bhbus.ba
June 28, 2024, 23:32:05 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 100   Go Down
  Print  
Author Topic: Centrotrans - Razno/Diskusije (2)  (Read 308142 times)
Palalija Kiseljak
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 189



« Reply #1155 on: August 17, 2013, 12:23:17 »

trosoovinac radi vec 3 godine moj stari vozio , a prije su vozili dvoosovinci .
Logged
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #1156 on: August 18, 2013, 20:14:55 »

Večeras oba Su 363 su svraćala u Boljakov, jedan za drugim,..... i zatim još jedan štajer, ugl, dosta ljudi bilo... neki izlet.
Logged
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #1157 on: August 20, 2013, 15:05:17 »

Danas za Dubrovnika i Split 2 Mana .. oba sa skybox-ovima .. Oba su sa EEV motorom..  Jedan je bio nov za drugog nisam siguran .. Krcati.. Linija Mostar - Amsterdam, došao isuzu, ušlo 10-15 putnika u Mostaru ..
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #1158 on: August 20, 2013, 19:02:42 »

http://www.avaz.ba/showbiz/kiosk/uposlenici-centrotransa-karte-za-utakmicu-ostavljaju-za-sebe
Quote from: Avaz.ba
MUŠTERIJI REKLA KAKO JE ONA "PREČA OD NJEGA"

Uposlenici Centrotransa karte za utakmicu ostavljaju za sebe

Na "You Tubeu" se pojavio snimak kojeg je postavio navijač koji je želio da kupi kartu za utakmicu BiH-Slovačka u Zenici. Međutim, uposlenica Centrotransovog prodajnog mjesta mu je rekla da je ona preča od njega te da je karte ostavila za sebe i svoje kolege.
 
Podsjećamo, za utakmicu u Zenici u prodaju u poslovnicama Centrotransa je pušteno samo 5.840 ulaznica. Najvatreniji navijači su još dan prije nego što su utakmice puštene u prodaju čekali u redovima ispred poslovnica Centrotransa kako bi sebi obezbijedili ulaznice.
 
Uposlenica na snimku nesuđenom mušteriji kaže da je ostavila dvije karte sebi i još po dvije za kolegicu i kolegu te je dodala "a kome ću ostaviti, jeste vi preči od mene?".
[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Yf0MEP5Agk8[/youtube]
« Last Edit: August 20, 2013, 19:06:04 by man 464 » Logged
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #1159 on: August 20, 2013, 19:07:27 »

Ovo neki GRASovac snimao hahah Tongue vole one zakinuti na kartama bez obzira o cemu je rijec
Logged

The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #1160 on: August 20, 2013, 20:53:27 »

ma ova i druga koja rade na šalterima na AS Ilijaš i inače su bezobrazne, al ono baš!
Logged


Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #1161 on: August 20, 2013, 21:21:57 »

sutra ce osvanuti 4 karte na Piku po cijeni od 200-300 KM, lokacija Ilijas Cheesy
Logged

Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #1162 on: August 24, 2013, 00:05:42 »

Ili sam se ja zaejbo ili Hole .. Prinove bi trebale biti 2 traoxa i 3 dvoosovinca .. Hole je napisao obrnuto u VP,,
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #1163 on: August 24, 2013, 00:11:58 »

Ja kao da sam čuo da su 3 troaxa i dva dvoosovinca,ali pošto nisam baš siguran čekati ćemo Holeta da vidimo šta i kako.
Logged

Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #1164 on: August 26, 2013, 00:17:47 »

Sarajevo-Srebrenica danas


Sa sve natpsom "Moj gradski prevoz" Pa od svih Centrolinera baš poslali ovog najneudobnijeg M23-K-914 sa tijesno raspoređenim sjedištima.
« Last Edit: August 26, 2013, 00:19:21 by Troler » Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Palalija Kiseljak
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 189



« Reply #1165 on: August 26, 2013, 22:15:29 »

Ja kao da sam čuo da su 3 troaxa i dva dvoosovinca,ali pošto nisam baš siguran čekati ćemo Holeta da vidimo šta i kako.
pa napisao sam vam ja odavno da su kupljena 3 dvoosovinca i napisao sam vam i linije koje trenutno obavljaju , a za 2 troosovinca znate vec Tongue
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #1166 on: August 28, 2013, 11:44:39 »

Quote
"Linija počinje s radom u subotu 31. augusta. Polazak je u 09.00 sati s Vijećnice, a povrataka s Bjelašnice u 17.00 sati", potvrdio je Feni predsjednik Nadzornog odbora "Centrotrans Eurolinesa" Muhamed Šaćiragić.

Autobuska linija Vijećnica - Veliko polje - Bjelašnica će saobraćati vikendom, subotom i nedjeljom.

Cijena karte u jednom pravcu za odrasle osobe je 5 KM, a povratne 7 KM. Za djecu do 10 godina cijena karte je 3 KM u jednom pravcu, a 5 KM je povratna karta.

Šaćiragić navodi da je Ministarstvo saobraćaja Kantona Sarajevo u postupku registracije redova vožnje na ovoj autobuskoj liniji.

-Probni rad ove linije je dva mjeseca. Tada će se ući i u zimski period, pa će se taj režim održavanja linije produžiti - dodaje Šaćiragić.

Naglašava da je želja "Centrotrans Eurolinesa" da građani Kantona Sarajeva koriste što je moguće više ovu autobusku liniju, zbog svog interesa ali i opće kulture.

"Sarajlije nemaju naviku ili kulturu da koriste blagodati olimpijskih planinana. U nekim drugim krajevima Evrope planine bi uvijek bile pune izletnika koji dolaze da se rekreiraju. Nažalost, mi smo svjedoci da su one čak i vikendom puste", ustvrdio je.

"Centrotrans Eurolines" će, kako je kazao, ukoliko se ukaže potreba i ukoliko to naloži Vlada Kantona Sarajevo, voziti na linijama i do nekih drugih izletišta u blizini grada.
FENA
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #1167 on: August 28, 2013, 21:17:22 »

znači da iz vp uklonim jednog troosovinca i da ga dodam u dvoosovince?
Logged


Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #1168 on: August 28, 2013, 21:33:01 »

Mislim ako bi iko ista trebao znati sto se tiče CTS to bi trebao biti on! Mislim na Palaliju .. A to mi i logicnije zvuci .. Mislim da su uzeli prevelik zalogaj.. Osjeca se nedosatak neefikasnosti i nelogicnosti.. Mislim  svakom slucaju u okviru jedne firme odvojiti medjunarodni saobracaj zajedno sa nekim entitetskim, medjuentitetskim linijama gradskog, prigradskog, i medjugradskog saobracaja.. Takodjer mislim da bi nekoliko Manova moglo i otici.. Prvenstveno mislim na ove starije.. gbr 419, 428, 427.. Kod njih mi se ne svidjaju garazni brojevi, izgleda kako je koje auto stizalo sa puta tako su mu lijepili garazne brojeve ..
« Last Edit: August 28, 2013, 21:41:45 by Setra 417 HDH » Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #1169 on: August 28, 2013, 21:38:32 »

Mislim ako bi iko ista trebao znati sto se tiče CTS to bi trebao biti on! Mislim na Palaliju .. A to mi i logicnije zvuci .. Mislim da su uzeli prevelik zalogaj.. Osjeca se nedosatak neefikasnosti i nelogicnosti.. Mislim  svakom slucaju u okviru jedne firme odvojiti medjunarodni saobracaj zajedno sa nekim entiteskim, medjuentitetskim linijama gradskog, prigradskog, i medjugradskog saobracaja.. Takodjer mislim da bi nekoliko Manova moglo i otici.. Prvenstveno mislim na ove starije.. gbr 419, 428, 427.. Kod njih mi se ne svidjaju garazni brojevi, izgleda kako je koje auto stizalo sa puta tako su mu lijepili garazne brojeve ..

sto se tice MANova moglo bi ubrzo neki na prodaju..kazu vec nekoliko LC i LTC lezi pokvareno u bazi kao i par Neoplana
Logged

Pages: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 100   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.056 seconds with 21 queries.