bhbus.ba
March 29, 2024, 15:24:35 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 32   Go Down
  Print  
Author Topic: Susreti forumaša  (Read 118097 times)
Ličanin
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 133


« Reply #60 on: September 13, 2011, 22:00:17 »

Zahvaljujem se i ja na odazivu i na lijepim riječima kolege Tome. Kao što vidim a i znam bio je zadovoljan mojim gostoprimstvom i sa jelom i pićem da je nakon ručka morao:


Za ubuduće, koga god put nanese Ličkom magistralom, slobodno neka se javi i svrati, a odmah da najavim da imate u planu  Cheesy sljedeća ovakva proslava je zadnja subota u kolovozu 2012. godine pa slobodno planirajte i da se okupimo u većem broju. 
Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #61 on: September 13, 2011, 22:07:52 »

 Cheesy Na ovu sam i zaboravio... hehehe... Kad se dobro najedeš onda ti preostaje samo da malo ubiješ oko... A ovdje se vidi da se ja dobro snašao - kao kod kuće Wink Cheesy
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #62 on: September 13, 2011, 23:19:56 »

Srdačni susreti Cheesy

A kod nas kad bude bude Grin
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
MART
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 519


KÄSSBOHRER SETRA


« Reply #63 on: September 13, 2011, 23:30:47 »

Nevalja rucak ako nemos iz ubit po ure oko Grin,ipak je na tomu dalmacja ostavila traga Grin Wink
Logged

SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #64 on: September 13, 2011, 23:42:06 »

Nevalja rucak ako nemos iz ubit po ure oko Grin,ipak je na tomu dalmacja ostavila traga Grin Wink
Istina Cheesy
Logged


ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #65 on: October 01, 2011, 16:36:16 »

toliko vremena provedenog,preko 1000 fotki uslikali a nijednu nasu sliku nismo stavili na forum.cehajic i latic...Wink

Logged

The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #66 on: October 01, 2011, 21:40:33 »

Latić moj jaran, navija za Barcu Grin
Logged


ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #67 on: October 01, 2011, 23:06:46 »

ma latic ti je nas golman,prva liga...mozda i zabrani za barcu pa ce nas financirati....Wink
Logged

The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #68 on: October 01, 2011, 23:10:51 »

Znam, nekad sam i ja bio. E vidiš to ne bi bilo loše nimalo hahahaha
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #69 on: October 02, 2011, 00:13:36 »

toliko vremena provedenog,preko 1000 fotki uslikali a nijednu nasu sliku nismo stavili na forum.cehajic i latic...Wink


I svakako nikad nije kasno za takvu fotku... Super ispala... Ekstra ste !
Logged


dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #70 on: October 03, 2011, 00:38:44 »

Fakat mi je drago kad a vidim da smo sve jaci i jaci, da imamo sve vise ljudi, i da imamo timove koji uspjesno rade onosto najvise vole, da slikaju autobuse......... nedavno sam kao vjezbu na sekciji debatskoj Zadao tezu "Opravdano je ismijavati  neciji hobi", i kao primjer uzeo nas, koji volimo autobuse, i slikamo ih, i to je nas hobi slikanje autobusa, i naravno pobjedila je negacija, nije opravdano vrijedzati neciji hobi, i te ljude koji to vole i zele to da rade. Cesto sam imao problema u drustvu zbog toga sto sam "BUSLOVER" ali to me nije uvrijedilo i idemo dalje......... CEHAIUCU I LATICU POZDRAV ; SJAJNA STE EKIPA.........
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #71 on: October 03, 2011, 05:17:48 »

Fakat mi je drago kad a vidim da smo sve jaci i jaci, da imamo sve vise ljudi, i da imamo timove koji uspjesno rade onosto najvise vole, da slikaju autobuse......... nedavno sam kao vjezbu na sekciji debatskoj Zadao tezu "Opravdano je ismijavati  neciji hobi", i kao primjer uzeo nas, koji volimo autobuse, i slikamo ih, i to je nas hobi slikanje autobusa, i naravno pobjedila je negacija, nije opravdano vrijedzati neciji hobi, i te ljude koji to vole i zele to da rade. Cesto sam imao problema u drustvu zbog toga sto sam "BUSLOVER" ali to me nije uvrijedilo i idemo dalje......... CEHAIUCU I LATICU POZDRAV ; SJAJNA STE EKIPA.........

Zar nije ovo bolji i ljepši način nego da provodiš život sa iglom u ruci i sličnim opijatima?! Ismijavanje se svodi, sad ću ja nekog uvrijediti, ali doista je tako - na maloumnike - osobe koje nemaju razumijevanja za druge... Najvažnije je da ne radiš nikakvo kazneno djelo ili nekome namjerno nanosiš štetu...  Što se fotkanja tiče - pogledaj samo unazad godinama otkada postoje autobusni portali - sve se to fotkalo u sjeni skrivanja i slično... Od kraja 2010.godine to je uglavnom poprimilo novu dimenziju (ne govorim o osobama koje rade u firmama ili netko njima blizak radi tamo) i danas je to nešto in i većina za to zna... i zato ne volim kad mi se ova odlična ekipa slika BE Doboj Jug, Jelinak, Livno Bus i sl. preko stupa i sličnih nepotrebnih detalja ....cccccc... Ali, bit će s vremenom...
Što se tiče društva - svi moji znaju koji je moj "sporedno-glavni svijet" u kojem živm.... Bilo je čudno u početku, ali shvati kad moja baka , koja ima 70 godina , meni ide reći kad slikam 0345 , a iza njega ide Futura - " Što slikaš ovog, vidi ga kakav je, slikaj onog iza Cheesy".... jednostavno se ljudi naviknu... Inače ne bih odgovarao na ovu poruku, ali danas su na kolodvoru u Osijeku bili ljudi (majka, otac i sin) koji nemaju veze sa autobusnim svijetom (osim par vozača koje poznaju) i poprate to zbog njih...  I evo oni mene znaju, a ja njih ne... Meni je ovaj hobi jako puno toga dobrog donio, dosta toga i zlobnog od strane pojedinaca,  ali to  je sastavni dio života... Nekom odgovaraš, nekom ne.... Mene je zapravo najviše ohrabrio jedan djelatnik Panturista, duša od čovjeka, on je godinama fotkao i dok nikakvih foruma bilo nije, aktivan je bio na prijevoz.hr prema svojim mogućnostima, u ondašnje vrijeme prozivan od nadređenih, ali mi je rekao , ne sjećam se baš citata, ali kada smo se upoznali "otprilike ovim riječima  Znaš, Tomislave, čudili su se što fotkam i smijali... ali svi oni koji još do sada nisu vozili ovo, vjeruj mi da bi voljeli sjesti i provozati ovih 12m..."  I dan danas on uvijek zna mene "spustiti na zemlju" kad su tenzije neke u pitanju....
A da ti ne pričam o svima koje sam upoznao - većinu si vidio iz postova, reportaža itd.... Mate i ja se čujemo već dosta dugo vremena i to gotovo svakodnevno u zadnje vrijeme, zahvaljujući njemu upoznao sam i BusHuntera i Ličanina, putovali zajedno u Bleiburg itd... Uz slikanje upoznaš vozače dobre volje kao ja mnoge iz Panturista, Čazmatrans Vukovara, Čazmatrans Nove, Polet Vinkovci, Autotransport Karlovac, Samoborček, APP, Autotrans Rijeka te još mnogih privatnika(Eme, Mihaljević, Jelinak,Jaska turist, Luje auto,  Ćićko, Rusak, Darko trade itd.)... Ništa nije izraslo preko noći, pa tako ne bu ni ovaj portal.. Ali najvažnije je da se družite i upoznajete.... I stojim i godinu i pol dana iza toga nakon što sam mnogima tvrdio....
Stoga, samo fotkajte dečki i ne dajte se!!!! NAPADAMO i dalje Wink))!!!

« Last Edit: October 03, 2011, 05:27:01 by tomo » Logged


The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #72 on: October 03, 2011, 08:47:55 »

Fakat mi je drago kad a vidim da smo sve jaci i jaci, da imamo sve vise ljudi, i da imamo timove koji uspjesno rade onosto najvise vole, da slikaju autobuse......... nedavno sam kao vjezbu na sekciji debatskoj Zadao tezu "Opravdano je ismijavati  neciji hobi", i kao primjer uzeo nas, koji volimo autobuse, i slikamo ih, i to je nas hobi slikanje autobusa, i naravno pobjedila je negacija, nije opravdano vrijedzati neciji hobi, i te ljude koji to vole i zele to da rade. Cesto sam imao problema u drustvu zbog toga sto sam "BUSLOVER" ali to me nije uvrijedilo i idemo dalje......... CEHAIUCU I LATICU POZDRAV ; SJAJNA STE EKIPA.........

još da si zvao onda na kafu, mogli smo se i mi slikati Tongue


a slažem se i sa tominim postom u potpunosti Cheesy
Logged


ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #73 on: October 03, 2011, 20:01:46 »

@amar:ma nikad nije kasno,pokusali smo vec jednom slucajno al nije ispalo sa pozdainom iza na drugom mjestu prije,al taj dan nije nesto bilo,al rekoh ja cu nju staviti kakva je da je nek se vidi ko stoji iza tih nikova i kome se treba obratiti ako nesto nije jasno.prije sam se krio kada slikam,dok je sada to sve manje i manje zastupljeno.sada sve sto slikam slikam da bi i drugi vidjeli da se ne stidim toga sto radim za dobrobit svih nas.vise nije zastupljeno tajno slikanje,vec ako nemamo neki autobus na portalu onda ga slikam sa svih strana,detalje a ako je vozac pri busu i unutar.nije me stid i dok god mogu to cu da radim....Wink
Logged

dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #74 on: October 03, 2011, 20:50:06 »

Fakat mi je drago kad a vidim da smo sve jaci i jaci, da imamo sve vise ljudi, i da imamo timove koji uspjesno rade onosto najvise vole, da slikaju autobuse......... nedavno sam kao vjezbu na sekciji debatskoj Zadao tezu "Opravdano je ismijavati  neciji hobi", i kao primjer uzeo nas, koji volimo autobuse, i slikamo ih, i to je nas hobi slikanje autobusa, i naravno pobjedila je negacija, nije opravdano vrijedzati neciji hobi, i te ljude koji to vole i zele to da rade. Cesto sam imao problema u drustvu zbog toga sto sam "BUSLOVER" ali to me nije uvrijedilo i idemo dalje......... CEHAIUCU I LATICU POZDRAV ; SJAJNA STE EKIPA.........

još da si zvao onda na kafu, mogli smo se i mi slikati Tongue


a slažem se i sa tominim postom u potpunosti Cheesy

Kafa definitivno se veceras dogovirmo za tu kafu,,, ali i Adina povedi :-D
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 32   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.046 seconds with 22 queries.