ne GB jer im je on poklopio linije, a jedva čekam da vidim da li će Stajić i Usora baš voziti iz Sarajeva liniju SARAJEVO-BALINGEN Tongue

ostale analiziram nešto kasnije Cheesy
Logged


damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #124 on: February 24, 2014, 21:44:07 »

naprimjer polazak CTS   Düsseldorfa je  prije ovoga  cirkusa bio uvijek 08 :20  sada 07:20 ,  vrijeme dolaska u Sarajevo po ovom njihovom  12:35  , on  dolazi 09:30 - -10:00 na  stanicu u Sarajevo   to su  stara vremena  jos  dok je  juga  bila  sa svim zadrzavanjima  na GP , jer se onda  na  Karawankama , tako  i na Sentilju  znalo i po 5 sati cekati
Logged

ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #125 on: February 24, 2014, 22:19:48 »

Što se tiče Njemačke:
Nisam baš uspoređivao prošli spisak linija, ali vidim da se Zenica bus navodi na nekoliko linija, a i Bričić se "naoružao". Pojavio se i Fenix turs da vozi, a jel imaju oni šta osim onog Higera?

Smiljić dobio linije (napokon), a ko će da vozi BANJA LUKA - LINDAU? Navedeni su Putnik -ekspres i Putnik tours?

A kakva je priča vezana za Duvno bus? Nešto nikako da ga smjestim ko su i šta je bilo s njima?

Ko je Nina trans i Jevtić reisen?

Također čudi me da je Livno bus navedeno na ovom spisku, a ne GB jer im je on poklopio linije, a jedva čekam da vidim da li će Stajić i Usora baš voziti iz Sarajeva liniju SARAJEVO-BALINGEN Tongue

ostale analiziram nešto kasnije Cheesy
Ovo je stari spisak jer se navodi Spedicija turist,a ta se linija vec vozi,kao i linija koju pise da vozi Karupovic i Zeljo ali ju niko ne vozi,pa je isti slucaj sa Duvno busem. Mislim sad za ovaj Duvno bus ako se dobro sjecam kad mi je Mirza govorio da je to bio dio Spedicija turista iz Bugojna
Logged

mikko93
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 287



« Reply #126 on: February 24, 2014, 23:37:31 »

a sa čime će union bričić vozite ove linije, ako ih i voze
Logged

mikko93
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #127 on: February 24, 2014, 23:46:00 »

Spominje se na 5-6 linija, što vjerovatno znači da bi moglo nešto stići. Tome ide i u prilog da je prodao Isuzu-a pa sad...
Logged


Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #128 on: February 24, 2014, 23:51:23 »

Ako sam primjetio 3 linije za Njemačku bričić radi + 2 je kooperant sa transturistom.. Dosta je toga ugrabio BE i Transturist lično po meni, to BE nije trebalo, svaka cast njima, ali za vratom imaju 3-4 giganta.. Globtour, Autoprevoz, Kantić i Centrotrans.. Po meni najjaci su Kantić i Centrotrans..
« Last Edit: February 25, 2014, 00:01:51 by Setra 417 HDH » Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
coleman
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 638


« Reply #129 on: February 24, 2014, 23:58:50 »

Ima tu nekih novih linija kao ova Neobasova i to sto se Bricic upisao na koncesije, Kantic za Berlin preko Munchena, itd...
A ova linija od Fenix Toursa je Brcko-Munster, nju je vozio Kolarevic kooperant iz Njemacke ali su odustali ima 10ak godina, mislim 2003-4. Ninatrans je vozila za Munchen ali mislim da je odustala davno, Smiljic je nekad davno reklamirao polazak za Njemacku, Bosnaepres je prije 10-15 god vozila Njemacku,... a da bude jos smjesnije su ove linije preko Srbije i Madjarske, ne znam kad su one uopste upisane? Ovde se nista ne zna, vecina je starih linija i Boga pitaj da li su te linije aktive ili ne, tj da li postoje te koncesije? Zasto bi neko obnavljao liniju iz Banja Luke preko Srbije i Madjarske za Njemacku???
Logged
coleman
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 638


« Reply #130 on: February 25, 2014, 00:00:11 »

Ako sam primjetio 3 linije za Njemačku bričić radi + 2 je kooperant sa transturistom..

I Bricic je mislim nekad samostalno vozio izBijeljine ili Zvornika za Dortmund, tako da su to vjerovatno stare linije kao i ove sto sam naveo
Logged
Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #131 on: February 25, 2014, 02:11:55 »

Cuj na liniji za Sloveniju tačnije Zavidovići - Ljubljana domaći prevoznici Kantić i Kim a strani, Media i Eurotour, vozili se ta linija uopće ?
Logged

dreiachser
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 496



« Reply #132 on: February 25, 2014, 14:57:26 »

Cirkus je prava rijec za ovo "uskladjivanje". Manje vise sve isto, kao sto je i bilo. Linije koje dosad nisu vozene i dalje su "neaktivne", uz nekoliko novih i to je to... Svasta
Logged
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #133 on: February 25, 2014, 20:24:07 »

I recimo Fenix turs dobio liniju Brčko-Munster, i danas pričam sa jednim prijateljem o tome i kaže on: "ma ni ovi iz Fenixa ne znaju kako su i da su uopšte dobili liniju".
Logged


doBUS
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 1.517



« Reply #134 on: February 25, 2014, 20:52:32 »

Da li je to Fenix turs Prijedor Huh?
Logged
Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 18   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.052 seconds with 22 queries.