bhbus.ba
April 19, 2024, 14:27:38 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 [2] 3 4   Go Down
  Print  
Author Topic: Vaša iskustva i slikanje  (Read 15634 times)
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #15 on: October 17, 2010, 21:19:24 »

pa da, oni imaju free reklamu, samo što neki kontaju...
mada kad kažem da je za bhbus.net, oni kontaju wtf Huh? jer smo mi još mali sajt, ali se polako širimo i nadam se da ćemo ubrzo biti prepoznatljivi po svom stilu, i naravno kvalitetom Wink
Logged


Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #16 on: October 17, 2010, 22:50:51 »

Ja sam imao šou najviše puta sa vozačima od Presečkog jer je javna tajna tajna da njihov gazda baš nevoli slikanje međutim ima stvarno ok ljudi koji dopuštaju slikanje svojih limenih ljubimaca.

Moja preporuka:

Ako postoji policijski ured na AS Sarajevo skompajte se sa njima,meni su več neke drumske polupismene šoferčine digle tlak sa njihovim prijetnjama o policiji da sam sa njima otišao do policije gdje rade moja dva poznanika te su mu lijepo objasnili neke stvari a i meni kao "zabranili" ali je to bilo nastavi samo čim je šofer izašao iz ureda Wink
Logged
Aleks_BGD
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 145



« Reply #17 on: March 25, 2011, 13:16:11 »

Ja u zadnje vreme dosta slabije slikam,u odnosu na proslu godinu.Doduse i nestizem od posla i obaveza,a i Beogradski BAS vise nije ono sto je bio...Sve je isto iz dana u dan,a ima i vise policije.Sa Zandarmerijom je tesko izaci na kraj,kada te startuju prvo te istresu naopacke pa onda pitaju sta je bilo i sto slikas.Ja i Pex smo imali par puta problema sa njima...
Drugo odkad mi je rodjena sestra preminula i nemam ni vise volje za slikanjem...kad mi se ukaze dobra prilika za slikanje okinem ponesto ali u zadnje vreme dosta slabo...
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #18 on: March 25, 2011, 13:23:50 »

Da, u Vas je baš Žandamerija jedna od najbrutalnijih ...

A to za Sestru nisam znao druže ... Baš mi je žao Sad  Rastuži me odma čim sam ovo pročito ... Eto ne znam šta bi ti rekao Sad
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #19 on: March 25, 2011, 22:24:11 »

Ja u zadnje vreme dosta slabije slikam,u odnosu na proslu godinu.Doduse i nestizem od posla i obaveza,a i Beogradski BAS vise nije ono sto je bio...Sve je isto iz dana u dan,a ima i vise policije.Sa Zandarmerijom je tesko izaci na kraj,kada te startuju prvo te istresu naopacke pa onda pitaju sta je bilo i sto slikas.Ja i Pex smo imali par puta problema sa njima...
Drugo odkad mi je rodjena sestra preminula i nemam ni vise volje za slikanjem...kad mi se ukaze dobra prilika za slikanje okinem ponesto ali u zadnje vreme dosta slabo...

sjećam se malog Ranđelovića ako se ne varam, i slučaja Janković Cheesy

A zar to policija brani? jel ima na BAS neki znak za zabranu slikanja?
Logged


Aleks_BGD
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 145



« Reply #20 on: March 25, 2011, 22:53:34 »



sjećam se malog Ranđelovića ako se ne varam, i slučaja Janković Cheesy

A zar to policija brani? jel ima na BAS neki znak za zabranu slikanja?

Da premi prici malog Alekse,Jankovic je izasao iz vozila udario par puta malog Aleksu i zatim mu oteo aparat.

Pa na BASu nema znaka,niti mogu da zabrane jer je to javna povrsina.Tacnije BAS je jos uvek u Drzavnim rukama..Ali u zadnje vreme ima jako puno plicije,i bas Zandarmerije....Evo danas sam bio da ispratim drugaricu za Pozarevac dvojica su punih 2 sata kruzila na odlaznom peronu..
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #21 on: March 25, 2011, 23:02:37 »



sjećam se malog Ranđelovića ako se ne varam, i slučaja Janković Cheesy

A zar to policija brani? jel ima na BAS neki znak za zabranu slikanja?

Da premi prici malog Alekse,Jankovic je izasao iz vozila udario par puta malog Aleksu i zatim mu oteo aparat.

Pa na BASu nema znaka,niti mogu da zabrane jer je to javna povrsina.Tacnije BAS je jos uvek u Drzavnim rukama..Ali u zadnje vreme ima jako puno plicije,i bas Zandarmerije....Evo danas sam bio da ispratim drugaricu za Pozarevac dvojica su punih 2 sata kruzila na odlaznom peronu..

Nezgodno... Sad

A i ja ne slikam javno, sa blicem i ono ofirno po glavnoj AS U Sarajevu, jer ko zna kakvih busala ima i sve to... a zbog slikanja sam završio i sa osiguranjem Američke ambasade, baš kao i amar Cheesy
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #22 on: March 25, 2011, 23:16:54 »

Ma fini su Ameri Smiley
Logged


mody_kick
VIP Član
Kondukter
*
Offline Offline

Posts: 824



« Reply #23 on: March 25, 2011, 23:20:52 »

Izvinite a kakve su vam probleme pravili Ameri?
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #24 on: March 25, 2011, 23:25:15 »

Pa meni su pretrčali ulicu kod Američke ambasade, oni s dugim cijevima ... i stavili mi lisice i priveli me, informativni razgovor, uzeli podatke itd... Zašto slikam, ko sam, šta sam itd itd ... A ja sliko neke buseve, a tu Američka ambasada i znak za zabranu fotografiranja, ja skroz smetno, moja greška bila, ali isto terorista ispadoh Smiley Narod gleda a oni mene privode Cheesy ... Sramota, drže ih ko bogove, radi njih mene privode u mojoj zemlji, prave teroristu od mene, a gdje sramote što su mi nanjeli itd :S Al to smo mi Balkanci sve za to krivi, dopustili smo sve to sami sebi ...
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #25 on: March 25, 2011, 23:27:16 »

Izvinite a kakve su vam probleme pravili Ameri?

Nova ambasada SAD kod Glavne AS u Sarajevu, i ja slikam mecu od Litvatrans i slučajno uslikam čošak ambasade... i zovu oni peglanje ha hu, ja kazem mogu nazumati da se samo bus vidi da se ne vidi čošak, al a-a, ne moze brisi sve. aj obrisao, pa opet ispitivanje ko sam, sta sam, zasto slikam, tam vam... zamalo da zakasnim na svoj bus hahahahaha

i mislim da sam na crnoj listi, neću moći dobit vizu za SAD Tongue

al mene nisu privodil isa lisicama hahahahaha a sto je najsmjesnije, znak za zabranjeno slikanje je sa kontra strane i na ovoj strani ga nema xD
Logged


mody_kick
VIP Član
Kondukter
*
Offline Offline

Posts: 824



« Reply #26 on: March 25, 2011, 23:31:13 »

Pa meni su pretrčali ulicu kod Američke ambasade, oni s dugim cijevima ... i stavili mi lisice i priveli me, informativni razgovor, uzeli podatke itd... Zašto slikam, ko sam, šta sam itd itd ... A ja sliko neke buseve, a tu Američka ambasada i znak za zabranu fotografiranja, ja skroz smetno, moja greška bila, ali isto terorista ispadoh Smiley Narod gleda a oni mene privode Cheesy ... Sramota, drže ih ko bogove, radi njih mene privode u mojoj zemlji, prave teroristu od mene, a gdje sramote što su mi nanjeli itd :S Al to smo mi Balkanci sve za to krivi, dopustili smo sve to sami sebi ...
Da, da vi ste sigurno sa svojim aparatom ugrozili americku sigurnost Cheesy  Ja jos nisam imao problema, a znam licno za jedan slucaj kada je jedna sumljiva djevojka slikala nesto i kada je prijavljena policiji, odgovor policije je bio: "Nije zabranjeno slikati!".
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #27 on: March 25, 2011, 23:36:12 »

Da, da vi ste sigurno sa svojim aparatom ugrozili americku sigurnost Cheesy  Ja jos nisam imao problema, a znam licno za jedan slucaj kada je jedna sumljiva djevojka slikala nesto i kada je prijavljena policiji, odgovor policije je bio: "Nije zabranjeno slikati!".

kao da imamo AK 47 u aparatu hahaha a prati ovaj padaox - nešto se *urče nama okolo da se ne smije slikati, a popneš se na Avaz Twist Tower i islikaš ambasadu kako hoćeš  i koliko hoćeš... Ubiješ se od slikanja hahahaha

A dobra ta onda neka policija... A mislim i zakon je - da ako nema znaka za zabranu slikanja i ako je javna površina, ne može ti niko ništa..
Logged


mody_kick
VIP Član
Kondukter
*
Offline Offline

Posts: 824



« Reply #28 on: March 25, 2011, 23:40:25 »

Da, da vi ste sigurno sa svojim aparatom ugrozili americku sigurnost Cheesy  Ja jos nisam imao problema, a znam licno za jedan slucaj kada je jedna sumljiva djevojka slikala nesto i kada je prijavljena policiji, odgovor policije je bio: "Nije zabranjeno slikati!".

kao da imamo AK 47 u aparatu hahaha a prati ovaj padaox - nešto se *urče nama okolo da se ne smije slikati, a popneš se na Avaz Twist Tower i islikaš ambasadu kako hoćeš  i koliko hoćeš... Ubiješ se od slikanja hahahaha

A dobra ta onda neka policija... A mislim i zakon je - da ako nema znaka za zabranu slikanja i ako je javna površina, ne može ti niko ništa..

Kao sto kazes Dubster, previse ocigledno i na glup nacin treniraju strogocu. A mali milion drugih mjesta odakle se moze slikati. Taj primjer koji sam naveo se desio na javnoj povrsini gdje nije bilo znaka za zabranu slikanja.
Logged
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #29 on: March 26, 2011, 01:09:32 »

Ja to radim prilično diskretno tako da mi je svejedno...Roll Eyes
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Pages: 1 [2] 3 4   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.036 seconds with 21 queries.