bhbus.ba
June 08, 2024, 07:17:28 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17   Go Down
  Print  
Author Topic: Sportska tema!  (Read 43916 times)
Setra Top Class
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 577



« Reply #180 on: June 22, 2014, 02:50:52 »

Katastrofa, pa gdje je sad sva ta oprema, elektronika i ostalo sto je trebalo poboljsati sudjenje ?
Trebalo bit bolje i naprednije, a ovo totalno kontra.. Boze sacuvaj.
Slazem se sa kolegom Setra S 417 HDH, ni meni nije jasno zasto Kolasinac i Bicakcic nisu bili u prvih 11, Spahic 0, i u onoj utakmici protiv francuske kad smo odigrali 1:1 i tada je Spahic bio kriv za gol, pa evo i sada.. Al opet nije tu sva krivica Spahiceva naravno, da sudija nije ponistio onaj cist gol, utakmica bi se drugacije odvijala definitivno. Pricalo se o tom problemu sa visokim temperaturama po kojima je jako tesko igrati i zato je bilo bitno zabiti gol rano, dok je bilo jos snage i svjezine.
Logged
makljen1123
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 7.305



« Reply #181 on: June 22, 2014, 02:58:07 »

Meni nije jasno kako sudija koji sudi u izolovanoj Okeaniji može doći u Brazil i suditi SP

Jedino ako su i tu radile veze...

Stvarno ima kvalitetnih sudija, al ono suđenje maloprije... pa msm stvarno...
Logged

Setra S 417 HDH !!!

transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #182 on: June 22, 2014, 10:04:42 »

Sad cu ja malo da pametujem ali moram..šta da radim
1. Begović je vrhunski golman koji ce u iducoj sezoni sigurno braniti u puno boljem klubu. Spasio je barem još dva sigurna pogotka te "slabe" Nigerije. Ima sve što je potrebno vrhunskom golmanu i visinu i refleks i brzinu i zna kada treba zatvoriti ugao, u ispucavanju siguran.....vrhunski golman
2. Mujdza je odigro korektno u skladu sa onim sto je realno mogo i onoliko koliko su ga saigrači pratili
3. Lulić je žrtva Sušićevog bezobrazluka i neznanja. Pa kroz Lazio je proslo nekoliko vrhunskih trenera i svi su Lulica koristili kao krilo znaci blize protivnickom golu samo je analfabeta Sušić shvatio da bi Lulić mogo biti bek. I onda čovjeka izlozi neprijatnosti da mu ljudi psuju napadaju ga i sl.....
4. Spahiću se definitivno treba zahvaliti na trudu i zalaganju. Dzaba mu patriotizam, ljepota, karizma , ovdje se trazi igra, odgovornost i psihicka stabilnost a Spahic trenutno ne posjeduje nista od potrebnog
5.Šunjić je sinoć odigrao više nego dobro, puno bolje nego se od njega očekuje. Čovjek nije znalac ali je borac i nije imo nekih bitnijih kiksova iako ja i dalje smatram da on nije kalibar igrača za reprezentaciju
6. Bešić je definitivno igrač koji je najvise pokazo od svih. Oduzimanje lopte , iznosenje, predaja lopte, uklizavanje , sve je perfektno odradjivo i mislim da ce u buducnosti biti jedan od vodja reprezentacije BiH
7. Medunjanin je toliko izbezumljen od strane "šefa" da čovjek nije znao ni šta igra ni kako da igra. Nerijetko su se naši vezisti sudarali , smetali jedan drugome a to je definitivno zbog neuigranosti što je krivica prvo selektora pa onda ostalih
8.Pjanic je definitivno naš najbolji igrač ali i njega je "šef" pomjerio s njegovog prirodnog mjesta i čovjek je bio puno slabiji nego ranije
9. Mislimovicu se definitivno treba zahvaliti na svemu što je uradio ali i priznati da on više nije sposoban igrati ozbiljan nogomet
10. Hajrovic je do izlaska bio naš najagilniji igrač tako da mi je nejasno zasto je baš on zamijenjen i sto je najgore nisam jedini
11. Dzeko je dao go i odradio ono što se od njega očekuje. Međutim on i Hajrovic bi definitivno trebali otici negdje na 7 dana .....da se malo zblize hahhaha. I Džeko je žrtvovan od strane Susica jer je u napadu ostavljen sam i vrlo cesto je bio primoran sutirati pomalo i nerezonski zato sto nije imo partnera u napadu........
Sve u svemu ja lično u Sušica nikad nisam vjerovo jer smatram da reprezentaciju moze voditi samo trener koji je ispeko zanat u vrhunskim klubovima a Susic nikad nije vodio ni jedan prosjecan a kamo li vrhunski evropski klub, tako da mu je vrijeme da svoje mjesto ustupi nekom drugim. On ce vjerovatno svoj neuspjeh pravdati cinjenicom da su ispale i puno kvalitetnije selekcije od nas sto je apsolutno nebitno kada smo mi u pitanju.
KOliko je samo bezobrazan pokazuje cinjenica da ubacuje svog bratica kada se lomi utakmica, samo iz inata prema nekome i dovodi i tog momka u nezavidan polozaj.
Reprezentacija mora imati na svakoj poziciji dva kvalitetna igrača koji će moći zamijeniti jedan drugog a da se to ne osjeti na igri. Definitivno se treba zahvaliti ljudima koji nisu reprezentativni kalibar kao Višca, Vrsajevic, Spahic, Misimovic, Ibričić .....
Logged
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #183 on: June 24, 2014, 00:07:29 »

Definitivno potpisujem sve sto si rekao, zna se ko je kapetan broda i ko nosi svu krivicu, izgubili protig Arg pa niko nije bio ljut, samo tuzni kad smo shvatili koliko malo srece imamo..

Sto se tiče Hrvatske, Rebić i Perišić su odlično odigrali.. Nije bilo realizacije nažalost.. Hrvatska je pokazala da je zrela reprezentacija, za razliku od Bosnu, iako su ganjali rezultat nisu puno srljali, druga razlika je odlicna  fizicka sprema, srce ostavili na terenu, tako da se nema puno toga prigovoriti.. Iznenadjujuce je koliko je jak Ivica Olić covjek u 35 pretrci oko 6km za 50 tak minuta.. Najvise kod Hrvata me razocarao Mateo Kovačić, gledao sam njegove igre u Seriji A i to nije ni M od onog Matea, Luka Modrić po meni prosjecno, imao je on i boljih izdanja.. Rakitić nervozan, sto se prenosilo na ostale igrace.. Ostali manje vise vrlo dobri..  Sto se tice sudjenja Hr. je malo progledano kroz prste, mislim na onu situaciju kad je Srna igrao rukom, lopta ide prema golu, ruka prema naprijed ispruzena..Meksiko odlicna ekipa, selektor im je cudo, ostavio chicharita na klupi, da je ono tele ostavilo Dzeku u BiH bi izbio gradjanski rat..
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #184 on: June 24, 2014, 08:51:21 »

Hladne glave osvrt na jucerasnju tekmu izmedu Hrvatske i Meksika - dakle utakmica koja je bila kao finale, jer popravka vise nema, nazalost nismo izdrzali i uspjeli proc dalje. Do 60. minute smo igrali, na mahove odlicno, a onda je krenuo show Meksika narednih 20 minuta, te uz nase otvaranje su nas rutinski dokrajcili. Sasvim zasluzena pobjeda Meksika, gdje je doslo ipak iskustvo izbornika na vidjelo, te je Herrera ipak Kovaca nadmudrio. Nakon ovoga mozda bi se nekim igracima trebalo zahvaliti jer vise nisu kadar za nacionalni dres, ali i dalje treba ostaviti Niku Kovaca kao izbornika, jer moze on izvuc maksimalno od ove generacije u sljedecim ciklusima, sto za EP 2016, te za naredno SP 2018...

A, nista sada se valja posvetiti i klupskom nogometu, buduci su jucer zdrijebani parovi pretkola za europska natjecanja, te u narednim danima bude i analiza toga, za klubove iz regije...
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #185 on: June 24, 2014, 09:20:24 »

kad smo kod Evrope, bh. klubovi prošli relativno dobro Cheesy
Logged


mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #186 on: June 24, 2014, 14:37:02 »

I to dosta dobro su BiH klubovi prosli, za razliku od klubova iz Hrvatske, budem iduci tjedan malo to proanalizirao, jer inace mi je taj pocetak europske klupske scene jedan od drazih djelova sezone...
Logged
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #187 on: June 25, 2014, 19:59:19 »

Malo povratak na SP - iskrene čestitke reprezentaciji BiH na povijesnoj pobjedi na SP protiv Irana, e sad da nije bilo onako loseg suđenja protiv Nigerije (ponisten gol, te primljen gol nakon prekrsaja), sad bi se slavilo na ulicama BiH...
Logged
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #188 on: June 25, 2014, 20:13:16 »

Dobra igra BiH iako ne bas sjajna...Al vise truda nego protiv Nigerije..Opet mi je Dzeko zapadao za oci..Osim gola,nista vise,opet se vukao po terenu, Pjanicu se isprecio da postigne gol.. Besic nekako agresiavn i nervozan.. Sunjic opet veoma dobar u odbrani i u buducnosti bi po meni trebao biti standardni na toj poziciji, Vrsajevic je malo kiksao na ulozi beka,al Vranjes ga je odlicno zamjenio i ne znam zasto taj momak nije igrao u prve dvije utakmice iako se znalo kako je dobar igrac, Pjanic i Susic mozda najbolji na terenu,kao i Kolasinac i naravno Begovic..Ostali vrlo dobri... Konjic iako je manje pricao je u jednom trenutku rekao da igramo protiv Nigerije Cheesy
Logged

the hicme
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.906



« Reply #189 on: June 25, 2014, 20:16:18 »

Muhamed Konjic setajuci Amazonijom naletio na anakondu i udavio je pričom.
Logged
makljen1123
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 7.305



« Reply #190 on: July 01, 2014, 21:40:02 »

Ko god večeras pobijedi, Argentina će ga uzeti u četvrtfinalu.

Al biće zanimljivo dalje.

Moja prognoza je da će Argentina doći do finala i sastati se sa Njemačkom.. To bi bilo finale u kojem bi uživali...

Šta vi mislite o daljem toku završnice Cheesy ?
« Last Edit: July 01, 2014, 21:41:39 by makljen1123 » Logged

Setra S 417 HDH !!!

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #191 on: July 01, 2014, 22:59:22 »

Razočarao sam se u fudbal kad vidim kako ovi "veliki" prolaze i kako im se štima... fuj
Logged


man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #192 on: July 01, 2014, 23:15:09 »

Čitavo SP je namješteno "velikim".

Nažalost, ali potpuna istina.
Logged
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #193 on: July 02, 2014, 13:08:09 »

Po prvi put kako pratim svjetska prvenstva navijat cu za reprezentaciju koja ne dolazi iz Evrope a to je Kolumbija. MIslim da su do sada pokazali najviše, igraju fino za oči efikasni su i nisu se provlačili kao vecina ostalih. Mislim da ih moze spriječiti samo fašističko suđenje koje je na sceni od početka svjetskog prvenstva. Čak su i pojedini ljudi iz FIFAe priznali da je ovo najlosije sudjenje u povjesti svjetskog takmičenja.
Izbacili su dvije reprezentacije koje su poslije poslije Kolumbije pokazale ponajviše Čile i Meksiko....
Što se tiče ostalih favorita to su Njemacka koja je pokvarila utisak igrom protiv Alžira , doduše Njemci su uvijek favoriti prije svega zbog njihovog pristupa igri.
Holandija je igrala odlično i bili bi mozda i prvi favoriti ali su pokvarili sve protiv Meksika.
O Francuzima da i ne govorimo. Iako su Švicarskoj zabili 5 komada nisu pokazali ništa specijalno a protiv NIgerije ih je po ko zna koji put Platini progurao.
Brazil je sve slabiji i slabiji ...realno danasnja ekipa sa Neymarom, Fredom, Hulkom i ostalima nije ni blizu kvaliteta ekipe sa Ronaldom, Rivaldom, Ronaldinjom i ostalima.
Argentina je definitivno pokazala da nisu u stanju sastaviti pojedinačni i kolektivni kvalitet. Po imenima imaju najkvalitetniju reprezentaciju medjutim ne mogu biti "ekipa" i tačka. I kod njih sve zavisi od jednog igrača i da nije bilo tog jednog igirača mislim da bi ispali u grupnoj fazi....
Ono što me najviše nervira jeste tendencija FIFAe da u finalu gledamo utakmicu Brazil Argentina i mislim da ce se sve podrediti tome.....
Logged
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #194 on: July 08, 2014, 22:35:03 »

OoooOooOOooOoooooOOOOOOoooo

Petica za Brazil, doviđenja, zbogom, iš, gubite se, nestanite.
Logged
Pages: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.045 seconds with 19 queries.