bhbus.ba
April 19, 2024, 13:27:32 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Go Down
  Print  
Author Topic: Susreti forumaša  (Read 119135 times)
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #30 on: November 23, 2010, 17:42:27 »

ja bi mogo pokusat izorganizovati da dodjem , ukoliko tada nebudem na alpama na skijanju !
Logged


Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #31 on: November 23, 2010, 17:44:57 »

ja nemogu doc nema sanse Sad
Logged

Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #32 on: November 24, 2010, 19:58:59 »

Od mene če biti iz Graza ove zime  Wink
« Last Edit: November 24, 2010, 20:45:14 by tomo » Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #33 on: December 15, 2010, 18:04:51 »

Danas smo se mate i ja družili popodne u Osijeku i proveli zajednički kvalitetno dobar dio vremena. Osim što smo se malo smrznuli, ali smo uspjeli dočekati i ispratiti većinu današnjih linija.  I evo jedna slikica fotoshotinga Lastinog Axiala 70 , gbr.9072, ČZT gbr. 313 i 503






« Last Edit: December 15, 2010, 18:32:53 by tomo » Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #34 on: February 25, 2011, 00:39:35 »

Nastavljamo dalje i sa susretima... sve u svemu danas je bio sve samo ne dosadan dan  Smiley No prvo će doći na red slike prijevoznika, a onda za kraj ovdje malo nešto dodati  Cheesy
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #35 on: February 25, 2011, 22:25:09 »

S obzirom da sam jučer započeo, red je da danas i dovršim i opišem malo jučerašnji posjet glavnom gradu...Polazak u 06:15h iz Osijeka u pravcu Zagreba, prijevozno sredstvo je Man Lion's Coach OS-741-IO sa VTV-ovim vozačem koji je po dobrom starom običaju večer prije preuzeo liniju Umag - Osijek od Zagreba i Panturistovim vozačem Zvonkom... Dolazak u Slavonski Brod

i par minuta pauze prije nastavka dalje gdje je i moja prilika za malo fotkanja po AK Slavonski Brod (slike su raspoređene u odgovarajuće teme) i gdje sam imao bliski susret sa prometnikom, ali naravno sa pozitivnim ishodom i ovim putem ga puno pozdravljam

Na ulasku u Zagreb VTV-ov vozač me obaviještava kako ima nešto zanimljivo za slikanje nama s desne strane, pogled kroz prozor a ono

ali nam pobjegoše malo ispred....kažem kako baš i nije nešto najbolje ispala, ali šole kaže, bez brige sad ćemo mi njih stići i šole po gasu  Grin

dolazak u Zagreb oko 10:20h i vozač Zvonko istovara prtljagu

Uslijedilo je malo fotkanja po kolodvoru, rezerviranje sjedišta za povratak natrag u 19:00h dok sam čekao Samyja. U međuvremenu je došao prijatelj Joso iz Zadra te smo malo poslikali Bovu kojom je stigao... Inače dolazi sa S 417HDH, ali zbog jake bure bolje je da odmara i čeka neke ljepše dane... Bova je također prekrasna pa sam ju malo poslikao i iznutra i "zaradio" doručak - sendvič sa pršutom  Smiley






U međuvremenu sam se malo podružio sa vozačima i kontrolorom Briona - koji su legende i vrhunski šaljivčine. Malo razgledao Setru S 415GT-HD




Nastavak slijedi...
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #36 on: February 25, 2011, 22:35:31 »

Oko 13:10h je stigao i Samy pa smo brže bolje otišli na čevape i napunili baterije kako bismo izdržali popodne i kvalitetno ga iskoristili...  Nakon čevapa povratak na AK Zagreb gdje smo uslikali i pozdravili prijatelje iz Istre

i zaputili se do Puntamike radi

ovo je inače Samy koji nas također prati i član je foruma ali trenutno zbog tehničkih problema nije u mogućnosti aktivno sudjelovati u radu foruma ali zato često pomaže informacijama...

i naravno na kraju smo ispratili prijatelja na polasku za Zadar

nakon toga je uslijedilo slikanje kraj Samyjevog omiljenog prijevoznika. Pošto je veliki obožavatelj uglavnom starih legendarnih autobusa želja mu je bila poslikati se kraj nekih... Uz ljubazan upit vozač mi reče kako nema uopće  Smiley Hvala još jednom
 
i dok smo kod Čazmatransa, pošto on voli stare legende a ja nove "legende" napravili smo još jedan fotoshooting kraj gbr.480


Logged


The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #37 on: February 25, 2011, 22:39:00 »

lijepo vama bi, čak i sunčano, a kod nas vamo.... vidjet ćeš za par trenutaka dok postavim slike hahaha

a jaka fora sa onim HELP xD
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #38 on: February 25, 2011, 22:46:03 »



Nakon fotkanja zaputili smo se prema trgu i Kaptolu gdje smo na Kaptolu naišli samo na Autoturistov Tourismo

te nastavili dalje ZET-om prema Mirogoju i Krematoriju... nažalost tamo nije bilo više autobusa pa smo se odlučili vratiti natrag u centar i autobusni kolodvor..  I dok smo čekali bus stiže ZET gbr. 183 kojeg je vozio kum od člana " zetovac" sa drugog foruma... Vrlo ljubazan vozač  Smiley Samy je naravno iskoristio priliku  Grin

U povratku na Kaptol prošli smo kraj jednog EA 0404 od Madunića splitskih registarskih oznaka, ali nam se nije dalo silaziti i čekati opet drugi bus... Još smo se malo podružili do 16:40h kada je Samy morao poći na vožnju - polaganje C kategorije...
Ja sam dalje dočekao APP-ovce koje sve pozdravljam jer su ljudine i pol kao i jarane iz Bosnaexpresa! Pa eto da ne ponavljam dalje još slike, to bi bilo to za ovaj puta!  Smiley
P.s. iščekivao sam S 417GT-HD u povratku kući u 19:00h i želja mi se ispunila...  Sve u svemu jedan kvalitetno iskorišten dan!
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #39 on: February 25, 2011, 22:48:18 »

lijepo vama bi, čak i sunčano, a kod nas vamo.... vidjet ćeš za par trenutaka dok postavim slike hahaha

a jaka fora sa onim HELP xD
U Osijeku pri polasku snijega gotovo ništa... Približavajući se Slavonskom Brodu bilo ga je dovoljno da je zabijelio put...Od Novske do Zagreba sunce je sjalo kao da je pravo proljeće... u povratku navečer isto tako - sve suho skoro do Slavonskog Broda... Ma to je BE uvezao snijeg u RH Cheesy
Logged


The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #40 on: February 25, 2011, 23:06:51 »

lijepo vama bi, čak i sunčano, a kod nas vamo.... vidjet ćeš za par trenutaka dok postavim slike hahaha

a jaka fora sa onim HELP xD
U Osijeku pri polasku snijega gotovo ništa... Približavajući se Slavonskom Brodu bilo ga je dovoljno da je zabijelio put...Od Novske do Zagreba sunce je sjalo kao da je pravo proljeće... u povratku navečer isto tako - sve suho skoro do Slavonskog Broda... Ma to je BE uvezao snijeg u RH Cheesy

tuži ih hahahaha
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #41 on: February 26, 2011, 00:00:16 »

Nema šanse.... To su legende, možda i najjače na teritoriju BiH!!!
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #42 on: February 26, 2011, 03:10:24 »

Svaka cast, vidi se da ste uzivali u jednom veoma lijepom druzenju, opisano na jedan veoma gotivan i ubitacan nacin uz prelijepe slike koje si uspio naciniti, i na kraju se vidio rezultat, jedna velika 10tka za tebe za ovu malu reportazu susreta forumasa... Ovakvim postovima/reportazama se najvise radujem ... Veoma lijepo se osjecam tokom citanja reportaze kao ove zadnje od tome i citajuci je sebi stvaram film pred ocima kako vam je protekao dan, prelijep osjecaj, a velika je stvar znati dočarati i napisati takvu reportazu da ona dodje u najboljem mogucem efektu do krajnjeg citaoca....

sto se tice Semya, "lik" izgleda veoma prijatno, tako da predpostavljam da je sasvim ispravna i OK osoba, i nadam se i vec se radujem njegovom pridruzivanju ovome forumu, radi dijeljenja sigurno kvalitetnih informacija i slika, radi uspotavljanja prijateljstava itd ... Nadam se da ce u veoma kratkom vremenskom periodu otkloniti te tehnicke probleme sa kojima se susrece...

Jos jednom, jedna velika SVAKA CAST vama dvojici i naravno pozdrav iz bijele Gracanice za Vas ...
Logged


kilometar
VIP Član
Kondukter
*
Offline Offline

Posts: 771



« Reply #43 on: February 26, 2011, 09:42:45 »

Bravo Tomo reportaža je vrh!!!Super fotke sa još boljim propratnim komentarima.Svaka čast!!!!
Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #44 on: February 27, 2011, 13:22:08 »

Hvala  Wink
Logged


Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.053 seconds with 22 queries.