bhbus.ba
April 30, 2024, 07:52:09 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 17   Go Down
  Print  
Author Topic: Sportska tema!  (Read 43171 times)
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #30 on: July 24, 2013, 08:44:17 »

Jbg, sta je tu je, nadao sam se da Željo moze drugo poluvrijeme okrenuti, ali nula bodova ocito od toga...Sad se ostaje nadati, da bi u prvom planu barem Sarajevo i Siroki mogli ipak proci dalje, dok ce za Zrinjski to biti malo teze...

Ukratko samo, sto se zagrebackog Dinama tice, dobrano su me razocarali jucer, lose ono izgleda, vidi se da kvazitrener od Jurcica nije to uopce poslozio kako treba
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #31 on: July 24, 2013, 09:03:56 »

ma hajd što Kurčić loše postavi, nego i ti igrače koje je postavio, umjesto da ginu i da se dokažu, vuku se po terenu (baš ko Adilović), da nije bilo penala bio bi cirkus opći...
Logged


mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #32 on: July 24, 2013, 23:40:45 »

Treba njega pod hitno van iz Dinama, da se ne blamiramo previse po Europi...

A, danas skidam sve moguce Partizanu, 2 tiketa po 30 KM su mi sjebali (sorry na izrazu), kud nisu ispali, jer proci nisu zasluzili :S
Logged
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #33 on: July 25, 2013, 22:54:18 »

Znači: 0:0, nevjerujem.... al eto....tuga....

SKINITE DRESOVE !!!
« Last Edit: July 25, 2013, 22:55:54 by man 464 » Logged
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #34 on: July 25, 2013, 22:58:57 »

Moje prognoze su se obistinile..Trece pretkolo ce igrati Kukesi il vam ga ''Kuksi'' kako kaze vecerasnji komentator...Malo reci sramotna igra manekena iz Sarajeva...kosto komentator kaze ovaj tim ce ovom igrom u nasoj Premier ligi biti na sredini tabele... Ubrzo ce biti derbi na Kosevu sa Leotarom ili mozda Radnikom...Veoma mi je drago sto je onaj ''malj od pojacanja'' a to je Melunovic promasio onaj poklonjeni penal...Zatim umisljena zvijezda zvana Suljic ponovo pruzio sramotnu partiju i jos se buni kada je izasao,pa molim te...Musemic ovo nije zasluzio,a ni navijaci Sarajeva al sta je tu je...toliko najavljivana pojacanja su veceras pokazala sta su oni ustvari...Kao navijac Sarajeva zelim punu srecu Kukesiju kao i Sirokom koji je veceras ponudio izvanrednu partiju i vise nego zasluzeno savladao protivnika.. Smiley

Gdje je onaj sto se smijao kada je Zeljo izgubio ,volio bi da cujem njegov komentar? Cheesy
Logged

man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #35 on: July 25, 2013, 23:02:22 »

To je ovaj...

Bez komentara....
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #36 on: July 25, 2013, 23:09:00 »

Trece pretkolo ce igrati Kukesi il vam ga ''Kuksi'' kako kaze vecerasnji komentator..

... ili prema Musemiću "Kušesi". Naši se busaju u prsa a ne znaju ni s kim igraju...

Naš mentalitet ti je takav da smo jako podcjenjivački... Svi se smijemo Albaniji, a ljudi imaju više autoputa nego mi, bolji turizam nego mi, bolju infrastrukturu općenito nego mi, a evo očito i fudbal... Cirkus... Isto ko što je cirkus, jer su Manijaci poderali Horde na vlastitom terenu...

Zrinjski nije ni mogao više, a Široki je odigrao jako dobro, vrlo lako je moglo biti i 3:0 ili 4:1. Negdje sam načuo da će sad Široki sa udinezeom igrat u Zenici?



Što se tiče Hrvata - Rijeka rutniski, Hajduk je nekako prošao, a Lokomotiva me je razočarala nakon dobre prve utakmice....
Logged


mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #37 on: July 25, 2013, 23:12:38 »

Mala analiza Europske lige:

Hrvati - Rijeka rutinski, Hajduk uz male probleme ipak prosao dalje, Lokomotiva razocarala dobrano, i zasluzeno ispala.

BiH - Zrinjski ocekivano izgubio u Bugarskoj, Siroki nadoknadio prednost i prosao Irtisa, dok je posebna prica Sarajevo, nazalost Albanci su se uspjeli obraniti.

Srbija - Jagodina ocekivano uz dobar otpor izgubila u Rusiji, dok su Zvezda i Vojvodina prosli dalje.

Crna Gora - Rudar ocekivano ispao od Slaska, dok je podgoricka Mladost napravila jos jednu senzaciju dobivsi slovacku Senicu u gostima, te time prosla dalje.

Makedonija - Turnovo casno palo protiv Hajduka.

Slovenija - Olimpija prokockala prednost protiv Ziline, i s porazom od 2:0 zavrsila euro sezonu.

Moram priznati da je veceras bilo dosta iznenadenja, evo nekih:

Milsami (MOL) - Soligorsk (BLR) - Moldavci iznenadili favorizirane Bjeloruse te nakon jedanesteraca prosli dalje, bjeloruski nogomet je zadnje 2 sezone u krizi.

Sturm (AUS) - Breidlabik (ICE) - nakon 0:0 na Islandu, Sturm gubi danas 0:1 doma i zavrsava odmah svoj europski put ove sezone.

Hacken (SVE) - Sparta Prag (CZE) - Sparta je u prvoj tekmi imala 2:0, da bi svedska ekipa stigla na 2:2, i danas je sokirala favorizirane Cehe, dobivsi ih 1:0, te s ukupnih 3:2 prosli dalje.

Utrecht (NED) - Differdange (LUX) - nakon iznenadujuce pobjede u prvoj tekmi s 2:1¸ tim iz Luksemburga je hrabro odigrao u uzvratu, i iako su gubili s 3:1, dosli su do 3:3 te s ukupnih 5:4 prosli dalje, inace luksemburski nogomet ove sezone dozivio je fini napredak.

St. Johnstone (SCO) - Rosenborg (NOR) - Norveski favoriti nisu uspjeli proci prosjecnu skotsku ekipu, i oni su jedni od nositelja koji su svoj europut zavrsili jako rano...

U utorak, sljedi najava sljedeceg kola kvalifikacija za LP i EL
Logged
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #38 on: July 25, 2013, 23:22:13 »

e moj mate Albanci se nisu ima od cega odbranit...od izmisljenog penala,i 2-3 dalekomenta suta..to je sve sto je ponudilo Sarajevo...zal sto ovi navijaci nisu otisli da podrze rukometnu reprezentaciju a da u Zetri bude mizernih 100 do 200 navijaca a igra domaca reprezentacia kojoj je prijeko potrebna pobjeda Sad
Logged

Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #39 on: July 27, 2013, 14:48:02 »

http://www.klix.ba/sport/nogomet/navijaci-usli-na-trening-fk-sarajevo-i-poskidali-dresove-sa-11-igraca/130726123
AAAAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHAHA!!!!
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Almir
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #40 on: July 27, 2013, 14:58:06 »

Danas nam počinje ovaj cirkus od PL BIH, Željo u gostima kod Zvijezde, Sarajevo kuci sa Zrinjskim, Borac u Zenici, bit ce zanimljivo Cheesy .
Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #41 on: July 27, 2013, 16:20:08 »

večeras se igraju i neki turniri te super kupovi nacionalnih prvenstava i niže lige... Kladionice se zahuktavaju Cheesy
Logged


mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #42 on: July 28, 2013, 15:47:14 »

BH poznavatelji, kakav je ovo klub koji igra danas protiv Sirokog, Mladost VO? Vidim po kladionicama da tecaj na Siroki rapidno pada, ja sam uspio uloviti na 2.20, a sad je vec negdje oko 2.00? Kakve su vase prognoze sto se tice BH lige?

Sto se tice hrvatske lige, moram prizati zasad sve ide realno, nikakvih vecih iznenadenja nije bilo, a danas su na rasporedu 2 derbija - Rijeka-Dinamo, te Split-Hajduk, cetvorka koja ce se boriti za mjesta u Europi dogodine, a slobodno mogu reci Rijeka-Dinamo, dvoboj pretedenata na titulu prvaka u Hrvatskoj... Od ostalih klubova, Lokomotiva, Istra i Slaven bi trebali biti u sredini, dok Zadar, Osijek i novak u ligi Hrvatski Dragovoljac ce se boriti za opstanak, u Ligi 10, koja je vec u ova 2 uvodna kola pokazala da je pun pogodak, svako kolo ima barem 1 derbi, a i publika se polako vraca na stadione
Logged
Almir
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #43 on: July 28, 2013, 17:26:25 »

Ova Mladost VO je prvi put u PL , dolaze iz sela u blizini Bijeljine, ova kvota na široki je poklon i mislim da ce to hladno uzeti nekih 0:2, 0:3
Logged

mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #44 on: July 29, 2013, 16:06:19 »

Mala analiza pred 3.pretkolo LP i EL:

Hrvatska

Sto se tice Dinama, jesu favoriti protiv moldavskog Serifa, ali s obzirom na trenera i njegovu nesposobnost, ne dajem im ulogu apsolutnog favorita, nadam se nekoj rutinskoj pobjedi Dinama bez primljenog gola (2:0, 3:0). Sto se tice predstavnika u EL, Rijeka je apsolutno kvalitetnija, i trebala bi u 1.utakmici rijesit pitanje prolaska u sljedecu fazu, protiv slovacke Ziline, dok mladi i neiskusni Hajduk, bi trebao pobjediti neugodnu ekipu Dila Gori iz Gruzije, nadam se da ce im uvjerljiva pobjeda u gradskom derbiju, biti jos jedan poticaj da mogu kvalitetno odigrati utakmicu.

BiH

Nazalost od BiH predstavnika je ostao samo Široki u zdrijebu, koji igra u Zenici tekmu protiv talijanskog Udinesea, steta je sto se to ne igra na Pecari, bila bi sigurno vatrena atmosfera. Inace, talijansko prvenstvo jos nije pocelo, a i Udinese ne briljira na pripremnim utakmicama. Gosti iz Italije jesu favoriti al sumnjam da ce se Široki samo tako predati.

Srbija

Sto se tice srpskog predstavnika u kvalifikacijama za LP, mislim da nisu se zasluzili naci u ovoj fazi, ali imaju protivnika koji je po meni jaci od njih, osebujnu bugarsku ekipu Ludogoreca, te mislim da ce Partizan morati potraziti  srecu u kvalifikacijama za EL. Predstavnici u EL, imaju solidan zdrijeb, Vojvodina igra doma protiv turskog Bursaspora, a Zvezda ide u goste ukrajinskom Cernomoretsu, uz malo srece obje ekipe bi mogle izvuci povoljan rezultat.

Crna Gora

Crnogorci su ostali na jednom predstavniku, klubu koji je u prva 2 pretkola EL, napravio 2 iznenadenja, ali sada podgoricka Mladost ipak ima malo pretezak zadatak, dvostrukog osvajaca EL, spanjolsku Sevillu, koja iako je tek na pocetku priprema, bi trebala rutinski ovo obaviti.

Slovenija

Maribor s nekadasnjim trenerom Dinama Cacicem, igra kvalifikacije za LP protiv ciparskog APOELa, Ciprani jesu favoriti, ali uz dobar rezultat na Cipru, moze se preskociti i ciparskog predstavnika.
Logged
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 17   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.046 seconds with 21 queries.