bhbus.ba
April 27, 2024, 21:36:12 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Maškare u Zadru  (Read 4708 times)
maly
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 68


Samo po plinu


« on: January 03, 2011, 00:17:51 »

Evo malo zafrkancija iz Zadra,nisam puno slikao ali šta jesam tu je

























Logged

Svi znaju voziti bus ali rijetki to doista i čine
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #1 on: January 03, 2011, 00:21:44 »

super sve, samo ovo vozilo Gey pride, samo mi ono nespada u sve ovo, samo kako su obuceni govori sve, da to nisu ok ljudi, sad neznam jesul ovo geyevi ili je ovo parada pa se to na paradi uvijek ono ko na maskembalu nesto glumi, ali nevolim ih ... volim cure Smiley
Logged


Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #2 on: January 03, 2011, 00:34:38 »

uuuuuuu treca i zadnja slika najbolje Tongue
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
maly
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 68


Samo po plinu


« Reply #3 on: January 03, 2011, 00:35:59 »

Hahaha bilo kako bilo tu "geyevi" su učestvovali u povorci koja je isla kroz Zadar sa svima ostalima,a jesu li pravi neznam ni sam iako mislim da ipak jesu jer samo oko njih su bili zaštitari.Ako nekom smeta slobodno ju pobrišite nije problem.
Logged

Svi znaju voziti bus ali rijetki to doista i čine
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #4 on: January 03, 2011, 00:38:16 »

uuuuuuuuuu jebo te, ni sad me mamurluk nije proso od nove...ADMINE/MODERATORE brisi moje  komentar gore...
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #5 on: January 03, 2011, 00:45:55 »

a cim su bili zastitari onda jesu, ne, ovo sto sam napisao je moje licno misljnje, slike ostaju tu, slike su u skladu sa zakonom, i to je sloboda govora, medija itd ... sto se tice slika super su, a drugo su oni ... svakom svacije Smiley sta cu im ja kad su budale u mojim ocima Smiley
Logged


maly
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 68


Samo po plinu


« Reply #6 on: January 03, 2011, 00:47:19 »

Hahaha setraš nije odgovor bio upućen tebi nego Amaru,tvoje zapažanje slike treće i zadnje je sasvim uredu i čak što više pohvalno hahaha,to nisu geyevi nego prave dame.Živio ti meni i otrijeznio se do kraja legendo.
Logged

Svi znaju voziti bus ali rijetki to doista i čine
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #7 on: January 03, 2011, 00:47:49 »

setra, a sto to  ? Smiley pogrijesio si ? mozda ti se vise one svidjaju one gey vozilo ... ja sam istog misljenja kao i tvoj prvobitni post u ovoj temi Smiley
Logged


The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #8 on: January 03, 2011, 01:01:31 »

dobre slike Cheesy

a gay bus je zanimljiv, po samoj izvedbi... kao neki bus za razgledanje grada...
Logged


Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #9 on: January 03, 2011, 19:52:31 »

Ma ja mislio samo maskare, kad ono tamo mutanti, da te bog sacuva musko sa muskom..
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.045 seconds with 21 queries.