bhbus.ba
June 12, 2024, 03:02:41 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 100   Go Down
  Print  
Author Topic: GRAS - Razno/Diskusije (3)  (Read 275235 times)
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #720 on: January 12, 2013, 19:59:42 »

Navodno na vijestima u 7 Hayat TV prikazaće pijane radnike kako se uveseljavaju za vrijeme štrajka.
A već smo vidjeli Adnana pjanog kako drži dersove. Grin Grin
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #721 on: January 12, 2013, 20:02:32 »

Azrice "ders" je vjersko predavanje i ako već nisi vjernik i ne upražnjavaš vjerske obaveze onda pokaži minimum dostojanstva i poštovanja prema vjernicima i ne dovodi u vezu pijanu osobu i ders
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #722 on: January 12, 2013, 20:09:22 »

Nek pokaže narkoman Himzanija poštovanja i ne pominje Srebrenicu i Karadžića.
Bitanga narkomanska. Grin
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #723 on: January 12, 2013, 20:11:38 »

jel se javio GIPS ili privatnici?

a jutros oko 10 na Ilidži 3 Ikara od kojih je Sudo na liniji za čaršiju, dva ugašena i parkirana te jedan SL222 za Hrasnicu. također policija je prisutna u slučaju kakvog belaja

Ima izjava danas ali ne mogu da je nađem na TVSA,nisam sigurna da je pomenuo konkretno GIPS,ali tuzlanske prevoznike jeste.

Iz Tuzle ili Tuzlanskog kantona? Da nije Transmont kladanj?
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #724 on: January 12, 2013, 20:11:49 »

pod pretpostavkom da je on narkoman nemoj se ti poistovjecivati s njim jer ispadaš gora od njega Smiley Smiley Smiley Smiley
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #725 on: January 12, 2013, 20:14:26 »

Ders je turska riječ za predavanje,ne mora nužno značiti vjersko.A ders odasi predavaonica.

Morala bi se izbost i našmrkat da bi bila ko on.Niko ne može biti gori od njega.

I dezen ponjave za JADisa je baš jeftin. Grin
Gdje su samo iskopali onu dronju?


@Troleru rekao je iz Tuzle samo. Nije bash pomenuo TK komplet.Probam naći na TVSA ako bude bio taj snimak.
« Last Edit: January 12, 2013, 20:16:17 by MAN Lions coach » Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #726 on: January 12, 2013, 20:22:04 »

Tačno tako ders znači predavanje ali u tradiciji naroda ders se "etablirao" kao riječ s kojom se označava vjersko predavanje a norma koja proizilazi iz tradicije u mnogim zakonodavnim sistemima ima snagu pravne norme....
nemam ti ja plaho škole ali pripadam klasi koja izumire a to su ti oni što su odrasli pored vječne vatre izlazili u slogu, svirali gitaru pred FISom i sl....
Logged
ikar353
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 904



« Reply #727 on: January 12, 2013, 20:24:40 »

jos malo pa nas nece biti a mnoge dosle ne znaju gdje je sloga,fis-mijenjaju ga s onim u rajlovcu...
Logged
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #728 on: January 12, 2013, 20:50:51 »

Quote
Zbog vanredne situacije u javnom prijevozu na području Kantona Sarajevo, kompanija Centrotrans Eurolines i dalje nastavlja sa prijevozom građana. Kako bi se obezbijedili minimalni uslovi prijevoza kompanija Centrotrans Eurolines će i sutra, u nedjelju 13.01.2013. godine, saobraćati na slijedećim relacijama:

•    Dobrinja – Vijećnica, sa polascima u 05:30 sa Dobrinje i 06.00 sa Vijećnice do 22:00 sata u intervalu od svakih sat vremena.
•    Hrasnica – Vijećnica, sa polascima u 05:30 do 22:00 sata u intervalu od svakih sat vremena.
•    Baščaršija – Sedrenik, sa polascima u 06.00 sati sa Baščaršije do 22:00 sata u intervalu od svakih sat vremena.
•    Baščaršija – Vratnik, sa polascima u 06.00 sati sa Baščaršije do 22:00 sata u intervalu od svakih sat vremena.
•    Latinska Ćuprija – Jarčedoli, sa polascima u 06.00 sati sa Baščaršije do 22:00 sata u intervalu od svakih sat vremena.
•    Latinska Ćuprija – Širokača, sa polascima u 06.00 sati sa Baščaršije do 22:00 sata u intervalu od svakih sat vremena.
•    Drvenija – Velešići, sa polascima u 06.00 sati do 22:00 sata sa Drvenije u intervalu od svakih sat vremena.
•    Ekonomska škola - Pofalići, sa polascima u 06.00 sati ispred Ekonomske škole do 22:00 sata u intervalu od svakih sat vremena.
•    Stup - Vogošća, sa polascima u 06:00 sa Stupa i 08.00 iz Vogošće do 18:00 sati u intervalu od svakih dva sata.
•    Stup – Rječica, sa polascima u 06:00 sa Stupa do 16:00 sati u intervalu od svakih dva sata.

Cijena karte na svim gradskim linijama iznosi 1KM

Također, zbog velike gužve u saobraćaju povećan je broj autobusa na pravcu Ilijaš-Vogošća-Sarajevo, na kojima Centrotrans Eurolines ima registrirane redove vožnje. Na ovom pravcu uvedeno je 10 dodatnih autobusa čime je obezbjeđen kontinuirani prijevoz Ilijaša, Vogošće i drugih naseljenih mjesta.

Radi zahtjeva građana uvedena je dodatna linija Tarčin – Ilidža, sa polascima u 06:00 sati iz Tarčina i 08.00 sati sa Ilidže, do 18:00 sati u intervalu od svakih dva sata vremena.
Cijene na ovim linijama ostaju prema važećem cjenovniku.

Tokom održavanja linije Latinska Ćuprija-Širokača, koja je uvedena na zahtjev građana grada Sarajeva, došlo je incidenta kojom prilikom su kamenom razbijena vrata autobusa na pomenutoj liniji, što rukovodstvo i radnike Centrotrans Eurolinesa neće omesti u namjeri da istraju u osiguranju neophodnog minimuma odvijanja javnog gradskog saobraćaja na području Kantona Sarajevo.

Pored navedenih polazaka Centrotrans Eurolines je spreman da u održavanje linija uvede još autobusa, te da pojača broj polazaka na svakoj liniji, a u skladu sa potrebama građana.

http://www.source.ba/clanak/4234140127352/infoteka/Centrotrans:-Raspored-voznje-za-nedjelju,-13.1.2013
Logged

MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #729 on: January 12, 2013, 21:03:30 »

Tačno tako ders znači predavanje ali u tradiciji naroda ders se "etablirao" kao riječ s kojom se označava vjersko predavanje a norma koja proizilazi iz tradicije u mnogim zakonodavnim sistemima ima snagu pravne norme....
nemam ti ja plaho škole ali pripadam klasi koja izumire a to su ti oni što su odrasli pored vječne vatre izlazili u slogu, svirali gitaru pred FISom i sl....
Prvo tradicija naroda mnogo štošta istisnula i izopačila u odnosu na stvarno značenje riječi i upotrebu.Ali to je tako stoljećima.
Što se tiče škole,ja o tome ne razgovaram i ne mjerim ljudstvo po tome,ni tvoje ni bilo čije ovdje.Niti me to zanima i nećeš me uvući u to. Grin
Ovo zadnje:nisam imala priliku po svojim godinama života da uživam takav život.Ne što sam seljanka i došlo,već što su me palikuće spriječile u tome,nemam ja godina ko ti. Grin

jos malo pa nas nece biti a mnoge dosle ne znaju gdje je sloga,fis-mijenjaju ga s onim u rajlovcu...

Osjećam se direktno prozvano ovdje.
Hajde sad ti meni objasni konkretno šta hoćeš sa ovim da kažeš?
Vidiš,ja sam odrasla bez oca,mati me podigla sama.Nije imao priliku od me od prvog dana podigne i kupi hljeb u kuću na pokradenom gorivu?Razumiješ?
Druga stvar,moja familija je dala gradonačelnika Sarajeva,među prvima,nikakvih veza sa selendrama nemam,i ponosim se sa onim što imam ko sam i šta sam.Meni nisu potrebne dereze na cipelama da se spustim do grada.A ne izlazim u Rajlovac da vodim društveni ni "kulturni" život. Roll Eyes
Gradsko sam dijete i volim se sa svima družiti,ljudi mi ne smetaju odakle god da su,samo ih gledam kakvi su insani.Izgleda da neki smatraju ako su gradski da su jedini relevantni prikazi civilizacije i ljudskog ponašanja...cccc
Ljudi godinama migriraju,sele,(ne)prilagođavaju se i sl.
O tome je bespredmetno uopće ovdje razgovarati.


PS
Znam da će odgovor biti obrisan kad dođe drugi moderator,ali nema veze pročitaćeš ga.

I vozdra samnom na ovu temu.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #730 on: January 12, 2013, 21:04:42 »

Znači CTS uključuje svoje Novocitije po prvi put od kupovine prošle godine.


Ni večeras neće biti uspostavljen prevoz,a VD Hasan Bašić će vjerovatno kao i sinoć prenoćiti u Upravnoj zgradi.
« Last Edit: January 12, 2013, 21:19:32 by MAN Lions coach » Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #731 on: January 12, 2013, 21:18:45 »

I prvi put voze Conecti na gradskim linijama. A ja se danas prvi put vozio u njihovim NL313. Fino je ono za gradske vožnje, ali bi mi (s oproštenjem) gu*ica otpala da moram sjediti na onim sjedištima do Kaknja
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #732 on: January 12, 2013, 21:20:49 »

Ma dobro,NL-ovi su graCki.
Ja se nisam nikad vozila sa njima.
Hoće li Conecto biti komotan za putnike koji stoje?
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #733 on: January 12, 2013, 21:23:23 »

Tačno tako ders znači predavanje ali u tradiciji naroda ders se "etablirao" kao riječ s kojom se označava vjersko predavanje a norma koja proizilazi iz tradicije u mnogim zakonodavnim sistemima ima snagu pravne norme....
nemam ti ja plaho škole ali pripadam klasi koja izumire a to su ti oni što su odrasli pored vječne vatre izlazili u slogu, svirali gitaru pred FISom i sl....
Prvo tradicija naroda mnogo štošta istisnula i izopačila u odnosu na stvarno značenje riječi i upotrebu.Ali to je tako stoljećima.
Što se tiče škole,ja o tome ne razgovaram i ne mjerim ljudstvo po tome,ni tvoje ni bilo čije ovdje.Niti me to zanima i nećeš me uvući u to. Grin
Ovo zadnje:nisam imala priliku po svojim godinama života da uživam takav život.Ne što sam seljanka i došlo,već što su me palikuće spriječile u tome,nemam ja godina ko ti. Grin

jos malo pa nas nece biti a mnoge dosle ne znaju gdje je sloga,fis-mijenjaju ga s onim u rajlovcu...

Osjećam se direktno prozvano ovdje.
Hajde sad ti meni objasni konkretno šta hoćeš sa ovim da kažeš?
Vidiš,ja sam odrasla bez oca,mati me podigla sama.Nije imao priliku od me od prvog dana podigne i kupi hljeb u kuću na pokradenom gorivu?Razumiješ?
Druga stvar,moja familija je dala gradonačelnika Sarajeva,među prvima,nikakvih veza sa selendrama nemam,i ponosim se sa onim što imam ko sam i šta sam.Meni nisu potrebne dereze na cipelama da se spustim do grada.A ne izlazim u Rajlovac da vodim društveni ni "kulturni" život. Roll Eyes
Gradsko sam dijete i volim se sa svima družiti,ljudi mi ne smetaju odakle god da su,samo ih gledam kakvi su insani.Izgleda da neki smatraju ako su gradski da su jedini relevantni prikazi civilizacije i ljudskog ponašanja...cccc
Ljudi godinama migriraju,sele,(ne)prilagođavaju se i sl.
O tome je bespredmetno uopće ovdje razgovarati.


PS
Znam da će odgovor biti obrisan kad dođe drugi moderator,ali nema veze pročitaćeš ga.

I vozdra samnom na ovu temu.


Azrice aaaaaaaaaaaaa što se ti pališ to je čudo. Spusti loptu i uživaj. Ni kod mene kriterij vrednovanja nije pravljen na temelju stručne spreme ili mjesta rodjenja ili porijekla samo ponekada volim da se zajebavam s tim stvarima. Znači čovjek je prije svega čovjek pa tek onda sandzaklija, hercegovac, istočnjak ili krajisnik ili sta vec.....
Nemam ja puno godina (82 godiste)ali eto dugo pamtim Wink Wink Wink
Ti se i rukama i nogama boriš da te ne uvuku u priču o mjestu boravka ali ti ipak spomenu dereze (krplje si zaboravila) hahhahha. Ma jebo to sve ce biti i proci, ali nas nece biti odnosno bit ce nas sve manje i manje....
U glavnom ja te vise necu napadati. Inače sam slab na djecu bez roditelja iz samo jednog razloga zato što ih POŠTUJEM više od ostalih i tačka.....
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #734 on: January 12, 2013, 21:30:36 »

Nema potrebe da me štediš,ne palim se.Kad god možeš slobodno opleti,ja se inače ne žalim.
I mirno uživam svoj posjed,i najvažnije ne mrznem se pred kapijom. Grin
Za godine-mislila sam da si stariji više.Ali nema veze.Nije ni bitno.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Pages: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 100   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.091 seconds with 21 queries.