bhbus.ba
April 26, 2024, 15:38:30 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 [2] 3 4 ... 11   Go Down
  Print  
Author Topic: Tomo  (Read 50716 times)
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #15 on: April 07, 2011, 06:56:54 »

Sretan rođendan još jednom
Hvala Gogi još jednom Wink
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #16 on: April 07, 2011, 18:59:16 »

Evo iako je offtopic, da kažem da i ja imam sličnu situaciju kao Amar (doduše, kod njega je ozbiljnije).

Ko nas je imao priliku vidjeti skontao je da smo mršavi k'o da hljeba nismo vidjeli. Naravno to sve ima veze sa želudcem koji dosta ovisi o nervima. Radio sam ultrazvuk i otkrivena mi je upala želudca. Pio sam lijekove i imam uskoro kontrolu Od tad jako jako rijetko konzumiram alkohol a i cigare nisam uzeo već pola godine. Jedino čega se neću odreći je kafa, da bar u nečemu mogu uživat.. Naravno, smeta mi mršavost, i želio bih da se to što prije popravi.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #17 on: April 07, 2011, 19:25:06 »

Ovo je moja tema, ti moreš offtopicariti... hahhaha.... Ima kod mene viška, dogovori neku transplantaciju!  Grin Samo ti nama ozdravi pa ćeš moći početi opet piti, a i slike budu ti se odmah poboljšale  Tongue !  Cool Grin
« Last Edit: April 07, 2011, 19:28:35 by tomo » Logged


damir fido
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 2.350



« Reply #18 on: April 07, 2011, 19:44:17 »

Imam i ja viska,bez obzira na moje rekreativne navike.Matematicki gledano kad bi ja i Tomo dali po 15 kg.Amaru i Mustafi,sva cetvorica bi bili ko lutke.
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #19 on: April 07, 2011, 20:14:35 »

mogu li ja kome dati, imam i ja malo viška :$
Logged


Sashco
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 65



« Reply #20 on: April 07, 2011, 21:36:45 »

Srećan rođendan! (sa zakašnjenjem - izvinjavam se)
Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #21 on: April 07, 2011, 21:54:50 »

Srećan rođendan! (sa zakašnjenjem - izvinjavam se)
Nikad nije kasno Wink
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #22 on: April 07, 2011, 21:55:12 »

mogu li ja kome dati, imam i ja malo viška :$
Ne može! Cheesy (privatno ti pojasnim zašto ne može  Cool )
Logged


Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #23 on: April 07, 2011, 22:38:51 »


Evo iako je offtopic, da kažem da i ja imam sličnu situaciju kao Amar (doduše, kod njega je ozbiljnije).

Ko nas je imao priliku vidjeti skontao je da smo mršavi k'o da hljeba nismo vidjeli. Naravno to sve ima veze sa želudcem koji dosta ovisi o nervima. Radio sam ultrazvuk i otkrivena mi je upala želudca. Pio sam lijekove i imam uskoro kontrolu Od tad jako jako rijetko konzumiram alkohol a i cigare nisam uzeo već pola godine. Jedino čega se neću odreći je kafa, da bar u nečemu mogu uživat.. Naravno, smeta mi mršavost, i želio bih da se to što prije popravi.

Javljam se za dobrovoljno davanje sala ! Hahahahahahah šalim se naravno , nisam baš toliko debeo , al mogao bi ti dati 1 kg , pa ako je dovoljno , da ti dam više , ja bi ostao kostur xD
Logged

tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #24 on: April 08, 2011, 01:08:34 »

Nema potrebe, Dubster i ja to rješavamo rekreativnim skorim trčanjem po Sarajevu, a ove mršave šopamo čevapima i kupamo u pivama!!!  Grin
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #25 on: April 08, 2011, 01:20:29 »

Bit će to sve u redu samo se moraš pridržavati terapije i ostalih uvjeta koji su ti određeni! Nemaš se što kome opravdavati, ali nije to ništa rijetko, moj cimi ima sličan problem - isto je tako dobio gastritis zbog izrazito jake ph vrijednosti kiseline koja onda iritira i nagriza stijenku želuca i uzrokuje (grozne ) bolove (jedan dan samo zove od kuće daj mi pošalji busom za Požegu zdravstveno i dopunsko, ostalo u Osijeku, završio sam u bolnici) - što osim osobnih iskustava najbolje zna objasniti i preporučiti što i kako naša "medicinska sestra foruma"  Tongue . Isto je kao "štapić" i stalno je gladan.  Kod mene je to potpuno obrnuto  Shocked Svak ti od nas nešta ima, ja imam alergijske reakcije na hranu i na stres (neurodermatitis).... No, pošto ovo nije medicinski forum itd., okanimo se toga....A za ispite si valjda shvatio da se više nema svrhe živcirati Wink
Za jest i pit uvijek se ima, ma što god to bilo, a kandidata nikad isto tako ne nedostaje.  Smiley Wink

Da, to je veoma čest problem/bolest u zadnjem vremenskom razdoblju, isključivo kod omladine, prouzrokovano sve na nervnoj bazi ...

Da, pridržajem se, i ja se nadam i dosta sam uvjeren da će to sve uspiti ...
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #26 on: April 08, 2011, 01:41:16 »

Nije to na nervnoj/živčanoj bazi toliko definirano - jer moj cimi ti je teška kako bi rekli ¨ladovina¨ (da bar može doći da ga upoznaš)... A zbog ispita da se živciram - bude mi više krivo zbog nekih stvari nego da se naživciram za razliku od jedne kolegice koja je završila 2 tjedna u bolnici zbog toga - nepravilan rad srca itd.  nisu detalji toliko bitni... bitna je poanta koje se ja držim - ja ću izaći sutradan na burzu sa visokim prosjekom i solidnim znanjem, a doći će netko tko je jedva završio fax i to nakon xy godina i dobit će posao... i što onda... pa mene neće nitko više pitati koliko si imao iz ovog ili onog, koji ti je prosjek ocjena.... Ja sam samo bio "prisiljen" , ali nije mi bilo ni teško,učiti, isključivo zbog stipendiranja koje mi je omogućilo da ovo realiziram.... i jedino se mogu Bogu zahvaliti na tome, nikom drugom! Stoga be cool i uživaj, ali radite ono što te ispunjava (ili koga popunjavate  Grin ) !  Wink
« Last Edit: April 08, 2011, 01:44:48 by tomo » Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #27 on: April 08, 2011, 01:55:46 »

U mene su ovi problemi nastali uzrokovani na nervnoj bazi. Provjereno od strane stručnih osoba Smiley
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #28 on: May 21, 2011, 21:51:42 »

eh tomo nam je u Sarajevu, danas sam bio s njim i napravili smo pofin tour po Sarajevu, probali gotovo sve bosanske specijalitete, od ćevapa, rahatlokuma, bosanske kahve i nargile, a slike će bit kad se on vrati...

Javio mi je još da vama javim kako je smješten u apartmanu u hotelu... valjda nije u predsjedničkom Tongue
Logged


Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #29 on: May 21, 2011, 21:55:53 »

Veliki pozdrav za Tomu, zao mi je sto i ja nisam mogao doci ali eto sta je tu je..Drago mi je sto je Adnan makar ispostovao da covijek nije dzaba dosao Smiley.
Logged

Pages: 1 [2] 3 4 ... 11   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.036 seconds with 21 queries.