bhbus.ba
April 29, 2024, 23:19:45 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Vukovar, 18.9.2010.  (Read 2406 times)
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« on: November 22, 2010, 16:20:27 »

Dana 18.9.2010. sam imao priliku otici na jedan put do Vukovara i Ovcare, te sam tu priliku i iskoristio. Iz Sl.Broda se islo s 4 busa od Terzic Busa (Cityliner, Transliner, Intouro i Travego). Ja sam bio u Citylineru i moram priznati prezadovoljan sam, je da je najstariji od svih buseva ali sam uzivao u voznji...

City, Intoruo i Travego



Busevi 1 i 2 (Travego i Intouro)



Busevi 3 i 4 (Cityliner i Transliner)



oznaka busa s kojim sam ja isao



te jos jedna pred polazak



Na Ovcari, gdje se docekivalo sudionike HOSovog ultramaratona Zagreb - Vukovar, koji se trcao zadnjih 5 dana



Spomenik na Ovcari



Spomen dom Ovcara



Jedan od simbola Vukovara - vodotoranj



Spomenik na uscu Vuke u Dunav u Vukovaru



te za kraj jedna s parkinga hotela Dunav, gdje su bili svi busevi koji su dosli sparkirani



Po povratku smo jos stali u Vinkovce, gdje se odrzavaju tradicionalne Vinkovacke Jeseni, medutim zbog mraka a i kise koja je padala nisam uspio napraviti koju sliku s te manifestacije. Inace svakome tko moze preporucio bi da obiđe i ovaj istok Hrvatske, jer mislim da nece pozaliti
Logged
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #1 on: November 22, 2010, 22:49:41 »

ovaj vodotoranj je zanimljiv pravo... jel neće da ga obnove kako bi ostao takav kakav je ili se nema investicija Huh?
Logged


mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #2 on: November 22, 2010, 22:52:03 »

ovaj vodotoranj je zanimljiv pravo... jel neće da ga obnove kako bi ostao takav kakav je ili se nema investicija Huh?

Kako sada stvari stoje mislim da ce ostati ovakav, kao jedan od simbola Vukovara
Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #3 on: November 17, 2011, 21:46:56 »

Danas većina ulica u Hrvatskoj koja u sebi nosi naziv grada Vukovara izgleda ovako, a evo prizor iz Osijeka








Logged


The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #4 on: November 17, 2011, 21:55:16 »

Lijepo, nema šta.
Logged


mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #5 on: November 28, 2011, 11:40:10 »

17.11.2011. imao sam priliku otići u Vukovar, neposredno prije obilježavanja 20.te godišnjice pada Vukovara. S jedne strane, to je bio pun pogodak, jer smo uspjeli sve zacrtano obici, posto jos nije bilo gužve, a i vrijeme nas je fino poslužilo, za razliku od 18.i 19.11 kad je tomo bio u maglom okupanom Vukovaru. Evo nekih slika s puta i iz samog Vukovara. Sto se tice buseva s kojim se isao, za to je bio zaduzen trojac Terzic Busa (Transliner, Travego i Intouro) s odlicnim vozacima, i sve je proslo u najboljem redu.

Bus s kojim sam išao, bio vođa puta Cheesy



Ljudi su na razne načine stizali u Vukovar, motorist na A3 kod V.Kopanice



Jedna zajednička slika kod NP Županja



Grupa pješaka na putu za Vukovar



Iskrcavanje na Trpinjskoj cesti



Spomen dom hrvatskih branitelja i bista general bojnika Blage Zadre



Spomenik "Groblje tenkova"



a stižu i biciklisti, članovi HVIDRE Virovitičko podravske županije



zajednička molitva sviju okupljenih



Kapelica Put Spasa, na jednom od puteva od Vukovara ka Ovčari



Travego parkiran kod vukovarske bolnice, gdje smo prisustvovali misi i paljenju svijeća u dvorištu bolnice



i za kraj, jedna slika s A3 kod cvora V.Kopanica, tako je izgledao put od Vinkovaca pa skroz do Broda, a i iducih nekoliko dana je cijeli dan u ovom dijelu Hrvatske bilo ovakvo vrijeme

Logged
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.039 seconds with 21 queries.