bhbus.ba
April 28, 2024, 13:04:52 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Go Down
  Print  
Author Topic: Tomo  (Read 50754 times)
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #30 on: May 21, 2011, 21:58:52 »

Ja sto obećam - to i ispunim Smiley
Dosad su se neki i imali prilike uvjeri u to... Samo mi žao što sam Mustu dva put promašio u Sarajevu Smiley
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #31 on: May 21, 2011, 22:45:11 »

Ti uvijek promašiš ono što valja Grin

Možda ću sutra dočekati Tomu nakratko na pauzi u Doboju, samo mu moram javit da sredi stajanje xD
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #32 on: May 22, 2011, 00:59:30 »

Zasluzio je da bude u predsjednickom hehe..Jbg da sam znao dosao bi i ja u Sarajevo imao sam cijeli vikend slobodan :/ nadam se da ce biti jos prilike Grin
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #33 on: May 22, 2011, 04:36:43 »

Nadam se da se lijepo proveo druže u našem glavnome gradu, ja kako već znaš nisam bio u Sarajevu, još uvijek nisam, jer sam morao doći kući u Gračanicu na zdravstvenu kontrolu, ali siguran sam i ubjeđen da ćemo se vidjeti u što skorije vrijeme, lokaciju trenutno ne znam, moguće u Osijeku, doći ću u posjetu pa da pijemo kafu, ali samo dok malo obaveze sa fakultetom završim, jer sad je kraj semestra i onda ispiti, pa tek onda poslije toga će to najvjerovatnije biti... Pozzz
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #34 on: May 22, 2011, 18:12:41 »

Evo Tome pozdravlja ode kući. Cheesy





Mnogo mi je žao što nisam napravio sačekušu u Doboju. Kasno sam dobio dojavu na tel. a očekivao sam vas tek oko 20 h. Vjerujem da je izlet bio fantastičan.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #35 on: May 22, 2011, 22:10:00 »

Nek je tebi žao koliko hoćeš, dužan si mi 5 KM (može zamjena za porciju ćevapa  Grin ) za uzaludne sms-ove...

Evo, kao što vidite vratio sam se... Hvala Dubsteru što je prenio neke info u moje ime  Tongue , a najviše mu hvala na lijepom dočeku i još boljem druženju...Bilo je prekrasno, ali prekratko... Sve što je lijepo, uvijek kratko traje. Bit će aBd tokom večeri reportaža objavljena. Možda neke čudi što će biti u tome i dijelova Sarajeva, ali to će biti moj doživljaj o Sarajevu, a ujedno reportaža će biti urađena i zbog T.A. Panturist što sam obećao kojoj će biti proslijeđen link na temu...  Strpljenja malo ću Vas zamoliti dok to bude sve raspoređeno i uređeno. Što se slika tiče, ima ih 300-tinjak, a od toga podosta i autobusa - Kantić, Biss, Transturist, Centrotrans, Bosnaexpres Doboj Jug, Sjaj, Jelinak, Jukić, Avis, Bregava, Zenicatrans, itd. uz podosta i hrvatski te inozmnih prijevoznika...
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #36 on: May 22, 2011, 22:26:41 »

ma nek je tebi bilo super Smiley

i drago mi je da nisam zakazao... 'em sam te najeo, napio, prohodao a imao si sta i slikat Cheesy

prvo odmori pa onda slike će doć na red Cheesy

i jesam vas zbuio sve kad sam vas slikao na putu prema hotelu hahahahaha stali i vozač i vodič u mene Shocked
al kasnije sam izazvao smijeh kod nekih koliko sam vidio Tongue
« Last Edit: May 22, 2011, 22:28:26 by The_Dubster » Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #37 on: May 22, 2011, 22:45:14 »

ma nek je tebi bilo super Smiley

i drago mi je da nisam zakazao... 'em sam te najeo, napio, prohodao a imao si sta i slikat Cheesy

prvo odmori pa onda slike će doć na red Cheesy

i jesam vas zbuio sve kad sam vas slikao na putu prema hotelu hahahahaha stali i vozač i vodič u mene Shocked
al kasnije sam izazvao smijeh kod nekih koliko sam vidio Tongue

Pitao je Stipan samo da li si to ti bio, kad sam mu rekao da jesi, samo je odvalio - a kad si ti prije tamo stigao.... A što se vozača tiče - samo slikaj brate... ja te nisam odmah skužio, ali imam jednu "baba Vangu" koja sve registrira i odmah me lupa po ramenu - "e eno ti onaj tvoj prijatelj, ey, vidi tamo" heheheheh Grin
Logged


mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #38 on: May 22, 2011, 22:48:03 »

ma nek je tebi bilo super Smiley

i drago mi je da nisam zakazao... 'em sam te najeo, napio, prohodao a imao si sta i slikat Cheesy

prvo odmori pa onda slike će doć na red Cheesy

i jesam vas zbuio sve kad sam vas slikao na putu prema hotelu hahahahaha stali i vozač i vodič u mene Shocked
al kasnije sam izazvao smijeh kod nekih koliko sam vidio Tongue

Pitao je Stipan samo da li si to ti bio, kad sam mu rekao da jesi, samo je odvalio - a kad si ti prije tamo stigao.... A što se vozača tiče - samo slikaj brate... ja te nisam odmah skužio, ali imam jednu "baba Vangu" koja sve registrira i odmah me lupa po ramenu - "e eno ti onaj tvoj prijatelj, ey, vidi tamo" heheheheh Grin

Jel opet bila kakva baba Slavica ili Kata Cheesy (znas na sto mislim)
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #39 on: May 22, 2011, 22:48:24 »

a ja ti bas pisao sms i napisao al se nesto za*ebo oko primatelja poruke pa nisam na vrijeme poslao, napisao ti da sjedes ili bar da stojis naprijed da vas uslikam, kad vi idete. sreća pa vas je uhvatilo crveno i nije bilo tramvaja Smiley

a znas mene, imam Sarajevo u malom dzepu, brzina je moja vrlina Roll Eyes
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #40 on: May 22, 2011, 23:10:38 »

ma nek je tebi bilo super Smiley

i drago mi je da nisam zakazao... 'em sam te najeo, napio, prohodao a imao si sta i slikat Cheesy

prvo odmori pa onda slike će doć na red Cheesy

i jesam vas zbuio sve kad sam vas slikao na putu prema hotelu hahahahaha stali i vozač i vodič u mene Shocked
al kasnije sam izazvao smijeh kod nekih koliko sam vidio Tongue

Pitao je Stipan samo da li si to ti bio, kad sam mu rekao da jesi, samo je odvalio - a kad si ti prije tamo stigao.... A što se vozača tiče - samo slikaj brate... ja te nisam odmah skužio, ali imam jednu "baba Vangu" koja sve registrira i odmah me lupa po ramenu - "e eno ti onaj tvoj prijatelj, ey, vidi tamo" heheheheh Grin

Jel opet bila kakva baba Slavica ili Kata Cheesy (znas na sto mislim)
Bio je Stipan... malo mi dignio tlak u par navrata... Cheesy
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #41 on: May 23, 2011, 10:09:52 »

posebno me raduje što si imao poprilično premijera  iz BiH, koje ni mi iz BiH dosad nismo imali Smiley

da napišem ovdje, da ne pišem na svaku temu xD
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #42 on: May 24, 2011, 01:10:34 »

posebno me raduje što si imao poprilično premijera  iz BiH, koje ni mi iz BiH dosad nismo imali Smiley

da napišem ovdje, da ne pišem na svaku temu xD

Eto prijatelju i meni je drago da sam i na taj način pomogao Wink Malo je slabije pokriveno to područje kad Mustafa nikud da mrdne od dobojske AS, ali ja sam imao i sreće u par navrata.....  Tongue  Što reći nego da sam spojio ugodno s korisnim Cheesy
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #43 on: May 24, 2011, 01:20:47 »

Treba neko i na AS visiti...
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #44 on: May 24, 2011, 17:52:56 »

Evo jedna današnja by mate Cheesy Grin

Logged


Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.051 seconds with 21 queries.