bhbus.ba
April 29, 2024, 02:21:49 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: [1] 2 3 ... 12   Go Down
  Print  
Author Topic: Europabus, Cazin  (Read 48463 times)
allen_A
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 675



« on: April 13, 2012, 20:43:47 »


Gnjilavac b.b,
77220 Cazin

Telefon: 037/518-612
Mobitel: 061/793-111


Vozni park:
5 - Scania Touring
A07-J-499
E43-K-015
M27-O-547
ZG-6488-FF
ZG-6664-FJ

2- Mercedes Sprinter
A63-J-372
E37-x-x89

Vozila koja više nisu u voznom parku:
Vozilo                    Registracija  Novi vlasnik
Obradors SW360    J30-K-293   AM tours, Sarajevo
Setra S 215 H        xxx-?-xxx   Rashod
Mercedes Sprinter  xxx-?-xxx   BEGIĆ-prevoz, Cazin

« Last Edit: September 08, 2015, 18:47:33 by Semir » Logged
allen_A
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 675



« Reply #1 on: April 30, 2012, 13:44:49 »

Ovako:
Na Setri i na Scaniji od Ilme piše Europabus, sve spojeno s tim da je na Scaniji jos logo od Ilme i  Krupeturist, dali su kupili tu Scaniu ili je iznajmljena i koriste njihove koncesije to ne znamo, ali zasad vozni park izgleda ovako:
1 x Setra 215 H ex Veladžić
1 x Scania Obradors ex veladžić
1 x Scania Irizar
2 x Sprinter(oznake će biti kasnije)
1 x međunarodna linija: S.Most-Minhen-S.Most
Zasad toliko, a pratit ćemo i dalje razvoj. Wink
Logged
Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #2 on: April 30, 2012, 14:16:13 »

Znaš li možda gdje je sjedište firme, u Cazinu ili S. Mostu, ili nekom drugom gradu?

A iz Sanskog Mosta za Minhen je vozio i Optima tours sa Setrom 416 GT-HD i Van Hoolom...
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
allen_A
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 675



« Reply #3 on: April 30, 2012, 16:42:20 »

Vjerovatno u Cazinu, inače vlasnik firme je bivši Kantićev vozač, prvo su vozili za Minhen Sprinterom i sad odnedavno Scaniom, u svakom slučaju želim im puno sreće i puno pređenih kilometara. Mislim da Optima tours i dalje vozi svoje linije.
Logged
Evropa Tours
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 47



« Reply #4 on: May 01, 2012, 23:45:40 »

očajno ovo sve, da fali ljudima na kreativnosti da smisle neki naziv za tu svoju firmu a ne da kopiraju druge i nedostatak obreza i poštenja da se predstavljaju kao Evropa Tours Cazin...
Logged
allen_A
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 675



« Reply #5 on: May 02, 2012, 10:39:59 »

 Slazem se s tobom u vezi naziva firme, iako nije isti naziv i ovo je previse slicno, i mislim da je mogao ici i u nekom drugom smislu. Mislim da je ishod svega toga to sto nepismeni ljudi vode fime, ima ih jos par iz Cazina koji vole da kopiraju i poslove poput Ise comerc, pa i otimanje linija sto njemu najvise slisi i podbijanje sa cijenom, a vozi se krs do krsa, , krajnje nekorektno ponasanje tih ljudi.
Logged
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #6 on: May 02, 2012, 11:24:54 »

očajno ovo sve, da fali ljudima na kreativnosti da smisle neki naziv za tu svoju firmu a ne da kopiraju druge i nedostatak obreza i poštenja da se predstavljaju kao Evropa Tours Cazin...

bez namjere da branim bilo koga ako mislite da su vas oštetili a pogotovo ako se predstavljaju kao Evropa turs onda ih tužite, podnesete krivičnu prijavu za lažno predstavljanje, sačinite tužbu sa preciziranim odštetnim zahtjevom i svoja prava zaštitite putem suda.
Ja lično mislim da treba biti malo realniji i ne bježati od konkurencije nego joj se suprostaviti kvalitetom. Onaj ko razmišlja znat će šta sam htio da kažem. Osim toga nije Evropa turs evropski niti svjetski brand, štaviše radi se o prilično anonimnoj firmi i za okvire države BiH tako da ne mislim da su vam nanijeli neku veliku štetu....
Logged
allen_A
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 675



« Reply #7 on: May 02, 2012, 12:46:29 »

Transformers nije ta firma brend ali je ne treba i zanemarivati, mozda je anonimna tebi ali u Cazinu i okolini nije jer postoje duzi niz godina, druga stvar covjek ima ne znam tacno 6, 7, ili 8 ljudi za vratom za koje uredno placa doprinose isplacuje plate i brine se da posao koji radi radi profesionalno. Prema tome niko nikome ne treba da nanosi stetu. To je moje licno misljenje i nemam nista protiv ni jedne od ove dvije firme ali trebaju se znati granice u svemu. Ako ljudi zele biti ljudi onda ima posla za sviju i to po dobroj cijeni, ali ako su ljudi cigani onda nema ni za koga posla, a para jos manje, a kredita koliko hoces.
Logged
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #8 on: May 02, 2012, 16:42:59 »

Transformers nije ta firma brend ali je ne treba i zanemarivati, mozda je anonimna tebi ali u Cazinu i okolini nije jer postoje duzi niz godina, druga stvar covjek ima ne znam tacno 6, 7, ili 8 ljudi za vratom za koje uredno placa doprinose isplacuje plate i brine se da posao koji radi radi profesionalno. Prema tome niko nikome ne treba da nanosi stetu. To je moje licno misljenje i nemam nista protiv ni jedne od ove dvije firme ali trebaju se znati granice u svemu. Ako ljudi zele biti ljudi onda ima posla za sviju i to po dobroj cijeni, ali ako su ljudi cigani onda nema ni za koga posla, a para jos manje, a kredita koliko hoces.

druže da ti kažem jednu stvar. Pa sasvim je nomralno da plaća doprinose za radnike koji rade za njega. Šta hoćeš da kažeš? Treba mu dati oredne za nešto što u "normalnom svijetu" mora raditi? Ranije sam objasnio ako ljudi iz Europa turs mise da im ovi drugi nanose štetu neka ih tuže i rješen problem. A to "cigani" i ostalo upotrebljavaj malo manje jer će te optužiti za rasizam Wink Wink Wink
Logged
allen_A
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 675



« Reply #9 on: May 02, 2012, 18:03:19 »

Oky, Wink prihvatiću to kao dobronamjernu kritiku. Cheesy
Logged
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #10 on: May 02, 2012, 19:04:37 »

Scania Irizar maloprije viđena na Ilidži.
Logged

Neoplan VIP Class
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #11 on: May 03, 2012, 14:00:32 »

Prvo ne vidim zašto se vlasnik Evropa toursa ljudi, kad je on eVropa i još tours, a ovi su eUropaBus... Onda bi i CTS trebao tužakati Centro tours ili da se nekih 5-6 Integrala iz Slovenije posvađaju? Mislim da je to nevažna stvar, te se apsolutno slažem sa transformerskom - ne bježati od konkurencije nego joj se suprostaviti kvalitetom.

Drugo, bus jeste jučer bio na Ilidži kod Burcha, ali nisam mogao nikako slikati
http://www.dodaj.rs/f/1r/LG/1oQW1Ty8/dscn3018.jpg

Treće - jel se saznalo jel bus u najmlu od Krupaturista ili...?
Logged


the_ahmed
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 579



« Reply #12 on: May 04, 2012, 19:43:21 »

Jučer sam vidio Setru 215 što je bila u Ciklona i Obradosa i na oba su bili natpisi ''Evropa Bus''. Nisam uspio slikati jer sam bio u vožnji!
Logged

allen_A
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 675



« Reply #13 on: May 07, 2012, 20:23:58 »

loša slika zbog vožnje, a i puno auta okolo bilo, do bolje ako može ostati ova:

Logged
the_ahmed
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 579



« Reply #14 on: June 02, 2012, 21:57:04 »

Ovako:
Na Setri i na Scaniji od Ilme piše Europabus, sve spojeno s tim da je na Scaniji jos logo od Ilme i  Krupeturist, dali su kupili tu Scaniu ili je iznajmljena i koriste njihove koncesije to ne znamo, ali zasad vozni park izgleda ovako:
1 x Setra 215 H ex Veladžić
1 x Scania Obradors ex veladžić
1 x Scania Irizar
2 x Sprinter(oznake će biti kasnije)
1 x međunarodna linija: S.Most-Minhen-S.Most
Zasad toliko, a pratit ćemo i dalje razvoj. Wink
Alene potvrđena informacija Scania Irizar ex Ilma
Logged

Pages: [1] 2 3 ... 12   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.042 seconds with 20 queries.