bhbus.ba
April 25, 2024, 02:09:53 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 14 15 [16]   Go Down
  Print  
Author Topic: Centrotrans - kroz historiju  (Read 86523 times)
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #225 on: April 01, 2015, 15:38:59 »

Evo i video Smiley
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=d0UDKyHsXCg[/youtube]
Logged

makljen1123
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 7.305



« Reply #226 on: June 10, 2015, 12:40:44 »



Izvor: Autoslavia

Model, tip, godište i motor (+ KS) Grin
Logged

Setra S 417 HDH !!!

Mire
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 4



« Reply #227 on: September 01, 2015, 14:39:46 »

Moj zadnji post o REALNOSTI Centrotransa je izbrisan, a korisnik Dani_Ze mi je pisao u inbox sa željom da 'razgovaramo' o tome mada ne vidim šta bi se moglo razgovarati. Dakle, forum se CENZURIŠE i iz tog razloga ne vidim njegovu funkciju.

Ono što sam rekao, da je Centrotrans jedna provincijska krkanska firma koja nas traumirala godinama imbecilnom muzikom, neljubaznim kondukterima i vozačima, a da ne govorim o mračnom osoblju autobuske stanice. Nekome smeta što sam to napisao. Rekao sam i činjenicu da su se u zadnjih 10 godina znatno popravili, postali ljubazniji, civilizovaniji, ALI ne potpuno. Pokušate li na njihovoj web stranici saznati kada ide autobus za neki hrvatski grad, oni će vas suočiti sa reklamom o ljepotama hrvatske o kojima je pisao i Dante. Ako ih nazovete, pozdravite se sa Ultra kreditom jer ćete biti SEDMI po redu a dok čekate puštaće vam milozvučne reklame snimljene nazalnim glasom spikera koji su sišli sa brda u grad.

Žao mi je što ta istina nekoga boli, i ne smeta meni što su ljudi za hljebom došli u grad, nego što su donijeli svoj primitivizam.
Logged
Mire
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 4



« Reply #228 on: September 01, 2015, 14:42:36 »

PS - neki dan sam bio u Bihaću - oduševljen ! Nevjerovatna usluga, website funkcionalan, osoblje ljubazno. U čemu je problem s tim? To vama možda smeta, ko bi ga znao.
Logged
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #229 on: September 01, 2015, 15:58:24 »

Ja sam brisao postove i meni konkretno smeta što ovo nije baš tema za te stvari. Ima tema Razno, pa opletite tamo.
I smetalo mi je što su se počele koristiti riječi neprimjerene za forum pa sam pobrisao sve.

A ako se nastavi opet tako, ja ću opet pobrisati.
Lijep pozdrav
Logged


Pages: 1 ... 14 15 [16]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.043 seconds with 21 queries.