bhbus.ba
April 30, 2024, 03:53:50 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 [2] 3 4 ... 17   Go Down
  Print  
Author Topic: Sportska tema!  (Read 43162 times)
Bari
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.939


AUTOTRANS -> Brzo - udobno - sigurno


« Reply #15 on: July 20, 2013, 02:36:10 »

Bome mene nije, radi se na Kantridi sjajna momčad Cheesy
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #16 on: July 20, 2013, 09:57:07 »

meni je i RNK Split sklopio solidnu momčad Cheesy
Logged


mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #17 on: July 20, 2013, 10:06:00 »

Malo da napravim osvrt na odigrane utakmice ovog tjedna:

Hrvatski klubovi, 100 % ucinak, iako je Hajduk opasno visio, Lokomotiva me ugodno iznenadila, Dinamo i Rijeka protiv simpa amatera na razini, pogotovo me se dojmila Rijekina tekma i sama atmosfera podno stijena Kantride. I zdrijeb u 3.pretkolu je relativno OK, tako da bi ove godine hrvatski klupski nogomet mogao dogurati daleko.

BiH predstavnici, svi koji su igrali u gostima imaju najpovoljnije moguce poraze i mislim da se na punim stadionima to moze okrenuti i proci dalje, zao mi je samo sto Zrinjski nije uspio odrzat praznu mrezu protiv Boteva, jer po meni su bili bolji na tekmi, kao i Siroki koji je 4 min prije kraja imao 2-2, iako je gubio 2:0.

Sto se tice predstavnika iz Srbije, Partizan je opasno visio u Armeniji, da bi duboko u sudackoj nadoknadi se spasavao od poraza, ostali su odigrali prema ocekivanjima, iako sam ocekivao da ce Zvezda dati vise od 2 gola gostima s Islanda.

CG klubovi isto prema ocekivanjima, iako Sutjeska ima aktivan rezultat i moze lako doci u situaciju da prode dalje, Mladost je nazalost samo nerijeseno doma odigrala, dok je Rudar tesko porazen u Poljskoj.

Makedonci, ocekivano oba poraza, iako je Turnovo ostavilo jako dobar dojam protiv Hajduka.

Slovenci, relativno prema ocekivanjima, barem za pobjedu Olimpije protiv Ziline, dok Maribor nije uspio dobiti na Malti (s obzirom na stanje u klubu, pa i nista cudno)
Logged
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #18 on: July 23, 2013, 10:35:12 »

BH strucnjaci - kakvo je stanje s Željom pred danasnji revans mec protiv Viktorije, jel bi se moglo doci do vrijedne pobjede? Inace, kod nas u HR u jednoj kladionici je na pobjedu Želje tecaj cak 7, tako da ce se vjerojatno jedan tiket s tom 1 odigrat. Koja BH televizija prenosi dvoboj (FTV ili BHT), posto nemam namjeru gledat Dinamo, vec planiram gledat Želju?
Logged
Edin MAN
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 583



« Reply #19 on: July 23, 2013, 12:10:08 »

BHT1 prenosi utakmicu.Nadamo se da ce Željo dobiti Cheesy
Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #20 on: July 23, 2013, 13:26:08 »

navijači su se najavili u velikom broju, što je svakako bitno, ali ipak...

Nisam neki ekspert za naš fudbal, ali ipak na osnovu viđenog u Plzenu i Sarajeva u Albaniji, očekujem neki X/2 na Želju, a Sarajevo bi trebalo proći ove Albance... Zrinjski i Široki su već druga priča...

Dinamo je riješen pa se ne gleda, mada je Migliore zas*'o na zadnjem treningu, a i ostali bi trebali imati solidne rezultate...

nego zna li se hoće li sutra ko prenosti Bayern-Barcu?
Logged


Edin MAN
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 583



« Reply #21 on: July 23, 2013, 16:08:25 »

Mora ces se potrudit da nađeš na netu Bayern-Barcu.
Logged

mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #22 on: July 23, 2013, 19:32:28 »

Željo ak veceras pobjedi Viktoriju (u sto se toplo nadam) ima zbilja otvoren europski put ove sezone, buduci da je estonski Nome Kalju napravio senzaciju i izbacio finski HJK...dakle, ak Željo izbaci Viktoriju, mislim da je Europska liga (minimalno) sigurna u Sarajevu
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #23 on: July 23, 2013, 21:38:02 »

dobiće al po guzici Cheesy

evo već se potop nazire i to ljudi imaju čovjeka manje...
Logged


VDL
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 264



« Reply #24 on: July 23, 2013, 21:41:06 »

Zeljo vec 0:2 gubi sa igracem vise ... :/
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #25 on: July 23, 2013, 21:44:20 »

1:2
Logged


Edin MAN
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 583



« Reply #26 on: July 23, 2013, 23:03:33 »

Ma Željo poslije ove utakmice dokazano ,da Željo ne moze nikog dobiti koje van Bosne.Bilo bi pod upitom da li bi Vratnik dobili.
Logged

man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #27 on: July 23, 2013, 23:10:08 »

Logged
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #28 on: July 23, 2013, 23:14:33 »

Sad ce poceti prica kako je sudija pokrao Zeljeznicar za onaj drugi gol Viktorije koji su dali iz ''ofsajda''...igra im je bila vise nego losa,neznam sta je onaj Adilovic umislio da je Ibrahimovic pa da se moze povlacit ko pometina po terenu,imao je dva zicera koja je upropastio katastrfoalnom zavrsnicom, Tomic glupi Iniestu sa onim odugovlacenjem kada primi loptu i onda je posalje igracima iz suprotnog tima, Skaljic glumi Karlosa sa onim sutevima sa 25+ metara,..jedini koji se po meni trudio je Bucan ostali su veoma losi bili.

man 464@ nemoj se nadati da ce Sarajevo olako proci Kukesi Wink
Logged

man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #29 on: July 23, 2013, 23:21:39 »

Budemo vidjeli, nema tu velike razlike u kvaliteti, ali kod mene je "Boja fesa, boja dresa, boja krvi, uvijek prvi...."

Ugl:
Logged
Pages: 1 [2] 3 4 ... 17   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.044 seconds with 21 queries.