bhbus.ba
April 19, 2024, 03:29:42 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 2 3 [4]   Go Down
  Print  
Author Topic: Kako ste zavoljeli autobuse i saznali za ovaj forum?  (Read 14146 times)
Fipi 494
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 62



« Reply #45 on: September 08, 2015, 16:22:10 »

Kao klinac sam cesto putovao sa dedom iz Beograda do Bosanske Gradiske.
Isli smo naravno Dubickim autoprevozom. Secam se tih Setri 215 HD i HDH koje je Bakic vozio, pa onda 315 HDH i 317 HDH koje su za mene kao klinca bile atrakcija, onda smo jednom isli i Isuzuom, i ne mogu ni ja vise da se setim koji su to autobusi bili. Pa sam tako usao na Google i kucao "Autoprevoz Kozarska Dubica" izasle su slike, ja sam kliknuo, usao na temu i tako sam poceo da listam forum Cheesy
Logged
Mladen APKD
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 121



« Reply #46 on: September 09, 2015, 11:37:38 »

Ovako ja nisam znao bas za ovu temu, ali da i ja sarnem kako sam zavolio autobuse!
Kao mali sam dosta vremena proveo kod tetke koja je radila u Autoprevoz-u Koz. Dubica, ja se najvise sjecam da sam dolje prvi put bio kad su dosla 3 Isuzu-a, to je bilo 6-7mjesec 2003godine, kada sam god isao u K.Dubicu dolje sam navracao.Prvi put kad sam dolje bio vlasnik Milorad Basic me je proveo kroz garaze i krug Autoprevoz-a.Autobuse sam najvise zavolio zbog Autoprevoz-ovog Neoplan-a Cityliner-a N116 iz 1993 godine, jednostavno mi se tad svidjao izgled busa, instrument table, volana jednom recju enterijer autobusa, a bilo mi je lijepo i slusati zvizduk MAN-ovog motor-a, od 5-og razreda isao sam kod oca u HR preko koz dubice od tad sam dolje provodio po 3h u kancelarijama i krugu Autoprevoz-a.
Negdje 2011godine sam na google-u gledao slike od Bjelajca iz Kostajnice tu mi je otvorilo a....net, za BHBus sam saznao kad sam kliknuo na sliku od Setre 215HD od Autoprevoz-a mislim da je slikano u Banja  Luci ili je bila slika od Setre 250HD Spezial! Eto to je moja prica Cheesy Wink
Logged

Pages: 1 2 3 [4]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.047 seconds with 20 queries.