bhbus.ba
March 29, 2024, 11:41:12 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: [1] 2 3 ... 100   Go Down
  Print  
Author Topic: GRAS - Kvarovi/popravke/izmjene na vozilima  (Read 290892 times)
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« on: June 29, 2010, 20:28:29 »

Ponovo belaji u GRASu Embarrassed
Ionako imaju manjak buseva, a nakon danas nije im nimalo bolje. Naime, gbr 422 je izgleda ostao u kvaru



E sad, da li je  ovdje na kružnom toku na Ilidži ostao u kvaru, pa kamion došao da ga odšlepa, ili je ga je kamion već šlepao pa da je na ovoj krivini nekako udario u kamion, to ne znam, jer nisam uspio vidjet i saznat. Bilo kako bilo, nekih 20-25 min, saobraćaj na kružnom toku je bio paralisan, što su najviše osjetili putnici prema Butmiru, Hrasnici, Sokolovićima i Kovačima, jer busevi iz tih pravaca nisu mogli prići terminalu pa da nastave sa planiranim redom vožnje.
« Last Edit: November 19, 2012, 18:17:19 by MAN Lions coach » Logged


The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #1 on: July 14, 2010, 19:16:06 »

Danas Ikarbus gbr 419 ostao u kvaru na Kobiljoj Glavi što je uzrokovalo kolonu oko 16.45, skroz do Koševa

i još jedna obavijset http://www.sarajevo-x.com/bih/sarajevo/clanak/100713077
« Last Edit: July 14, 2010, 19:20:01 by The_Dubster » Logged


The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #2 on: July 17, 2010, 23:05:09 »

Gbr 847 završio danas na "kuki"

Logged


MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #3 on: July 21, 2010, 13:40:34 »

Trola završila na kuki,ne znam koji numero,jer sam slikal sa pendžera... Cheesy Roll Eyes



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #4 on: August 08, 2010, 22:38:05 »

Danas čuda situacija. Vozim se tramvajom i na okretanju kod Vijećnice kontao da uslikam ovaj bus u pozadini, i ispade da sam uslikao udes xD
Naime ova cura, koja se i vidi, kao i auto kao i br reg, je parkirala malo previše blizu pruge i tramvaj kako je skretao zakači njeno auto jer se nije dobro ni postavila ni povukla nazad kad je tramvaj išao. Al autu nije haman ništa, malo ulupljeno, čak ni far nije pukao. Nakon toga, cura izađe, pogleda, mahnu rukom i ode. Tramvaj je bio onaj sa m-tel reklamom - očito nisu ništa iz GRASa uradili jer je taj tramvaj nastavio da vozi cijeli dan, a i nema nikakvog oštećenja na njemu Cheesy

Logged


The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #5 on: August 17, 2010, 22:19:53 »

Danas loš dan po pitanju kvarova...
Prvo jutros gbr 814 na terminalu Ilidža ostao u kvaru, pa "kuka" došla po njega


A navečer oko pola 8, gbr 820, ostao u kvaru na Ciglanama, al njega nisam slikao. Vozač ostao ispred busa u razgovoru na mobitel, vjerovatno sa centralom
Logged


The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #6 on: August 21, 2010, 20:58:23 »

Trakavica se nastavlja...

A jučer ovo
Logged


The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #7 on: August 31, 2010, 21:40:32 »

Danas gbr 839 na liniji Ilidža - Kotorac ostao u kvaru, nešto kasnije stigao je kamion sa kukom i odvukao ga
Logged


saledoboj
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 283



« Reply #8 on: September 01, 2010, 00:28:39 »

Pa zar oni nemaju normalnog kamiona za slepanje nego slepaju sa ovim,boze sacuvaj kakvih sve cuda necu vidjet
Logged

Neka vladajuće klase drhte pred komunističkom revolucijom. U njoj proleteri nemaju što da izgube osim svojih okova. A dobit će čitav svijet.

Proleteri svih zemalja, ujedinite se!
Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #9 on: September 01, 2010, 00:42:47 »

Pa zar oni nemaju normalnog kamiona za slepanje nego slepaju sa ovim,boze sacuvaj kakvih sve cuda necu vidjet
Imaju još jednog dvoosovinca sivoga 1722 mislim
Logged
saledoboj
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 283



« Reply #10 on: September 01, 2010, 19:25:13 »

Pa zar oni nemaju normalnog kamiona za slepanje nego slepaju sa ovim,boze sacuvaj kakvih sve cuda necu vidjet
Imaju još jednog dvoosovinca sivoga 1722 mislim
Ma msm na normalnu slep sluzbu za teska vozila a ne kipere i sl stvari
Logged

Neka vladajuće klase drhte pred komunističkom revolucijom. U njoj proleteri nemaju što da izgube osim svojih okova. A dobit će čitav svijet.

Proleteri svih zemalja, ujedinite se!
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #11 on: September 01, 2010, 20:15:13 »

Sudar 2 tramvaja danas na Socijalnom...SATRA i TATRA Lips Sealed Lips Sealed
Šteta golema...



Uploaded with ImageShack.us
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #12 on: September 01, 2010, 21:18:24 »

ah, da ne kažem levata Lips Sealed

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/crna-hronika/12616-estok-sudar-tramvaja-Sarajevu-povrijeen-maloljetnik.html

inače primjetio sam dosta mladnih vozača u zadnje vrijeme kao i jednu mladu curu, pa vjerovatno je njihovo maslo ovo danas...
« Last Edit: September 01, 2010, 21:20:59 by The_Dubster » Logged


MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #13 on: September 01, 2010, 21:49:41 »

ah, da ne kažem levata Lips Sealed

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/crna-hronika/12616-estok-sudar-tramvaja-Sarajevu-povrijeen-maloljetnik.html

inače primjetio sam dosta mladnih vozača u zadnje vrijeme kao i jednu mladu curu, pa vjerovatno je njihovo maslo ovo danas...

Mah primili as biroa djecu tek završili škole,ipak je ovo ozbiljan posao,a i držat odstojanje nije na odmet...štaće za obuku koja je meni se čini mjesec dana naučiti...od osnovnih stvari pa nadalje...cccc dobro je moglo je i gore biti.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #14 on: September 01, 2010, 22:10:03 »

ma glupo ba... svako ko se vozio tramvajem mogao je vidjet kako to hoda, i baš mi je glupo da se ovakvo nešto desi... ovaj potonji il je spavao, il kucao na mob il dobacivao nekim curama... msm koliki idiot moraš biti da ne vidiš ispred sebe tramvaj....

eh sad jedino ako je stvar tehničke prirode, i nije mogao zakočit, onda ok, opravdano, al ako nije...
Logged


Pages: [1] 2 3 ... 100   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.045 seconds with 22 queries.