bhbus.ba
June 17, 2024, 03:49:45 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 40   Go Down
  Print  
Author Topic: Pitanja korisnika  (Read 113958 times)
Kokošar
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 42



« Reply #420 on: July 14, 2014, 21:49:58 »

Koliko plačate lajkove na fejsu? Zanima me koliko bi me koštalo 500 lajkova u jednom danu.
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #421 on: July 14, 2014, 22:06:18 »

Linkovi u voznim parkovima proradili, barem na temama koje sam ja provjeravao.

@Kokošar: ne razumijem te?
Logged


Kokošar
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 42



« Reply #422 on: July 14, 2014, 22:12:54 »

Radim jednu stranicu na fejsu i primjetio sam da vi kupujete lajkove na fejsu, pa me zanima na koji način, koja je cijena. Htio bi da i moja stranica dobiva po 500 lajkova preko noći  Wink

Dal se mogu kupiti lajkovi na fotke il na postove, za to nisam još čuo.
« Last Edit: July 14, 2014, 22:27:52 by Kokošar » Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #423 on: July 14, 2014, 22:16:39 »

Ljubomora je zajebana stvar.

brigom o lajkovima samo pokazujete do čega vam je zapravo stalo i kakvi ste Smiley

Ja se ne bavim tehničkim stvarima ni ovdje ni na fb, a o lajkovima i broju istih pogotovo nit imam vremena da pratim to Smiley Prijatno i doviđenja Smiley
Logged


boxer
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 330



« Reply #424 on: July 14, 2014, 22:25:57 »

Daj link stranice imas lajk od mene dzabe Grin
a za 500 i vise fanova preko noci platis fejsu preko pay pala ili neceg drugog i sponzorira ti stranicu vise naroda je vidi pa ce biti lajkova samo plati Wink
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #425 on: July 17, 2014, 01:29:27 »

Koliko plačate lajkove na fejsu? Zanima me koliko bi me koštalo 500 lajkova u jednom danu.
Radim jednu stranicu na fejsu i primjetio sam da vi kupujete lajkove na fejsu, pa me zanima na koji način, koja je cijena. Htio bi da i moja stranica dobiva po 500 lajkova preko noći  Wink

Dal se mogu kupiti lajkovi na fotke il na postove, za to nisam još čuo.
Samo nam još i ti troškovi trebaju, pa da i za to moramo obezbjediti finansijska sredstva kako izmirili cijenu te usluge, ne budi smješan, kakvo plaćanje Like-ova za facebook...
U krajnjem, zašto bi to radili, plaćali like-ove? Da na taj način budemo popularniji Portal ili naš Facebook fanpage, to nam nije cilj Kokošar-u, niti je iz tog cilja i konačnog rezultata i svrhe napravljen i zamišljen ovaj projekat zvan BHBus.net ...

Lijep pozdrav želim!
Logged


Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #426 on: July 17, 2014, 10:25:44 »

To možda što vi na orgu plaćate lajkove na fejs stranici mislite da to i BHBus radi ?
Logged

Neoplan VIP Class
Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #427 on: July 17, 2014, 12:29:42 »

Nema potrebe za daljom raspravom, niko niti kupuje lajkove niti to koga zanima..
Da su lajkovi kupljeni stranica Bhbus.net bi se pojavila među novostima i pisalo bi da je " sponzorisano " , a pošto nije " kokošar " i ostali mogu samo da pričaju u prazno.
Logged

mrvica
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 24


« Reply #428 on: July 17, 2014, 14:01:28 »

Drug Almir je dobro sve objasnio, dzabe se ovdje raspravlja o nepotrebnom pitanju, moglo se odmah tako dati odgovor članu "kokošar", a ne ulaziti u rasprave i navoditi razne gluposti, vise mi je i tih lajkova i Facebooka dosta, kao da je bitno koliko koja stranica ima lajkova, mislim da je ipak bitna kvaliteta rada, a ne kvantiteta, i tu se sve dokazuje.
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #429 on: July 29, 2014, 00:06:18 »

Zašto postoji ograničenje na poslate poruke po satu? Huh?
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
mrvica
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 24


« Reply #430 on: August 07, 2014, 15:24:35 »

Jedno pitanje za moderaciju i ostale nadlezne sluzbe - zasto je obrisana konstruktivna rasprava iz teme "Dudic MS", moderator Makljen mi je veoma profesionalno objasnio neke stvari, medutim kada je doslo do toga da vise instance trebam priupitat za daljnja pitanja, cjela konstruktivna rasprava je netragom nestala, sto bi s nje, vjerujem da je "autor", tj. moderator koji je tu sliku i postavio to obrisao, bez davanja nekakvog odgovora, pa makar i na PP na vezanu temu. Ne logiram se toliko cesto i ne pisem poruke, ali pratim rad ovog Foruma dosta dugo, i smatram da je rijec o kvalitetnom i hvale vrijednom projektu, samo ovakve mrlje mu ne donose dobroga, a i rasprava iz te teme se mogla komotno negdje drugo samo prebaciti, jer to je po meni tema za diskusiju...
Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #431 on: August 07, 2014, 16:22:08 »

Rasprava nema veze sa navedenom temom te je uklonjena
Logged


mrvica
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 24


« Reply #432 on: August 07, 2014, 20:19:06 »

Dobro, tu si kolega u pravu, nema veze s temom, onda ovdje budem potaknuo diskusiju - dva pitanja:

1.) Kakav je vas stav po ovoj točci - bez obzira sto je slika potpisana, mislim da bi onaj tko uzme tu sliku bilo s Facebooka, bilo negdje drugdje s neta, trebao ipak ispod napisati puno ime autora, barem da se oda priznanje za tu sliku, jer "M.K. photography" od kojeg je kolega tomo uzeo slike, radi odlicne slike, pa bi zasluzio da se ispod objavi ime autora, bez obzira sto u pravilima stoji - ako stoji potpis na slici, da se ne treba navodit ime autora.

2.) E sada, drugo pitanje - pitanje loga bhbus.net, ako je slika autorsko vlasnistvo "M.K. Photography", kako se onda moze narusavati autenticnost te slike dodavanjem elemenata na istu, tocnije u ovom slucaju loga, znaci narusava se privatnost autora slike, koji nije nikakav logo stavio, osim svog potpisa?
Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #433 on: August 07, 2014, 21:53:24 »

1. kada.ti budes radio takve fotografije onda cu ti i spomenik podignuti
2. ako sam ja s autorom dogovorio i rijesio problem, nisi apsolutno potreban ti da bi o tome diskutirao
Logged


Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #434 on: August 08, 2014, 00:39:38 »

Raspravu slobodno možete odmah završit, jer pišete o nebitnim stvarima, to možete nastavit u Chat temi ,a ovdje isključivo postavljajte pitanja vezana za forum, svaki naredni post koji nema veze sa temom će bit automatski obrisan kao i predhodni postovi.Završite sa spamanjem!!.
Logged

Pages: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 40   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.099 seconds with 21 queries.