bhbus.ba
April 30, 2024, 04:59:19 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 [2] 3 4 ... 8   Go Down
  Print  
Author Topic: ecehajic  (Read 23085 times)
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #15 on: July 10, 2011, 00:03:37 »

ma uzıvamçsamo nısam se nıkad dosta odvajao od rodıtelja a sad 2 sedmıceçpa mı malo zao sto nısu sa mnomçal bıce aBd sve bude ı prode.brzo ce docı ı taj 19.7 ı povratak kucı...
Logged

Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #16 on: July 10, 2011, 00:35:01 »

Samo uživaj i opuštaj se....biće mame i babe kad se vratiš Smiley Putovanja su jedno od najlepših stvari na svijetu..
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #17 on: July 10, 2011, 01:28:13 »

Uživaj samo, kolega! Ne sumnjam(o) da ćeš napraviti mnogo fotki, ali isto tako ja se nadam i lijepoj reportaži... Ne sumnjam(o) u tebe, a najbitnije da se ti zabaviš i uživaš, a sve ostalo "što dođe pod ruku i objektiv" Wink
Logged


Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #18 on: July 10, 2011, 08:07:02 »

Znam kako je to kad se prvi put odvojiš od svojih. Meni je bilo isto jako teško. A kad ti bude previše teško odi negdje iza ćoška i dobro se isplači, meni je pomoglo Wink hehe svašta čovjek mora proći u životu da bi postao čovjek...
a šalim se, ti nemoj plakati, nego uživaj i dalje u odličnom društvu...  Cheesy
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #19 on: July 20, 2011, 23:44:30 »

Kolega, evo jedna mala konstruktivna kritika, nadam se da je nećeš shvatiti zlonamjerno... Izuzetno si se popravio u pogledu fotkanja, razlika nebo i zemlja ono prije i ovo sada... Ovo pišem s namjerom da ti ukažem na ovo tvoje potpisivanje slika - donio si jako lijepih slika i prekrasnih autobusa što si uništio tim škrabanjem po slici (po meni, ali nisam samo ja to komentirao tako, prevelik font, a drugo ono što još zapravo iritira na slici jest ovo tipa "omw beograd" - nije omw nego je omv  Grin ; "izmir-cehajic"...) Ja bih volio da su meni to prije rekli kada sam ja uništavao slike sa onim fontom 48 ili koji je već bio... Prijedlog: možda bolje da prije slike napišeš mjesto i datum kad je fotka nastala, a sebi kreiraj potpis po svom guštu koji stavi na fotku sa jednim pristojnim fontom...
Logged


ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #20 on: July 23, 2011, 17:23:45 »


A tomo hvala za kritiku.Do sad nisam pregledavao ovaj dio foruma,pa sam na neke slike vec stavio  potpis,mada ima jos dosta slika na koje nisam potpisao pa cu uvaziti tvoju kritiku.A od svake slike sa potpisom imam orginal,pa ce tako na slikama na kojim ima potpis,a nisu postavljene biti manji font slova.Gledam jos da uvedem i kakav okvir,mada ce to pricekati neko vrijeme.jos jednom hvala za kritiku tomo.Meni puno znaci kad mi neko kaze ovo nije uredu ovo trebas popraviti.... Wink
Logged

Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #21 on: July 23, 2011, 17:46:50 »

Nema šta, slika predobra, još da su kakve crne hlače, bijela košulja i kravata... Cheesy
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #22 on: July 23, 2011, 17:55:39 »

Nema šta, slika predobra, još da su kakve crne hlače, bijela košulja i kravata... Cheesy
Taj dan je bio slobodan pa je bio casual Wink Grin
@ecehajic - drago mi je da nisi to negativno shvatio... na tebi je opet svejedno dalje što ćeš i kako ćeš, ipak su to tvoje fotke Wink
Logged


ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #23 on: July 23, 2011, 21:01:54 »

heh tomo nema potrebe da ja kritiku shvatim u negativnom kontekstu.Svaka od kritika treba da bude za nase dobro,to se vidi i iz prilozenog.Sa kakvim sam slikama dosao,a kakve su sada,a onda drzim se i toga da slikam sto manje sa mjesta odakle imam oko 1000 fotografija,pa sam prestao skroz da slikam sa tog mjesta.Ja kad dobijem kritiku shvatim to kao eh fali mi jos samo ono malo da budem jos bolji.... Wink
Logged

ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #24 on: August 20, 2011, 00:27:20 »

ev mi bas sad pozitivno iskrsnu da odem ujutro malo i do makarske.pa bit ce valjda slika.ugl ponijet cu aparat pa ako se bude moglo sta uslikati bit ce slika.koliko ostajem to neznam,ali vjerovatno jedan dan i kuci...al cu se ja potruditi da donesem slika...
Logged

Nenad_KM
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 981



« Reply #25 on: August 20, 2011, 00:30:47 »

Srecan put, lepo se provedi!
Logged

Nibus 400.22 GB 523
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #26 on: August 20, 2011, 09:51:00 »

ev mi bas sad pozitivno iskrsnu da odem ujutro malo i do makarske.pa bit ce valjda slika.ugl ponijet cu aparat pa ako se bude moglo sta uslikati bit ce slika.koliko ostajem to neznam,ali vjerovatno jedan dan i kuci...al cu se ja potruditi da donesem slika...

Malo i brčkanja, ne samo fotkanje Grin Možda sretneš tamo i zlatni Magiq od Poleta, ako je vozač u blizini slobodno se javi Wink
Logged


ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #27 on: August 21, 2011, 00:32:43 »

ma i isao sam na brckanje,a ne samo da slikam.nazalost ima samo oko 50 fotografija,ali ima dosta fotografija na kojim je sunce ucinilo svoje da ne valjaju,ali sta se tu moze...
Logged

Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #28 on: August 21, 2011, 12:46:04 »

Makarska rivijera.Izgleda vise ne vozi za Guliver,presao sad da vozi za Atlas


Daću ti malu kritiku kolega. Kada slikaš iz auta podigni mobitel/aparat skroz gore do šajbe, da ti se ne vidi ova tabla dole ....
Logged

Neoplan VIP Class
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #29 on: August 21, 2011, 13:38:53 »

... možeš podignuti aparat i približiti se šajbi, baš kao i da malo nazoomaš, taman dovoljno da se ne vidi tabla Cheesy
Logged


Pages: 1 [2] 3 4 ... 8   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.054 seconds with 21 queries.