bhbus.ba
June 12, 2024, 12:32:47 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 40   Go Down
  Print  
Author Topic: GRAS-Crna hronika  (Read 130763 times)
damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #360 on: April 01, 2013, 20:14:11 »

hajd da nije Djevojci  sta   bilo  jebes Autobus ha ja  vazan  je  ljudski  zivot  a lim  ko lim
Logged

MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #361 on: April 01, 2013, 21:06:19 »

Neki ljudi nikako da shvate da vozačka nije pravo, već privilegija tako i dotična glupača.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #362 on: April 01, 2013, 21:29:47 »

vala ima i kod vas vozaca da te bog  sacuva , a i putnika

1.  polaze   otvorenih vrata , zato  sto se  skida blokada  polalska kad su  otvorena  vrata , barem je  ovamo  bilo  kod  ovi  MAN SL  nekolko ih je  vamo  bilo
2. nabiju se putnici kod  vozaca  sto  nebi  smjeli  i kod naglog kocenja  eto  ti  rusvaja , i koje  kriv  vozac  , kao sto i  jeste umjesto da primi u  vozilo 50 putnika on ih primi i do  70  , ovdje krivim putnike umjesto  da  saceika iduci  bus  on se trpa  kao da nema  vise Autobusa
Logged

MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #363 on: April 01, 2013, 21:32:35 »

I kakve to veze ima sa dotičnom kojoj su službena lica utvrdila krivicu?
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #364 on: April 01, 2013, 21:41:15 »

nije pristojno kako  je  nazvana ,  bez obzira  dali je  kriva  nadam se  da nije  ni jedna  zenska osoba  zasluzila  da se  naziva imenima   kao  sto ju je  kolega  nazvao , bez obzira ako ima  nesto  protiv zena al  naziv   Deifnitivno  nije  zasluzila
Logged

MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #365 on: April 01, 2013, 21:43:36 »

Pa dobro ti zaboravio kad si lajao na klix portalu na jednu tragičnu vijest koja se desila jednoj nesretnoj curi,tako da pometeš ispred svoje kuće.I ne nisam pogriješila,pošto si ostavio mail adresu...
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #366 on: April 01, 2013, 21:46:16 »

eh  vidis  dobio sam i ja  tu  info  za  klix , al mi je tada  mail  hakovan  bio ,  to  je  bilo prije 5 - 6  mjheseci  jel tako ?
Logged

transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #367 on: April 01, 2013, 21:47:19 »

nije pristojno kako  je  nazvana ,  bez obzira  dali je  kriva  nadam se  da nije  ni jedna  zenska osoba  zasluzila  da se  naziva imenima   kao  sto ju je  kolega  nazvao , bez obzira ako ima  nesto  protiv zena al  naziv   Deifnitivno  nije  zasluzila
[/quote

nemoj ti pricati o pristojnosti jer nemas pravo na to....definitivno. Sad ti kavalir a u stvari ahmak i po...nemam niša protiv žena ali imam protiv takvih  kao što si ti koji nas kontinuirano jebu u zdrav mozak a da pri tome ne snose nikakve konsekvence
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #368 on: April 01, 2013, 21:50:31 »

Teško ovci s vukom ratujući i pametnom luda slušajući.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #369 on: April 01, 2013, 21:52:13 »

od  kud  ti to  da  nemam  pravo  ko ce  mi  zabranit ?
al u  granicama  , ako imas  protiv  ovakih  ko  sto ja  otidji u  parlament  tamo ima isto kandidata kao  sto  sam i  ja  i  to  mnogo  vise
Logged

MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #370 on: April 01, 2013, 22:54:43 »

Mi nemamo pojma u čemu je svrha ovih tvojih kometara nebuloznih,kad god se ažurira tema u nekom događaju.Vjerovatno te tvoje budalaste ambicije da bombaš forum glupostima koje su prevršile sve granice.Na volju ti.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #371 on: April 01, 2013, 23:21:36 »

vala ima i kod vas vozaca da te bog  sacuva , a i putnika

1.  polaze   otvorenih vrata , zato  sto se  skida blokada  polalska kad su  otvorena  vrata , barem je  ovamo  bilo  kod  ovi  MAN SL  nekolko ih je  vamo  bilo


I kakve to veze ima sa dotičnom kojoj su službena lica utvrdila krivicu?

To se i ja pitam.

A ne znam da je ikad iko ispao iz autobusa zbog otvorenih vrata kod vozača, a voze tako ljeti otkad znam za sebe. Mislim da kod MAN-ova trolejbusa i autobusa, nikad nije skidana blokada i mislim da ona djeluje samo za srednja i zadnja vrata. Ikarbusi nemaju tu blokadu pa se nekad desi da vozač zaboravi zatvoriti srednja i zadnja vrata.

Ali kakve veze to ima sa zadnjim događajem?

2. nabiju se putnici kod  vozaca  sto  nebi  smjeli  i kod naglog kocenja  eto  ti  rusvaja , i koje  kriv  vozac  , kao sto i  jeste umjesto da primi u  vozilo 50 putnika on ih primi i do  70  , ovdje krivim putnike umjesto  da  saceika iduci  bus  on se trpa  kao da nema  vise Autobusa
A kako će sačekati idući bus, kad će taj idući doći za 40-50 minuta?, ili će u slučaju trolejbusa i tramvaja doći za 5 minuta, ali isto toliko pretrpan i dok dođe onaj s manje gužve ti si zakasnio na posao! I ponovo, kakve veze to ima sa zadnjim događajem?
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #372 on: April 01, 2013, 23:50:49 »

Kod trolejbusa nema teorije krenuti otvorenih vrata,što smo svjedoci svakodnevno.
Npr.jednom se desilo da je kod 153(ako me dobro služi sjećanje jer bilo je poodavno) bio problem sa četvrtim vratima,pa je nemoguće bilo krenuti,zato kad se otključala i poslala u garažu vrata su se sama otvarala i zatvarala u putu,ali putnici su prešli u drugo vozilo.

Uostalom kod Hessa kad vozač stane i parkira vozilo pritisne 4 dugmeta sa svoje lijeve strane,ali vrata se ne otvaraju već je to komanda da možeš na vanjski/unutrašnji šalter otvoriti,što to putnici ne razumiju.Prednja vrata otvara i zatvara vozač pritiskom na šalter sa svoje desne strane.Dokle god ima prometa preko stepeništa vrata se neće zatvoriti,a samim tim vozilo je nemoguće pokrenuti osim ako je ne otključaš.Ja fakat nikad nisam vidjela nigdje na autobusu ni troli da se vozi otvorenih vrata sa putnicima osim u tramvajima kad džiberi zadnja vrata otvore kad majmunišu u vožnji. Roll Eyes
« Last Edit: April 01, 2013, 23:54:25 by MAN Lions coach » Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #373 on: April 02, 2013, 19:08:32 »

Troler imaju i Ikarbusi blokadu samo je kod njih moguce iskljuciti blokadu na tasteru kod vozaca dok se kod MANova moraju zice sikdati i takođe blokada kod IK je malo komplikovanija, moraš pri kretanju pritisnuti kocnicu blokada tada pušta i onda mozes nesmetano krenuti. Malo komplikovanije i što je najogre uzima vrijeme
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #374 on: April 12, 2013, 23:15:38 »

Quote
Dana 09.04.2013. godine policijskim službenicima PS Stari Grad obratio se O.F. iz Sarajeva, po zanimanju vozač zaposlen u KJKP “Gras” i prijavio da je pomenutog dana, na stajalištu-terminalu “Latinska ćuprija”, verbalno napadnut od strane njegovog kolege, dispečera na navedenom terminalu, Dž.I. koji mu je pomenute prijetnje uputio zbog toga što je obavljao svoju radnu obavezu i prevozio putnike kombi-busom reg. oznake O93-J-386, vlasništvo KJKP “Gras”, na relaciji Latinska ćuprija-Mahmutovac. Policijski službenici će, nakon kompletiranja podataka, za prijavljenog Dž.I. poduzeti Zakonom predviđene mjere, odnosno nadležnom Sudu dostaviti Zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka za učinjeni prekršaj.

Policijski službenici Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo će nastaviti aktivnosti na poduzimanju mjera i radnji u vezi sa odvijanjem gradskog saobraćaja.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Pages: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 40   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.047 seconds with 19 queries.