bhbus.ba
March 28, 2024, 16:45:09 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: [1] 2 3 ... 11   Go Down
  Print  
Author Topic: Tomo  (Read 50393 times)
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« on: April 06, 2011, 10:53:13 »

Njega znamo svi, a tema mu je nestala iz nekih raznoraznih razloga, al evo je opet...
razlog otvaranja ove teme - da mu čestitamo rođendan....

naime, naš tomo danas puni 12 godina Tongue

nek mu je sa srećom
Logged


Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #1 on: April 06, 2011, 11:18:25 »

Eto Tomo čestitah ti ja 2 puta pa evo i treći neka bude

Sretan rođendan kolega 
Logged

kilometar
VIP Član
Kondukter
*
Offline Offline

Posts: 771



« Reply #2 on: April 06, 2011, 13:13:11 »

Sretan rođendan Tomo!!!! I da se to kvalitetno zalije... Smiley
Logged
dragisa
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 14



« Reply #3 on: April 06, 2011, 13:19:51 »

Sretan rodjendan.....!!!
Logged
Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #4 on: April 06, 2011, 14:51:56 »

Neka je sa srecom druze Wink 
Logged

Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #5 on: April 06, 2011, 16:43:24 »

Izgleda da se već uveliko zalijeva, čim ga nema na forumu Smiley

Sretan rođendan prijatelju i saradniče Smiley
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #6 on: April 06, 2011, 17:23:04 »

Rek'o je da ne voli pivo, znači na žešćama je Grin Grin

Sretan 12-ti rođendan Cheesy
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #7 on: April 06, 2011, 18:38:34 »

Hvala vam svima, prijatelji.  Wink Ja bih rekao da mi je ovo kao prvi rođendan evo dočekan sa vama u ugodnom društvu, ali ako vi kažete da je 12-ti neka vam bude...  Cheesy Nisam se mogao prije javiti zbog faxa i privatnih obaveza.  Proslavit ćemo dok se ekipica okupi, radni tjedan to ne dozvoljava trenutno. Isto vrijedi i za Sarajevo  Wink Živjeli i vi meni i nagodinu proslavili i 13. moj rođendan zajedno! Wink
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #8 on: April 06, 2011, 20:18:05 »

aBd, idemo ja i ti na jedno sarajevsko točeno, a amaru ćemo kupit sok, on ne pije pivo Tongue
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #9 on: April 06, 2011, 20:25:35 »

aBd, idemo ja i ti na jedno sarajevsko točeno, a amaru ćemo kupit sok, on ne pije pivo Tongue
Opet ne čitaš prijatelju sve tccccc Tongue... Ni ja ne pijem pivu, bit će više za tebe Cheesy
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #10 on: April 06, 2011, 20:36:12 »

aBd, idemo ja i ti na jedno sarajevsko točeno, a amaru ćemo kupit sok, on ne pije pivo Tongue
Opet ne čitaš prijatelju sve tccccc Tongue... Ni ja ne pijem pivu, bit će više za tebe Cheesy

ihhh onda duplo više meni... Ako mate pije, povedi njega il neki od naših bliži članova dođe, pa neću valjda sam pit Tongue
Logged


Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #11 on: April 06, 2011, 20:38:25 »

aBd, idemo ja i ti na jedno sarajevsko točeno, a amaru ćemo kupit sok, on ne pije pivo Tongue
Opet ne čitaš prijatelju sve tccccc Tongue... Ni ja ne pijem pivu, bit će više za tebe Cheesy

ihhh onda duplo više meni... Ako mate pije, povedi njega il neki od naših bliži članova dođe, pa neću valjda sam pit Tongue

Ajde pit ću ja , kad Tomo smije  sa 12 godina , mogu onda i ja , hahahah Tongue
Logged

goran666
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 18



« Reply #12 on: April 06, 2011, 22:46:43 »

Sretan rođendan još jednom
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #13 on: April 07, 2011, 03:54:07 »

aBd, idemo ja i ti na jedno sarajevsko točeno, a amaru ćemo kupit sok, on ne pije pivo Tongue
Da, ne da nisam pio pivo, i to popio sam dosta litara piva, i stvarno volim piti to piće i veoma mi je lijepo bilo dok sam pio...
Ali usljed zdravstvenih problema koje sam imao određeno vrijeme unazad, za koje i neki znaju jer sam negdje pisao da ću biti odsutniji tada par dana zbog zdravstvenih problema, bio sam primoran da prestanem sa konzumiranjem Piva (bilo kojega, bilo koja "marka", a i nebitno da li je alkoholno ili ne, ne pijem ni jedno ni drugo), Cola, Fante itd, u suštini gaziranih sokova, mineralnih/kiselih voda itd ... Primoran sam da tečnost koju konzumiram bude : Voda obična, Ledeni čajevi, prirodni ne gazirani sokovi itd itd ... Čajevi ovi regularni ... Prestao sam i kafu piti, ali opet nekad se ne uspijem suzdržati pa nekada popijem je, jednom u sedmici i tako to ... Jer imam problema sa želudcem, nastalih prouzrokovani na osnovu nervne baze, te sam kao posljedice tih sikirancija i razočarenja na početku mog studiranja kada se ne položi neki ispit, dok se nisam uštelio u ta polaganja, pa se nisam toliko sikiro, ali nažalost je to već uticalo na moje zdravlje, a ja nisam ni svjestan bio, što se odrazilo nakon otprilike godinu dana, te sam došao u situaciju da nisam mogao konzumirati hranu i onda sam posjetio doktora svog, i uradili su mi nešto, neznam tačan naziv, nešto kao gastirostropija ili u tom fazonu nešto, ulični rečeno, stavili su mi kroz usta i grlo "cjevuru" popriličnog prečnika, na čijem se kraju nalazila mini kamerica za snimanje želudca, i tom prilikom su mi otkrili da sam "zaradio" čir na želudcu i da imam problema sa kiselinom koja se nakuplja kod želudca, prilikom "turanja" tog crijeva, to je iritiralo i dovelo do toga da tom prilikom povratim pola litra kiseline koju sam imao u sebi i koja nije dala da se hranim i ishranjujem sasvim normalno... Tako da sam od tada dobio 3-4 terapije za želudac i te probleme, koje sam uspješno obavio, i trenutno sam dobio 300 tableta da pijem svaki dan kako bi se riješio taj problem i ja konačno počeo hranu koju konzumiram normalno variti u svome organizmu i na taj način uspiti se i udebljati ... To je razlog iz kojeg ja ne pijem, ili bolje rečeno ne mogu da pijem pivo i gore nabrojane "artikle", iako bih rado volio ih konzumirati, nadajmo se da će za neki vremenski period, nakon uspješnih tretmana koje koristim za oporavak želudca uspiti riješiti ovaj problem i izlječiti to i onda ponovo konzumirati pivce, pogotovo ljeti na velikim vrućinama, ono hladno, sjedim u nekome laganome hladu, a ona prava vrućina ubi, zrak gust od vrućine, ono kao što zna biti pravo ono kad nahajca, i ja pijuckam pivo, a ono zbog tih vremenskih uvjeta, velikih temperatura, mene već počinje fatati nakon 1 flaše Smiley Uživancija Smiley
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #14 on: April 07, 2011, 06:56:24 »

Bit će to sve u redu samo se moraš pridržavati terapije i ostalih uvjeta koji su ti određeni! Nemaš se što kome opravdavati, ali nije to ništa rijetko, moj cimi ima sličan problem - isto je tako dobio gastritis zbog izrazito jake ph vrijednosti kiseline koja onda iritira i nagriza stijenku želuca i uzrokuje (grozne ) bolove (jedan dan samo zove od kuće daj mi pošalji busom za Požegu zdravstveno i dopunsko, ostalo u Osijeku, završio sam u bolnici) - što osim osobnih iskustava najbolje zna objasniti i preporučiti što i kako naša "medicinska sestra foruma"  Tongue . Isto je kao "štapić" i stalno je gladan.  Kod mene je to potpuno obrnuto  Shocked Svak ti od nas nešta ima, ja imam alergijske reakcije na hranu i na stres (neurodermatitis).... No, pošto ovo nije medicinski forum itd., okanimo se toga....A za ispite si valjda shvatio da se više nema svrhe živcirati Wink
Za jest i pit uvijek se ima, ma što god to bilo, a kandidata nikad isto tako ne nedostaje.  Smiley Wink
« Last Edit: April 07, 2011, 07:04:14 by tomo » Logged


Pages: [1] 2 3 ... 11   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.031 seconds with 21 queries.