bhbus.ba
April 29, 2024, 09:30:25 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Go Down
  Print  
Author Topic: Sportska tema!  (Read 43127 times)
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #210 on: September 10, 2014, 08:56:57 »

ALi Avdiju treba prodati, Mujdža se već uhljebio, a tu je i amidžin mali Cheesy

nažalost repke u okruženju su postale robovi menadžera Wink
Logged


transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #211 on: September 10, 2014, 18:02:53 »

nama treba prije svega selektor jer ovo spadalo Sušić to definitivno nije niti može biti. On je jako bezobrazan i veoma glup nije svjestan koliko rizikuje igrajući se sa osjećanjima i emocijama najmanje 2 miliona ljudi. On jednostavno za inat javnosti i narodu u igru stavlja svog bratanca iako momak nema kvalitet ni da igra u jednom nizerangiranom Hajduku a kamo li reprezentaciji. Isti slučaj je sa Vrsajevicem , Viscom itd itd
Nemamo odbrane a na odbrani se sve bazira. Bičakčić i Šunjic ne mogu igrati u paru jer su slični visoki teretni i bilo koja brza i tehnički potkovanija ekipa ce nam dati 5 komada
Logged
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #212 on: September 12, 2014, 14:01:07 »

Nakon reprezentativnih nastupa, vracamo se na klupsku nogometnu scenu...
Znalci iz BiH, tko je ove godine glavni kandidat za naslov u Premier Ligi, na koga se valja kladiti? Cheesy
Usput, Sarajevo je dobilo jos jedno odlicno pojacanje - nakon neuspjele avanture u Kini napad Sarajeva je pojacao Leon Benko...

Sto se tice hr. klupskog nogometa, zadnje 2 godine pa mogu reci traje procvat - 2.sezona zaredom 2 kluba u grupnoj fazi EL (Dinamo i Rijeka), uz malo srece moglo je biti i vise, ali i ovo je odlican rezultat... Mozda se vec ove sezone desi da Rijeka ozbiljnije ugrozi Dinama, te jedino ta dva kluba vidim u borbi za naslov prvaka ove sezone, dok za Europu ce se boriti opet 2 splitska kluba - RNK Split i Hajduk... Sredina tablice je rezervirana za Lokomotivu i Istru, kojoj fali mali iskorak i iskustva u borbi za mjesta u Europi. Sto se tice borbe za opstanak, vec je sad jasno - Zagreb, Osijek, Zadar i Sl.Belupo, od ta 4 kluba, posljednji ce zavrsiti u 2.HNL, dok predzadnji klub ce igrati kvalifikacije za popunu 1.HNL s drugim klubom iz 2.HNL, tu ce biti veoma zanimljivo, Zadar je preuzeo Ćiro Blazevic, sve je moguce sto se tice te borbe za opstanak, jos nikog ne treba otpisati.
Logged
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #213 on: September 12, 2014, 15:13:25 »

Sto se BH PL tice mislim da su glavni konkurenti Zrinjski, Siroki Brijeg i Zeljeznicar (iako sam uvjeren da ce biti neki od prva dva)... Sarajevo se dosta pojacalo ali se smijem kladiti da nista nece osvojiti, i po igri koju u zadnje vrijeme nemaju nikako i po tome sto su se uzdigli kako je klub kupio Tan (navijam za Sarajevo al nadam se da grijesim) Smiley
Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #214 on: September 13, 2014, 13:27:13 »

ja sam trenutno u košarkaškom fazonu gdje je Srbija iznenadila nakon loše grupne faze i evo ih u finalu sa Amerima... Al moglo bi lako biti +15 za Amere Cheesy
Logged


SlimShady
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.485


I pjan i trijezan za volan sam vezan :)


« Reply #215 on: September 13, 2014, 13:50:23 »

Ruku na srce amerima niko nemoze nista u kosarci,ali bih volio da komšije ih pobjede Cheesy al teško protiv onih silnih crnja.. :S
Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #216 on: September 13, 2014, 16:16:53 »

daleko su Ameri od Dream teama, ali će ih na snagu uzet, što jes jes Cheesy
Logged


the hicme
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.906



« Reply #217 on: September 14, 2014, 22:32:20 »

Ameri da baci veš mašinu ušla bi u koš -.-

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #218 on: September 14, 2014, 23:09:00 »

očekivano Grin

al ipak svaka čast Srbiji i na tome što su dogurali i do finala Cheesy
Logged


Saško
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 551



« Reply #219 on: October 16, 2014, 00:30:37 »

To je bilo i očekivano, pitam se čija li je to bila ideja da se održi kad se znalo da je jako rizično al ajde.
Tu je malo i politika umešala prste Sad
Logged

Niška Banja topla voda za Nišlije živa zgoda
faca008
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 136



« Reply #220 on: October 16, 2014, 08:43:17 »

prema zadnjim info Albanci nisu htjeli da nastave mec i ako su delegat i sudija bili za... znaci lagano su se zaebali i dzaba slavili samo ne znam sta su slavili... na stranu sva desavanja i ko je kriv ne mozes reci necu da igram,msm mozes ali... kakvo pleme su oni ljudi to je strasno...
Logged
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #221 on: October 16, 2014, 09:36:22 »

Danas je u Dnevnom Avazu dosao novi Paninijev album ali sada je u pitanju Liga Prvaka... Uz album dode 6 slicica, i papir za narudbu max 40 slicica... Veoma je fino uraden i da sam u boljem finansijskom stanju rado bi ga pokusao popuniti Smiley
Logged

SlimShady
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.485


I pjan i trijezan za volan sam vezan :)


« Reply #222 on: October 16, 2014, 09:37:36 »

Gdje ima kupiti sličice? i koliko su? Cheesy
znaci kupis avaz i dobijes album?
Logged

Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #223 on: October 16, 2014, 09:38:49 »

Da u danasnjem Dnevnom Avazu se dobije album,a slicice vjerovatno u trgovinama/prodavnicama kao i za Svjetsko prvenstvo Smiley
Logged

Saško
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 551



« Reply #224 on: October 16, 2014, 23:36:03 »

prema zadnjim info Albanci nisu htjeli da nastave mec i ako su delegat i sudija bili za... znaci lagano su se zaebali i dzaba slavili samo ne znam sta su slavili... na stranu sva desavanja i ko je kriv ne mozes reci necu da igram,msm mozes ali... kakvo pleme su oni ljudi to je strasno...
Tako je bilo, ali sudeći po svemu biće namešteno to od strane UEFA sve na našu grbinu.
Logged

Niška Banja topla voda za Nišlije živa zgoda
Pages: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.027 seconds with 20 queries.