bhbus.ba
July 01, 2024, 05:59:48 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 54   Go Down
  Print  
Author Topic: Bakić Reisen, Grosselfingen(D)/Gradiška  (Read 300020 times)
dreiachser
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 496



« Reply #180 on: February 25, 2011, 22:09:23 »




izvor:http://www.svz-bw.de/index.php?option=com_content&view=article&id=59&Itemid=116
« Last Edit: March 19, 2011, 02:14:05 by amar » Logged
mody_kick
VIP Član
Kondukter
*
Offline Offline

Posts: 824



« Reply #181 on: February 25, 2011, 23:28:56 »

Na prvoj BL BR 999, a na drugoj BL JL 970.
Logged
Goran SK
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 1.600


« Reply #182 on: February 26, 2011, 00:00:40 »

Na prvoj BL BR 999, a na drugoj BL JL 970.

Intersantno da kod S 215 HDH  nema nijednog vozilo, sto nije tu obicajno
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #183 on: February 26, 2011, 02:51:50 »

da bas velika sreca i slucjanost da ga dreiachser tako ulovi, svaka cast!
Logged


mody_kick
VIP Član
Kondukter
*
Offline Offline

Posts: 824



« Reply #184 on: February 26, 2011, 18:42:43 »

Danas u Prnjavoru. BL JL 20, BL JL 550 i BL JL 900...



BL JL 900





BL JL 20



BL JL 550



Vozacima sva 3 busa zelim ugodan i srecan put do narednog susreta!
Logged
Sisoje
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 14


« Reply #185 on: February 26, 2011, 20:36:50 »

Super slike Mody svaka čast
Logged
mody_kick
VIP Član
Kondukter
*
Offline Offline

Posts: 824



« Reply #186 on: February 26, 2011, 20:58:40 »

Hvala, ubrzo slijedi nastavak!
Logged
borislav
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 740



« Reply #187 on: February 26, 2011, 21:13:20 »

Kad bi radio kod Bakica i kad bi mi nudili novu setru 417hdh da vozim ja bi radije uzeo 215hdh autobus je ekstra
Logged

SETRA THE BEST
milanizfrankfurta069
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 50


« Reply #188 on: February 27, 2011, 00:06:53 »

super slike mody svaka cast majstoreee.


jeli su sve tri krenulo za njemacku??
Logged
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #189 on: February 27, 2011, 00:42:24 »

a mogu misliti kakav je osjecaj uci sa ovog snijega u autobus, vani hladno, sav si ukocen, itd, onda upanes u autobus toplo, fino ti udobno, onda se raskomotis Grin super slike, samo tako nastavi Wink
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
Goran SK
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 1.600


« Reply #190 on: February 27, 2011, 01:20:54 »

Evo i od mene nesto od danas  Wink






I moj favorit Setrinih autobusa S 317 HDH  Wink



Logged
milanizfrankfurta069
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 50


« Reply #191 on: February 27, 2011, 02:38:32 »

EXTRAAA SLIKE GORANNEEEEE SVAKA CAST!!!!!!!!
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #192 on: February 27, 2011, 04:14:28 »

a mogu misliti kakav je osjecaj uci sa ovog snijega u autobus, vani hladno, sav si ukocen, itd, onda upanes u autobus toplo, fino ti udobno, onda se raskomotis Grin super slike, samo tako nastavi Wink


sigurno je predobar osjecaj, jer ovi busevi i mogu ponuditi vrhunsko kvalitetne usluge, tako da se sigurno putnici osjecaju udobno i sretno .... Ali moram i ovo reci, veliki je osjecaj i zadovoljstvo slikati ovakve buseve u najboljem mogucem stanju i uz to jos slikati ih uz bjeline u pozadini, koje daju dojam ciste okoline i svjezeg i zdravoga zraka, obozavama slike autobusa uhvacenih tokom ovakvih vremenskih uvjeta, sto se tice kolege mody-a , kolega je svojim djelima u kratkom vremenskom periodu dokazao svoje umjece i sposobnost inspiracije za slikanja uvijek nekih novih scena, situacija, dešavanja, velika stvar je danas biti inovativna osoba, uz to njegova fotografska djela su nam za kratak vremenski period dokazala da kolega mody je osoba koja ovo radi s ljubavlju a takodjer podpoguran tom ljubavlju i zeljom za nudjenjem kvalitetnih slika nama ostalim clanovima foruma on iz dana u dan sve vise i vise radi na povecanju svog znanja u oblasti slikanja i prateci njegove slike uvidio sam da se itekako vide pomaci u kvaliteti slika ka boljem rezultatu, i uvjeren sam da ce kolega vremenom "izrasti" u jednog veoma cjenjenog i kvalitetnog clana foruma bhbus.net koji ce to steci svojim djelima kao sto su slike bakica ali i mnoge druge slike prevoznika koje nam kolega u zadnje vrijeme donosi... Ja ovim putem mody druze : Svaka cast na ovim slikama i samo tako nastavi i mogu slobodno reci da si kolega koji uveliko doprinosi razvoju ovog foruma djeleci informacije koje posjeduje sa nama ovdje... Samo naprijed ...

Sto se tice kolege Gorana, kolega kojeg sam ja upoznao prije odredjenoga vremena, i sa kojim sa izgradio veoma dobre prijateljse odnose, sa svojim slikama kao i uvijek me odusevljava. Mislim da je suvisno bilo sta komentarisati na Goranove slike osim napomenuti to da je Goran clan i kolega koji je dugi niz u ovome i dugi niz se dosta zabavi sa ovim stvarima, tako da je duzi vremenski period vec Goran poznat kod velike vecine kao ovako cu ja to opisati "kvalitetni, provjereni član sa ekstra fotkama i ekstra znanjem o stvarima iz bus svijeta" ...

to vam je od mene u ovome postu, moram jos neke sitnice obaviti na brzinu i onda konacno na spavanje zasluzeno Wink pozzz
Logged


mody_kick
VIP Član
Kondukter
*
Offline Offline

Posts: 824



« Reply #193 on: February 27, 2011, 09:40:35 »

a mogu misliti kakav je osjecaj uci sa ovog snijega u autobus, vani hladno, sav si ukocen, itd, onda upanes u autobus toplo, fino ti udobno, onda se raskomotis Grin super slike, samo tako nastavi Wink


sigurno je predobar osjecaj, jer ovi busevi i mogu ponuditi vrhunsko kvalitetne usluge, tako da se sigurno putnici osjecaju udobno i sretno .... Ali moram i ovo reci, veliki je osjecaj i zadovoljstvo slikati ovakve buseve u najboljem mogucem stanju i uz to jos slikati ih uz bjeline u pozadini, koje daju dojam ciste okoline i svjezeg i zdravoga zraka, obozavama slike autobusa uhvacenih tokom ovakvih vremenskih uvjeta, sto se tice kolege mody-a , kolega je svojim djelima u kratkom vremenskom periodu dokazao svoje umjece i sposobnost inspiracije za slikanja uvijek nekih novih scena, situacija, dešavanja, velika stvar je danas biti inovativna osoba, uz to njegova fotografska djela su nam za kratak vremenski period dokazala da kolega mody je osoba koja ovo radi s ljubavlju a takodjer podpoguran tom ljubavlju i zeljom za nudjenjem kvalitetnih slika nama ostalim clanovima foruma on iz dana u dan sve vise i vise radi na povecanju svog znanja u oblasti slikanja i prateci njegove slike uvidio sam da se itekako vide pomaci u kvaliteti slika ka boljem rezultatu, i uvjeren sam da ce kolega vremenom "izrasti" u jednog veoma cjenjenog i kvalitetnog clana foruma bhbus.net koji ce to steci svojim djelima kao sto su slike bakica ali i mnoge druge slike prevoznika koje nam kolega u zadnje vrijeme donosi... Ja ovim putem mody druze : Svaka cast na ovim slikama i samo tako nastavi i mogu slobodno reci da si kolega koji uveliko doprinosi razvoju ovog foruma djeleci informacije koje posjeduje sa nama ovdje... Samo naprijed ...

Sto se tice kolege Gorana, kolega kojeg sam ja upoznao prije odredjenoga vremena, i sa kojim sa izgradio veoma dobre prijateljse odnose, sa svojim slikama kao i uvijek me odusevljava. Mislim da je suvisno bilo sta komentarisati na Goranove slike osim napomenuti to da je Goran clan i kolega koji je dugi niz u ovome i dugi niz se dosta zabavi sa ovim stvarima, tako da je duzi vremenski period vec Goran poznat kod velike vecine kao ovako cu ja to opisati "kvalitetni, provjereni član sa ekstra fotkama i ekstra znanjem o stvarima iz bus svijeta" ...

to vam je od mene u ovome postu, moram jos neke sitnice obaviti na brzinu i onda konacno na spavanje zasluzeno Wink pozzz
Prvo Amare da ti se zahvalim na ovim lijepim rijecima sto su upucene na moju adresu. Da ne pametujem puno, samo cu reci da sam spojio ugodno sa korisnim i da ce biti jos puno slika.
Logged
mody_kick
VIP Član
Kondukter
*
Offline Offline

Posts: 824



« Reply #194 on: February 27, 2011, 09:43:01 »

super slike mody svaka cast majstoreee.


jeli su sve tri krenulo za njemacku??

Hvala Milane. BL JL 20 i 970 su otisle za Njemacku.
Logged
Pages: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 54   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.072 seconds with 21 queries.