bhbus.ba
April 28, 2024, 21:42:33 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 10 11 [12]   Go Down
  Print  
Author Topic: Europabus, Cazin  (Read 48461 times)
ecehajic
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #165 on: September 08, 2015, 18:30:30 »

Znaš li ti šta je sabotaža?
Logged

boxer
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 330



« Reply #166 on: September 08, 2015, 20:39:13 »

Prosvjetli de me

Najzad ljudi su nastali iz niceg u kraju gdje je konkurencija bila ogromna Mix (tad bio jak) Prosic Globtour i td. i sve su ih moze se reci pojeli sto se tice putnika za EU i sad idu dalje grade rade pa nek im je sa srecom ne rade nista napamet nisu to ljudi idioti da se igraju. Smiley
Logged
Montoya
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 31



« Reply #167 on: September 08, 2015, 21:06:37 »

Znaš li ti šta je sabotaža?

Kad netko nešto namjesti onome kog želi zaje.....

A ovi si sami namještaju pa onda nije sabotaža, nego KABOTAŽA
Logged
ecehajic
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #168 on: September 08, 2015, 22:20:07 »

greska pri mom kucanju,mislio sam na kabotazu.
Prosvjetli de me

Najzad ljudi su nastali iz niceg u kraju gdje je konkurencija bila ogromna Mix (tad bio jak) Prosic Globtour i td. i sve su ih moze se reci pojeli sto se tice putnika za EU i sad idu dalje grade rade pa nek im je sa srecom ne rade nista napamet nisu to ljudi idioti da se igraju. Smiley
drug kad ja ne mogu autobus na hrvatskim tablama unajmiti da mi vozi u spaniju,tursku ili negdje,ne moze ni on onda. Isto radi i globtour,al sve dok inspekcija ne radi svoj posao i dok god se parama moze potkupiti narod moze se raditi sta god hoces. Meni je smiljic jednom prilikom ostao u kvaru za grcku,pa je na njegovom parkingu bio neki van hool srpskih tabli poslao je njega,ali na granici moras uletiti da ne bude problema.
Logged

tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #169 on: September 09, 2015, 02:28:31 »

Samo malo, prestanimo srati više... da ne mogu, ne bi prelazili granice... nas samo zanima KAKO ? S obzirom osoblje firme prati stranicu zanima nas kako, ukolilo je to moguće dobiti informaciju.... Ako ne, pa ima inspektora pa nek ih češlja 11h Smiley
Logged


borislav
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 740



« Reply #170 on: September 09, 2015, 21:01:18 »

Momci previse duboko ulazite u poslovanje..to je njihova stvar kako voze i sta voze i na cijim papirima voze...
Logged

SETRA THE BEST
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #171 on: September 10, 2015, 07:09:08 »

Iskreno, meni ne smeta kad voze za Mikanovica, jedina mi je prilika da ih vidim i slikam... Cheesy. Samo nas cisto zanima na koju foru bus s BH tablama moze vozit DU - Munchen, kao i Mikanovicevu liniju, da li je to neka veza s HR poslovnicom ili?
Logged
the_ahmed
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 579



« Reply #172 on: September 12, 2015, 13:18:21 »

Mislim da ima mozda neku povlasticu zato sto ima registriranu firmu u Zagrebu ali opet to nije zakonski popraceno. Uostalom to nadležni slabo prate,skoro pa nikako.
Logged

Pages: 1 ... 10 11 [12]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.022 seconds with 21 queries.