bhbus.ba
April 25, 2024, 16:16:29 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 2 [3] 4   Go Down
  Print  
Author Topic: Vaša iskustva i slikanje  (Read 15654 times)
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #30 on: March 26, 2011, 12:59:08 »

Ma neću da radim diskretno i da se skrivam i potajno to radim, jer ovo što radimo je sve regulare i regularni ljudi i prevoznici će to i shvatiti ... Primjer su mnogobrojni : počevši moju karijeru od Kantića pa nadalje ... prvi kontakt je bio s Kantićem ...
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #31 on: March 26, 2011, 13:22:34 »

Ma neću da radim diskretno i da se skrivam i potajno to radim, jer ovo što radimo je sve regulare i regularni ljudi i prevoznici će to i shvatiti ... Primjer su mnogobrojni : počevši moju karijeru od Kantića pa nadalje ... prvi kontakt je bio s Kantićem ...

Ma nisam ni ja toliko diskretan, ono što bi se reklo zaboli me šta ko misli ali ne zurim baš u facu vozača dok slikam i sl. Uradim to nabrzaka poput paparaza, većina me i ne skonta. Nisam ja taj tip da ulazi u kojekakve diskusije u slučaju da me neko zapitkuje zašto radim to što radim tako da vodim računa da do toga ne dođe..
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #32 on: March 26, 2011, 13:26:24 »

Ja ostvarujem kontakte, koji većinom rezultiraju, vidite i sami kako po naš forum, koga sve već imamo u velikom stilu slikano itd ...
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #33 on: March 26, 2011, 22:26:33 »

Ja ostvarujem kontakte, koji većinom rezultiraju, vidite i sami kako po naš forum, koga sve već imamo u velikom stilu slikano itd ...

sigurno... kao što kažeš - da smo radili ovo sve potajice i da se ljudi nisu zapitali a šta je to i gdje to ide, ne bi imali neke ekskluzivne ni slike ni informacije... Regularni i kulturni te naravno, upućeni ljudi će shvatiti, a ostali.... njihov problem Cheesy
Logged


MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #34 on: July 20, 2011, 23:07:40 »

Ja nisam imala problema dok sam slikala,zapravo i ne pratim reakcije jer gledam u zaslon fotoaparata.
Najnormalnije uslikam i produžim.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Nenad_KM
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 981



« Reply #35 on: October 11, 2011, 20:55:23 »

Ja sto se slikanja tice kod par prevoznika imam super iskustvo a kod nekih i mnogo loše.. I ako su znali gde idu slike na kraju su počeli nešto da me ispituju i kao kako me nije sramota.. e tad sam rekao ćao i od tad slikam striktno Niš ekspres i Kosmet prevoz gde sa vozačima imam super saradnju.. po nekad im uradim neku sliku i to je to.. Ne krijem se kad slikam, i na primer ako slikaš i odmah nestaneš to je pa i meni malo čudno.. odmah misle da nešto mutiš i mršte se..
Logged

Nibus 400.22 GB 523
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #36 on: October 11, 2011, 21:51:18 »

Ja nisam imala problema dok sam slikala,zapravo i ne pratim reakcije jer gledam u zaslon fotoaparata.
Najnormalnije uslikam i produžim.


aaaa u to sam se jedamput osobno uvjerio , uslika kradomice i pobjeze reko čekaj čekaj, sviraj blicaj ma ode cura s jaranicama hhahahahaha
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #37 on: October 11, 2011, 23:21:34 »

Ja nisam imala problema dok sam slikala,zapravo i ne pratim reakcije jer gledam u zaslon fotoaparata.
Najnormalnije uslikam i produžim.


aaaa u to sam se jedamput osobno uvjerio , uslika kradomice i pobjeze reko čekaj čekaj, sviraj blicaj ma ode cura s jaranicama hhahahahaha




Ma nisam to bila ja...to je bio neko drugi...sigurno.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #38 on: October 12, 2011, 07:34:20 »

Ja nisam imala problema dok sam slikala,zapravo i ne pratim reakcije jer gledam u zaslon fotoaparata.
Najnormalnije uslikam i produžim.


aaaa u to sam se jedamput osobno uvjerio , uslika kradomice i pobjeze reko čekaj čekaj, sviraj blicaj ma ode cura s jaranicama hhahahahaha




Ma nisam to bila ja...to je bio neko drugi...sigurno.

pa ima i ta mogucnost koja je izuzetno mala. Dobro sam zapamtio poziciju sa koje si slikala i šta si slikala  a nakon nekog vremena tu si sliku postavila TI. Eh sad postoji mogucnost da imas "iznajmljenog" fotografa koji to radi za tebe Wink Wink Wink
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #39 on: October 12, 2011, 15:24:37 »

Pa et...ne znam.Ako je "slikar" bio kratke kose onda sam to bila ja.:-) Grin Grin
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #40 on: October 12, 2011, 17:23:52 »

Pa et...ne znam.Ako je "slikar" bio kratke kose onda sam to bila ja.:-) Grin Grin


e pa toliku moc zapazanja slucajnih prolaznika bas i nemam....
Logged
Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #41 on: October 12, 2011, 21:56:00 »



sjećam se malog Ranđelovića ako se ne varam, i slučaja Janković Cheesy

A zar to policija brani? jel ima na BAS neki znak za zabranu slikanja?

Da premi prici malog Alekse,Jankovic je izasao iz vozila udario par puta malog Aleksu i zatim mu oteo aparat.

Pa na BASu nema znaka,niti mogu da zabrane jer je to javna povrsina.Tacnije BAS je jos uvek u Drzavnim rukama..Ali u zadnje vreme ima jako puno plicije,i bas Zandarmerije....Evo danas sam bio da ispratim drugaricu za Pozarevac dvojica su punih 2 sata kruzila na odlaznom peronu..
Gdje to mogu pročitati, na autobusi.NET, u kojem topicu?
Ja nemam loših iskustava, neki vozači kad vide da slikam svirnu, pozdrave, nasmješe se a ja im pristojno odzdravim.. Ovako, s nekim vozačima ako imam vremena malo popričam, ništa posebno..
Logged

Nenad_KM
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 981



« Reply #42 on: October 12, 2011, 22:56:44 »

Ja jednom kad sam slikao Nis ekspresov bus moj drugar koji ga vozi me je tako iscimao da je to bilo ludilo.. Ja stojim i slikam i on kao daa me pozdravi svirne, a vazdusna sirena.. li bate odskocio sam od zemlje ceo metar Wink
Logged

Nibus 400.22 GB 523
adi.novalic
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 234



« Reply #43 on: December 04, 2011, 17:21:04 »

Ja nemam nekih velikih problema posto slikam na magistrali ali zna se desiti da neki pokazuju srednji prst itd.. ali svaka cast vozacima Prosica,Kantica i Bissa uvijek svirnu ili blicnu,
Logged
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #44 on: December 04, 2011, 18:32:40 »

Zato su Smiljićevi vozači prilično negativno nastrojeni...Roll Eyes
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Pages: 1 2 [3] 4   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.034 seconds with 20 queries.