bhbus.ba
March 29, 2024, 06:41:52 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: [1] 2 3   Go Down
  Print  
Author Topic: Berlingo  (Read 9770 times)
Berlingo
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 159



« on: December 22, 2013, 09:48:33 »

Pozdrav svima!
Dolazim iz Rijeke i pratim vas vec duze vrijeme. Mislim da je krajnje vrijeme da budem clan ovog foruma. Tu ima puno njih sta su mi prijatelji na facebooku. Radi njih i u inat onima sta me ne vole ja sam se odlucio da budem dio ovog divnog foruma. Slika ce biti koliko bude. Ne vise kao prije jer imam doma jednu obavezu i slatkicu od godine i pol. Curica koja voli autubuse i kamione. Nadam se dugom i ugodnom druzenju.
Logged
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #1 on: December 22, 2013, 10:01:55 »

Jos jedan aktivan clan s Rječine Cheesy... Član koji ne voli Trolej, ali voli NK Rijeku Cheesy, covjek koji je velik dio na kotacima, dobrodosao i ovdje, zbilja veliko pojacanje Smiley
Logged
the hicme
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.906



« Reply #2 on: December 22, 2013, 10:55:18 »

Welcome!!!
Logged
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #3 on: December 22, 2013, 12:32:56 »

U, @Berlingo, pratim "org", brutalno si realan, a to mi se sviđa, dobrodošao, nadam se ugodnom druženju.
Logged
Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #4 on: December 22, 2013, 13:28:51 »

Dobrodošao Cheesy ..
Logged

kilometar
VIP Član
Kondukter
*
Offline Offline

Posts: 771



« Reply #5 on: December 22, 2013, 13:56:53 »

Dobrodosao!! Jos jedan ambasador Rijeke!! Smiley
Logged
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #6 on: December 22, 2013, 13:59:55 »

Welcome !
Logged

Neoplan VIP Class
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #7 on: December 22, 2013, 14:05:46 »

Dobrodosao Wink
Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #8 on: December 22, 2013, 14:30:10 »

Mislim da je krajnje vrijeme da budem clan ovog foruma. ... ja sam se odlucio da budem dio ovog divnog foruma.

Drago mi je ovo čuti. Mi smo imali nekih kontaktičića i ranije, ako se sjećam, ali mi je svakako drago da smo u ovom "prelaznom roku" dobili jedno, ko što mi kažemo beton-pojačanje. Ne samo radi slika, već i zbog informacija, a sada nam ni Bari neće biti usamljen.

Što se tiče slika, naravno da je nama većini ovo hobi i da se slika koliko se stigne, jer postoje i preče obaveze. Ja se nadam prvenstvno dobrom druženju, a tek onda i dobrim informacijama i slikama Cheesy
Logged


Bari
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.939


AUTOTRANS -> Brzo - udobno - sigurno


« Reply #9 on: December 22, 2013, 20:43:57 »

Odlicno odlicno, samo Rijeka haha! Smiley
Pozdrav Berlingo
Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #10 on: December 24, 2013, 04:40:10 »

Evo da ti i ja osobno poželim dobrodošlicu ovim putem... Nekako sam znao da nećeš moći odoljeti tom izazovu da se i službeno registriraš,samo je bilo pitanje vremena.... I to je dobar potez, vjerujem kako za tebe tako i za nas (forum) u cjelini....Slika kad bude bit će, kad neće neće.... Tako je i kod nas većine, ali ono što želim(o) i potičemo i kroz forum i neke druge oblike komunikacije jest zajedničko druženje bez obzira na nacionalnu, vjersku, stranačku ili pak forumsku pripadnost....  A ti voliš sve što se okreće, tako da je tvoje mišljenje i znanje, informacija i fotka uvijek dobrodošla....Pa eto, u to ime, dobrodošao...
Logged


Berlingo
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 159



« Reply #11 on: December 25, 2013, 03:15:17 »

Hvala vam svima deckici moji. Stvarno ste me lijepo docekali. To se cijeni. Inace, samo da znate, onaj moj bivsi moderatorski forum, gdje je shole bog i batina prati sve zivo. Pa se tako nisam nikad odjavljivao tamo iako sam dignuo ruke od njih. I onda se prijavim ovdje i tamo me pobrisu, vise nisam clan! Naravno da se krse moderatorska prava foruma, ali nije bitno. To je proslost. Evo vama moje Dore pa procjenite da li voli autobuse! A oni koji su protiv mene neka se grizu. Ja uzivam u ovom sta imam.
http://www.youtube.com/watch?v=GA_UOWrJ32s&feature=c4-overview&list=UUEyDmFghK8w1PDJpkNVtFZQ
Logged
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #12 on: December 25, 2013, 10:22:01 »

Autotrolej!
Dora,  Grin Grin Grin
Logged
novi
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 53



« Reply #13 on: December 25, 2013, 10:43:52 »

Nije te Shole obrisao, nego ja... Nikad ni jedan član nije snosio sankcije zato što je član nekog drugog foruma (hvala Bogu većina od nas je bar na dva-tri, kao što vidiš) niti nikad neće snositi sankcije. Čak što više, volio bih da se više surađuje i da se nesuglasice ostave iza nas, recimo nova godina neka bude novi početak.
Ali odmah u startu pljuvati ono što je bilo i ulizavati se onome po čemu se pljuvalo, to nije fer.
Sretan Božić tebi i svim članovima ovog foruma koji ga slave, a ujedno svima sve najbolje u Novoj.
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #14 on: December 25, 2013, 11:04:34 »

A meni je najjače kad se nego sa orga registruje ovdje pod drugim nickom iz straha da ćemo ga banovati ili iz straha da će imati problema tamo. Koji crnjak.
Mi smo otvoreni za saradnju sa svima, zapravo, skoro pa svima. To kako se drugi odnose prema svojim članovima i forumu je njihov problem. Njihova kuća, njihova pravila, njihov odnos. Mi imamo svoje i slijedimo isto.


A neka i Fiata na clipu Grin
Logged


Pages: [1] 2 3   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.051 seconds with 20 queries.