bhbus.ba
June 30, 2024, 21:15:09 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 100   Go Down
  Print  
Author Topic: GRAS - Razno/Diskusije  (Read 316825 times)
Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #225 on: November 26, 2010, 17:40:14 »

Ako uzmete HUA 360 vjerujte mi na riječ znam kakvi su to autobusi,nečete se pokajati,Volvo 360ks ali ako ih budete održavali kao MAN-ove UL 272 i njih će brzo dotući održavanje. Trajati će duže od MAN-ova ali... Embarrassed


MAN-ovi na plin? iz LPP-a Meni prvi glas,tamo imaju SL 202 koji su nekada bili na plin ali su instalacije izvadili van,imaju NL 202,232 i NG 312 od niskopodnih ali koliko ja znam nema ni jedan na plin  Undecided
Logged
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #226 on: November 26, 2010, 21:44:22 »

Ima kod sejarija se prodaje VOLVO STEYR SN 12 HUA 245 iz 95-e godine, solidan bus, mogli su vala i to uzeti...
Logged


transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #227 on: November 26, 2010, 23:02:41 »

Ima kod sejarija se prodaje VOLVO STEYR SN 12 HUA 245 iz 95-e godine, solidan bus, mogli su vala i to uzeti...

buraz staro je to Boga mi ...kako god da je cuvano i koliko god bilo dobro ocuvano ipak 15 godina je u pitanju. Ne znam koliko su kostali "plinci" ali moje misljenje je da su trebali kupiti nove autobuse za toliko para koliko su dali za plince pa bilo da se radi o jednom ili dva autobusa novo je novo.
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #228 on: November 26, 2010, 23:50:19 »

U okviru obilježavanja 125. godišnjice GRAS-a danas je na trolejbuskoj okretnici Dobrinja otvoren novi dispečersko-prodajni centar.

 

To je, po riječima direktora GRAS-a Hasana Bašića, dosad najveći centar ovog tipa u Kantonu Sarajevo i prvi put će mještani Dobrinje, jednog od najvećih naselja u KS-u, na jednom mjestu moći dobiti sve vrste karata za javni gradski prijevoz, uključujući i pretplatne karte. Građani će tu moći dobiti i sve potrebne informacije vezano za usluge GRAS-a.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #229 on: November 27, 2010, 00:04:25 »

Ima kod sejarija se prodaje VOLVO STEYR SN 12 HUA 245 iz 95-e godine, solidan bus, mogli su vala i to uzeti...

buraz staro je to Boga mi ...kako god da je cuvano i koliko god bilo dobro ocuvano ipak 15 godina je u pitanju. Ne znam koliko su kostali "plinci" ali moje misljenje je da su trebali kupiti nove autobuse za toliko para koliko su dali za plince pa bilo da se radi o jednom ili dva autobusa novo je novo.

novo je novo, pa dobiješ ikarbus... tako da i ova poslovica nije baš adekvatna...

a baš me zanima kakve će to informacije moći da se dobiju, kad im na zvaničnu web adresu ne možeš poslat mail :S
Logged


Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #230 on: November 27, 2010, 11:31:19 »

Ima kod sejarija se prodaje VOLVO STEYR SN 12 HUA 245 iz 95-e godine, solidan bus, mogli su vala i to uzeti...
Nije to loš autobus vozio sam se u njemu par puta dosta je izdržljiv samo opet 15 godina  Undecided

Bolje da su par takvih uzeli nego N 4021NF
Logged
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #231 on: November 27, 2010, 17:10:36 »

Ima kod sejarija se prodaje VOLVO STEYR SN 12 HUA 245 iz 95-e godine, solidan bus, mogli su vala i to uzeti...

buraz staro je to Boga mi ...kako god da je cuvano i koliko god bilo dobro ocuvano ipak 15 godina je u pitanju. Ne znam koliko su kostali "plinci" ali moje misljenje je da su trebali kupiti nove autobuse za toliko para koliko su dali za plince pa bilo da se radi o jednom ili dva autobusa novo je novo.

novo je novo, pa dobiješ ikarbus... tako da i ova poslovica nije baš adekvatna...

a baš me zanima kakve će to informacije moći da se dobiju, kad im na zvaničnu web adresu ne možeš poslat mail :S

dobiješ Ikarbus ali nov ikarbus sa novim motorom, novim mjenjačem novim kocnicama sa kojim si miran najmanje 5 godina. Da se razumijemo. Ikarbus nije dobro rjesenje. Da ih Bog do nikad ni vidjeli nismo ali šta da se radi....Ma ovo je samo kupovanjem vremena i javnosti od strane Hasana Basica
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #232 on: November 27, 2010, 21:47:54 »

Malo je Hasan priglup.Štaće mu plinci ionako ima "moćan kadar" za održavanje vozila Tongue.To je samo bacanje para.
Stvarno ko da nisu nekog stručnijeg uzeli da radi tamo...pa nek je i lopov al da se malko razumije u vozila.
Nisu oni ni ove MAN-ove savladali sad im daj teferič sa novom tehnologijom...cccc
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #233 on: November 27, 2010, 22:35:58 »

jel sutra sigurno u 10 ta parada Huh?

da ne dolazim u Sarajevo džaba?
Logged


transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #234 on: November 28, 2010, 01:07:41 »

Malo je Hasan priglup.Štaće mu plinci ionako ima "moćan kadar" za održavanje vozila Tongue.To je samo bacanje para.
Stvarno ko da nisu nekog stručnijeg uzeli da radi tamo...pa nek je i lopov al da se malko razumije u vozila.
Nisu oni ni ove MAN-ove savladali sad im daj teferič sa novom tehnologijom...cccc

Hasan je jedan obicni kreten. žali Bože njegove diplome saobraćajnog inženjera. Ti si to dobro rekla kupovina plinaca je bacanje para a ja bih jos dodao i "pranje" para. Bog sami zna kolika je zaista cijena tih plinaca i nemojte se zacuditi ako i pokoji plinac dobijemo "mufte" kao i svicarske trole
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #235 on: November 28, 2010, 14:23:19 »

Prođe i parada danas...ja kasno ustala  Roll Eyes  Cry al eto u zadnji časak napravih nekoliko slika....
vrijeme je bilo očajno al šta se more,bolje išta nego ništa...ako Bog da do godine stvarno se potrudim








« Last Edit: November 28, 2010, 14:30:42 by MAN Lions coach » Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #236 on: November 28, 2010, 15:42:30 »

Bravo Azra!

Drago mi je da je Vaingtonac oš tu i da može voziti. A nije se moglo ući u njih, jel?

Ja ustao jutros al vidim kiša pa nisam nio došao, nije se isplatilo...
Logged


MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #237 on: November 28, 2010, 18:45:55 »

Narod se vozao od Skenderije kada su konja privezali...pa do Predsjedničstva
gdje ga je Tatra sačekala pa opet odvezla u remizu.

Meni je najgore što sam jedva ustala a u jednom momentu sam mislila da neće ni biti radi one grozne kiše...al et bilo je.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #238 on: November 30, 2010, 00:48:35 »

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/sarajevo/20589-GRAS-obiljeio-125-godinjicu-bijelog-konja-tramvaja.html

hahahahahaha Dnevni Avaz napisao da je "Vašingtonac" tramvaj iz 1895 xD
Logged


The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #239 on: November 30, 2010, 22:31:07 »

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/sarajevo/20804-Poela-prodaja-penzionerskih-kupona-GRAS-.html
Logged


Pages: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 100   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.062 seconds with 22 queries.