bhbus.ba
April 19, 2024, 22:30:15 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 [2] 3   Go Down
  Print  
Author Topic: Berlingo  (Read 9829 times)
novi
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 53



« Reply #15 on: December 25, 2013, 12:45:07 »

Ne budi smiješan, gdje piše da moram svugdje imati isti nick. Nemam razloga skrivati svoj identitet, niti se ičega bojim. Eto, shef sa autobusi.org. Ili autobusi.net. Ili sa slovenskog foruma. Ili novi_shef sa riječkog prometnog foruma. Ako treba ime i prezime nema problema, samo reci.
Logged
MANAS1183
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 432



« Reply #16 on: December 25, 2013, 22:26:59 »

Wilkommen Tongue
Logged

Internacionalni transport "BENZ" Jakupovci bb,Laktaši
"Der LKW bringt was sie täglich brauchen"
https://www.youtube.com/watch?v=X5xwinQZbS0
Berlingo
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 159



« Reply #17 on: December 26, 2013, 23:19:04 »

Nije te Shole obrisao, nego ja... Nikad ni jedan član nije snosio sankcije zato što je član nekog drugog foruma (hvala Bogu većina od nas je bar na dva-tri, kao što vidiš) niti nikad neće snositi sankcije. Čak što više, volio bih da se više surađuje i da se nesuglasice ostave iza nas, recimo nova godina neka bude novi početak.
Ali odmah u startu pljuvati ono što je bilo i ulizavati se onome po čemu se pljuvalo, to nije fer.
Sretan Božić tebi i svim članovima ovog foruma koji ga slave, a ujedno svima sve najbolje u Novoj.
Stvarno me nije briga ni za tebe ni tvoje Bozice i Nove gtoldine. A pjuvao sam i pljuvat cu jer mi tako dodje i dosta sam realan, imas svoj moderatorski forum i uzivaj u njemu.
Logged
novi
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 53



« Reply #18 on: December 27, 2013, 00:03:41 »

Ovime ću zaključit raspravu...sve što si napisao govori samo o tebi. A o tome koliko je forum moj i moderatorski govori tvojih više od 4100 postova u koliko? 3?4? godine i mojih 3000 od prvog dana postojanja. Ali zato obećajem da ću i ovdje češće gostovati.

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk
Logged
maly
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 68


Samo po plinu


« Reply #19 on: December 27, 2013, 00:10:36 »

Samo naprijed,dosta ljepoga si ugradio u autobusi.org pa se nadam da ćeš i ovdje.Samo po plinu.
Logged

Svi znaju voziti bus ali rijetki to doista i čine
Berlingo
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 159



« Reply #20 on: December 27, 2013, 01:22:39 »

Steta da je rasprava gotova. Pa tek je zapocela. Ugodna ti noc!
Logged
Berlingo
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 159



« Reply #21 on: January 05, 2014, 23:57:33 »

Vecina vas zna da zivim u dijelu Rijeke koji se zove Zamet. Odlucio sam se napraviti svoju facebook stranicu pa ako nekog zanima moze slobodno pogledati. I naravno u inat onima sto me ne vole!
https://www.facebook.com/naszamet
Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #22 on: January 06, 2014, 00:13:25 »

Neki već i vidjeli i popratili Cheesy
Logged


Berlingo
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 159



« Reply #23 on: January 25, 2014, 00:51:57 »

Moja jako draga prijateljica iz Zagreba, jos od djetinjstva, clanica foruma autobusi org, dobia p.p. Uglavnom ona treba dobro razmisliti zasto joj je Berlingo prijatelj, sve se svodi na to da je on baboj.... E pa onaj tko je to pisao neka dovede svoju majku da mu dokazem da je to istina, a radi se sigurno o nekom od moderatora! Zamislite vi kako ljudi mogu nisko pasti.
Logged
novi
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 53



« Reply #24 on: January 25, 2014, 10:07:23 »

Budi ljubazan pa javi prijateljici da mi se javi tamo na forum putem privatne poruke (ne znam zašto to nije odmah učinila ako je odrasla i pismena osoba) pa da provjerim o čemu se radi. Naravno uz screenshot. U protivnom ovo smatram liječenjem frustracije.

Sent from my VIVAX TPC-71253G using Tapatalk
Logged
Berlingo
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 159



« Reply #25 on: January 25, 2014, 16:13:30 »

Ima tamo moderatora koji ljece frustracije. Vidis, puno vas zna tko sam, gledate me i necete mi to reci u facu. Zaanimljivo! Prijateljica obavjestena. Ne da je odrasla, ako nisi znao, ona je profesorica hrvatskog, engleskog jezika  i knjizevnosti. Zalosno je da mora citati takve poruke. Ugodan ti dan!
Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #26 on: January 25, 2014, 18:07:05 »

Ja vas kao prvo molim, a kao drugo drugo obavještavam i upozoravam da ovdje ne rješavate svoje međusobne probleme. Žao mi je zbog uvreda i problema tvoje kolegice, ali ovo nije mjesto raspleta tih problema sa kolegama sa drugog foruma. To ćete morati riješiti tamo gdje se isto i započelo.
Logged


Berlingo
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 159



« Reply #27 on: January 25, 2014, 19:18:26 »

Slazem se Tomo. Apsulutno sI u pravu. Samo sam htio da I drugi vide sta se radi.
Logged
Berlingo
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 159



« Reply #28 on: March 10, 2014, 03:55:15 »

Dora Zametska. Kad ide s mamom van, ide u park. Kad ide s tatom onda ide...

upload


screen shot capture

Logged
Berlingo
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 159



« Reply #29 on: March 28, 2014, 23:48:43 »


image upload no limit
Logged
Pages: 1 [2] 3   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.047 seconds with 20 queries.