bhbus.ba
April 28, 2024, 22:58:56 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 96 97 [98] 99 100   Go Down
  Print  
Author Topic: GRAS - Razno/Diskusije  (Read 309400 times)
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #1455 on: December 05, 2011, 02:00:52 »

4147 je skroz malo radio.
4154 je radio par mjeseci.
4157 sam zadnji put vidio na jesen prošle godine.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #1456 on: December 05, 2011, 20:00:30 »

http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/sarajevo/68729-kanton-nece-dozvoliti-poskupljenje-gradskog-prevoza.html
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #1457 on: December 05, 2011, 20:36:00 »

ovo sam i očekivao, kao što spomenuh, nema osnove... bar ne one opravdane u narodu da bi razumio...
Logged


MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #1458 on: December 05, 2011, 21:15:03 »

4428 dobio novu reklamu Žderpčeva krv.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #1459 on: December 05, 2011, 21:25:02 »

jel još jedan dobio reklamu LC Waikiki?
Logged


MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #1460 on: December 06, 2011, 01:06:46 »

Ako do ujutro počne padati snijeg desiće se kataklizma.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #1461 on: December 06, 2011, 01:07:48 »

U Banja Luci već pada, možda i dođe do Sarajeva.
Logged

Neoplan VIP Class
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #1462 on: December 06, 2011, 01:08:51 »

Vjerovatno da hoće jer je osjetno zahladilo u proteklih par sati,a kiša pada.Tokom noći moguće je da počne padati ili u toku dana.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #1463 on: December 06, 2011, 01:27:40 »

Počeo je prije 5-10 minuta
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #1464 on: December 06, 2011, 01:28:43 »

Samo neka pada ... hehe ...
Logged

Neoplan VIP Class
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #1465 on: December 06, 2011, 02:33:12 »



Hahha,smiješno je i nadasve žalosno da je Direktor pronašao opuške stare nekoliko godina u autobuskom depou/krugu.
Sada još mora čistačice da tjera da rade,jer do sada nisu radile.
Inače sam mišljenja da je mnogo upropašteno od strane građana,ali onda u tom slučaju,ako je već neko odlučio da ne očisti,onda radno mjesto čistačice ne bi trebalo ni postojati u firmi.
A izjavu o naručivanja busa je bezveze komentirati.To nije nikakav poklon već obaveza Kantona.
Kanton je dužan GRAS-u da obezbijedi prostu reprodukciju.
Drugo,sutra ujutro (danas) se može očekivati da 99% vozila minibuskog saobraćaja ne funkcioniše radi snijega.A autobuski sektor pominjati neću.
Treće,za 400,000KM se ne mogu ni gume zimske kupiti za vozila,a kamoli razmišljati o remontu,nabavi i sl.Imaju li ti pojma što sjede i  preraspodjelu para vrše da to nije stidni veš koji se može kupiti na pijaci i promijeniti?Konsultuju li se sa ljudima u tehničkoj branši da im isti približe neke stvari?
Bitno je da se VIK-u i Toplanama dalo 12 mil. za njihove drske troškove,a bilo je pametnijih stvari.
Mnogo je bilo priča o "žutoj traci" u gradu i vožnji istom.Koliko mene memorija služi na obuci su nas detaljno opominjali da se ne smije voziti žutom trakom,osim u slučaju prestrojavanja.Danas ni u saobraćajnoj policiji nemaju pojma može li se voziti ili ne,a ZOBS je postao potpuno nejasan.
Žalosno bi bilo tramvajski saobraćaj koji se odvija od Ilidže do Muzeja izdvojenom trasom(ne bi trebao trpiti smetnje od motornih vozila) odjednom se začepi na potezu Muzej-Tehnička škola.A tramvajski sistem naviše znači u gradu i ne može se zamjeniti autobusima.
Istina da je pruga trpi udarna opterećenja starih tramvaja, a i vozila,pa je umjetnički dojam za čistu desetku.Usvojena je lova za remont pruge slijedeće godine.
Neki ljudi bi morali posjetiti dobrog hodžu.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Ins
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 379



« Reply #1466 on: December 06, 2011, 11:15:52 »

Isprekidana zuta traka dozvoljava voznju i obicnim vozilima, a takva je u Titovoj i na Obali.


A ovo smece su htjeli kupiti u Bursi, samo zato sto je Hadzibajric opsjednut tim gradom: http://www.karsanj10.com/modeller/default_hat.aspx

Ima 98 KS! Mislim da su prijeratni Hercegovina auto minibusi imali vise KS od njega?

Sve idiot do idiota...
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #1467 on: December 06, 2011, 11:48:47 »

Isprekidana zuta traka dozvoljava voznju i obicnim vozilima, a takva je u Titovoj i na Obali.


A ovo smece su htjeli kupiti u Bursi, samo zato sto je Hadzibajric opsjednut tim gradom: http://www.karsanj10.com/modeller/default_hat.aspx

Ima 98 KS! Mislim da su prijeratni Hercegovina auto minibusi imali vise KS od njega?

Sve idiot do idiota...

Ja mislim da je Hadžibajrić "lupio" Bursu. Nema šanse da je ovo prošlo na tenderu!
Ako i jeste Karsan, oni od prošle godine sklapaju i Bredamenarini autobuse.

Dakle, ako jeste Karsan onda je to vjerovatno Karsan-Bredamenarini:

slika sa www.busworld.org
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Ins
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 379



« Reply #1468 on: December 06, 2011, 15:00:26 »



Ja mislim da je Hadžibajrić "lupio" Bursu. Nema šanse da je ovo prošlo na tenderu!
Ako i jeste Karsan, oni od prošle godine sklapaju i Bredamenarini autobuse.

Dakle, ako jeste Karsan onda je to vjerovatno Karsan-Bredamenarini:


Nije lupio, jasno je rekao da je spremna kupovina minibusa iz Burse. A Bursa je opstina pobratim Staromgradu.

Takodjer su rekli da je minibus kraci od 7 metara, dakle nije Bredamenarini vec ova olupina od Karsana.

Sto se Bredamenarini tice, mislim da u ovom trenutku u Sarajevu ne postoji nijedna osoba dovoljno inteligentna da kupi nesto takvo. Sve dok FAP, Ikarbus i slicni proizvode autobuse... Undecided
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #1469 on: December 06, 2011, 17:25:30 »

Ma nevjerujem da bi u GRAS-u ovo prihvatili, slabo je ovo za konfiguraciju terena po kojem saobraćaju minibusi.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Pages: 1 ... 96 97 [98] 99 100   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.045 seconds with 22 queries.