bhbus.ba
April 23, 2024, 11:56:06 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: [1] 2 3 4   Go Down
  Print  
Author Topic: Kako ste zavoljeli autobuse i saznali za ovaj forum?  (Read 14157 times)
Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« on: September 11, 2011, 13:15:35 »

Ovu temu sam otvorio jer me zanima kako ste zavoljeli autobuse i saznali za ovaj forum, evo ja ću prvi napisati nešto..
Autobuse sam zavolio vjerovali  ili ne zbog igrice Virtual bus, skidao sam autobuse za igricu, pa sam pisao ime i model autobusa u Google i gledao kakvi su u stvarnosti, i tako su mi polako autobusi prirasli srcu. A za ovaj forum sam saznao jer sam tražio na Google-u neku Setru od APP-a i prikazalo mi ovaj forum i ja se registrirao i malo pomalo počeo slikavati autobuse za forum i tako.. Ajde sad vi napišite! Smiley PS. Ako postoji ovakva ista  tema neka se ova moja obriše
Logged

Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #1 on: September 11, 2011, 13:46:11 »

Ja sam od buraza to pokupio, on me je zapravo navratio da se registujem, a za forum sam znao od početka, kad je bio u fazi razvoja. Cheesy
Logged

Neoplan VIP Class
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #2 on: September 11, 2011, 14:42:45 »

Ja zavolio davno, ustvari sa svojim dedom dok sam bio mali vazda smo negdje hodali a li smo se i vozali sa tramvajima, autobusima trolama, malo po malo naučih ja linije grasa pa koji bus može gdje pa g.b -ove pa vozače.......

Sazno za forum preko drugog foruma tj. preko org-a jer je bio neki link u u nekom odgovoru kad sam listo forum
Logged
flatić
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 1.181


flatić


« Reply #3 on: September 11, 2011, 15:10:29 »

ecehajic je uradio svoje
prvi put sam njemu slikao buseve
da bi i ja na kraju poceo slikati
Cheesy
Logged

The Doctor
miljac
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 6



« Reply #4 on: September 11, 2011, 16:28:11 »

Kao mali moje prvo putovanje busom iz Vukovara do Rijeke. Stvarno doživljaj. Od tada je ljubav prema njima. Moram napomenuti da je to bilo 1960 god. Ne sjećam se firme ali ako neko ima kakve podatke bio bih mu zahvalan. Mislim na prijevoznike iz tog doba iz Slavonije.
Logged
Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #5 on: September 11, 2011, 16:31:53 »

Kao mali moje prvo putovanje busom iz Vukovara do Rijeke. Stvarno doživljaj. Od tada je ljubav prema njima. Moram napomenuti da je to bilo 1960 god. Ne sjećam se firme ali ako neko ima kakve podatke bio bih mu zahvalan. Mislim na prijevoznike iz tog doba iz Slavonije.
Možda APP,Čazmatrans, Autoreperatura Osijek ili kako se već zvalo
Logged

miljac
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 6



« Reply #6 on: September 11, 2011, 16:36:55 »

 Mislim da je bilo nešto kao Promet Vukovar ili tako  nešto.
Ako netko zna nešto pobliže.
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #7 on: September 11, 2011, 16:45:41 »

Ja nisam zavolio na klasičan način... Jednostavno me zbog moje sigurnosti zanimalo u čemu se to vozim, jer svaki dan vozarim 27 km zbog fakulteta i počeo sam se zanimati za buseve, a onda i slikati... Prvi bus koji sam slikao

slučajno, jer se bus pokvario pa sam ga slikao iz fore, a prve slike sa namjerom stavljanja na forum su bile



A za ovaj forum - sjećam se jedne noći da mi se Amar javio sa idejom da BiH zaslužuje svoj forum o ovome, jer imamo i mi "konja za hvalit se" i onda.... pa duga je to priča, al uglavnom nadam se uživate u ovome svemu Cheesy
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #8 on: September 11, 2011, 19:12:45 »

Često sam viđao Kantićeve buseve kako prolaze pokraj Gračanice, i jednom sam zatekao 7-8 buseva istovremeno, kantićevih kroz Gračanicu, jedan za drugim, kao konvoj, to me tako jako fasciniralo, da sam odlučio slikati ih, onda sam se kasnije, naletio na autobusi.org, tamo se regao, postavljo slike itd, dok nisam dobio zabranu na taj forum, i onda sam odlučio da osnujem, napravim prvi bosansko hercegovački forum, portal o autobusima, i eto nas, tu smo gdje smo Smiley
Logged


ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #9 on: September 11, 2011, 20:18:11 »

autobuse sam zavolio jer sam kao mali putovao sa njim dosta dugo.otac mi je dobar prijatelj sa vlasnikom putnik bugojna i tako sam ih zavolio i ostali su mi najdrazi kao i karupovic.vidao sam ih svaki dan kako prolaze za sarajevo i vracaju se.postao sam prijatelj i sa sinovim od gazde koji su pravo dobri i fer momci,a onda sa cijelom firmom,uglavnom svi me poznaju.i tako iz dana u dan sam ih gledao kako prolaze pozdravljao,i dosao na ideju da pogledam na internetu imal njihovih slika da ih skinem da imam.nasao sam na autobusi.org,al se nisam prijavljivao vec clan bio.jednog dana vidim amar ili je dubster stavlja sliku 215hd sa logom bhbus.net. ja trazim na netu nece da mi nade i jednom slucajno kad otovri mi bhbus.net udjem i registrujem se ja i tako je sve pocelo sa stavljanjem slika,ucenjem oko fotografije itd itd.to je samo dio onog sto sam proveo u vezi autobusa ima toga jos hrpa hrpa...a moja prva slika je upravo putnik bugojno s215 hd
« Last Edit: September 11, 2011, 20:20:21 by ecehajic » Logged

Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #10 on: September 11, 2011, 20:20:52 »

autobuse sam zavolio jer sam kao mali putovao sa njim dosta dugo.otac mi je dobar prijatelj sa vlasnikom putnik bugojna i tako sam ih zavolio i ostali su mi najdrazi kao i karupovic.vidao sam ih svaki dan kako prolaze za sarajevo i vracaju se.postao sam prijatelj i sa sinovim od gazde koji su pravo dobri i fer momci,a onda sa cijelom firmom,uglavnom svi me poznaju.i tako iz dana u dan sam ih gledao kako prolaze pozdravljao,i dosao na ideju da pogledam na internetu imal njihovih slika da ih skinem da imam.nasao sam na autobusi.org,al se nisam prijavljivao vec clan bio.jednog dana vidim amar ili je dubster stavlja sliku 215hd sa logom bhbus.net. ja trazim na netu nece da mi nade i jednom slucajno kad otovri mi bhbus.net udjem i registrujem se ja i tako je sve pocelo sa stavljanjem slika,ucenjem oko fotografije itd itd.to je samo dio onog sto sam proveo u vezi autobusa ima toga jos hrpa hrpa...a moja prva slika je upravo putnik bugojno s215 hd
http://imageshack.us/photo/my-images/576/p5290032.jpg/
I nije ti loša uopće ova slika, a prvi autobus koji sam slikao je onaj mali ZET-ov Iveco Smiley
Logged

mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #11 on: September 11, 2011, 21:37:17 »

A sto reci, na ovu temu, tetak mi je dugo vremena radio u MVG Munchen, te je ponekad znao voziti i linije iz Njemacke za ex.Jugoslaviju i Hrvatsku, pa sam tako i ja dosta cesto znao biti na relaciji HR - D, i naravno koristiti GP u Munchenu. Tako sam slucajno i naletio na jedan portal - prijevoz.hr di sam vidio razne slike buseva, a kasnije sam naletio i na autobusi.org forum, gdje sam se registrirao jos 2008. godine, godinu nakon toga otkrio sam i forum autobusi.net, te sam se i tamo registrirao, a eto 2010. mislim, 27.9 - dakle jos nema godina dana, sam se odlucio i ovdje registrirati, s ciljem poboljsanja slike HR prijevoznika, nadam se da uspjevam u tome...

A evo prve moje slike nekog autobusa, datira iz 2008. ili cak 2007.godine

Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #12 on: September 11, 2011, 21:43:42 »

ohooo mate ti si počeo sa Bosancima Cheesy
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #13 on: September 11, 2011, 22:30:19 »

Mate gdje je ovo slikano ako se sjećaš možda? Liči mi nekako na BiH...
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #14 on: September 11, 2011, 22:54:53 »

NE znam više šta da kažem.....cesta i točkovi su u krvi otkad znam za sebe. Samo ću postaviti svoju prvu sliku.



Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Pages: [1] 2 3 4   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.026 seconds with 20 queries.