bhbus.ba
April 20, 2024, 08:35:04 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: [1] 2 3 ... 5   Go Down
  Print  
Author Topic: Oglasi za posao!  (Read 19955 times)
kandidat2
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 5



« on: February 20, 2014, 13:01:32 »

Pozdravljam sve formase.
Interesuje me  void li se u ovim pricama koji razgovor na temu, kako naci posao za vozaca,  nesto poput onoga na facebook-u"VOZACI POSAO", ne bi bilo lose da se malo razmijene iskustva I saznanja, I da oni koji traze posao nesti I nadju
 a I ako poslodavac nije kako treba da ga ocrnimo pa neka se I oni malo pomuce.... jesu vremena teska, jest da ima svacega sto vozi al jest I da ima svakavih poslodavaca, pa bi bilo dobro da ih radna snaga zaobidje, bez obzira koliko ocajni bili.
opet pozzz I sretan put
« Last Edit: February 21, 2014, 16:11:41 by The_Dubster » Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #1 on: February 20, 2014, 14:14:13 »

Slažem se da bi tema Posao-Oglasi možda i dobra bila na ovom forumu gdje bi postavljali oglase gdje se traže vozači pa možda kome i pomognemo.

A ovo da se prevoznici "crne" i da se loše piše o njima, nije dopušteno. To ipak nije cilj ovog foruma. Ipak, ako neko želi i da iznese lični stav i da spominje konkretna imena, pravilo kaže:
- Iznošenje ličnih imena i prezimena u načelu je strogo zabranjeno. Tolerirat će se jedino ako se nekoga želi posebno istaknuti u pozitivnom smislu. Vlastita imena i prezimena u negativnom kontekstu mogu se iznostiti samo ako autor posta iznese vlastito ime i prezime u postu. Podaci o vlasnicima prijevozničkih poduzeća su dozvoljeni.

pa sad... Cheesy
Logged


kandidat2
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 5



« Reply #2 on: February 21, 2014, 12:44:44 »

Da se ne misli da sam ja neki lajavi lik, koji pljuje I olajava sve oko sebe, niposto, ali mislim da je u redu da se postuje I struka I nauka, a I kapital na kraju krajeva, jer se tu radi o jednoj simbiozi koja treba da bude na obostrano zadovoljstvo ( e sad da ima svakakvih vozaca-ima, ima I previse, da ima svakakvih poslodavaca-ima.....I previse), sad je samo da se vozaci znaju postivati(sami sebe-pa onda I ostale) I ne "lijegati na rudu" pa poslije kuknjava I kojekave prljave  rabote, I samim tim daju opravdanje losim poslodavcima da rade onako kako rade.
postuj sebe, postuj druge
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #3 on: February 21, 2014, 16:12:12 »

Evo onda da počnemo:
"BOSNAEXPRES DOBOJ-JUG" Vam nudi posao!

Svi zainteresovani vozači "D" kategorije sa iskustvom mogu da se jave na e-mail: info@bosnaexpres.ba ili lično u naše kancelarije

Pa eto...
Logged


kandidat2
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 5



« Reply #4 on: February 21, 2014, 19:38:55 »

javio se..... I poslao zivotopis g-din-u M (ne znam smijem li spominjati imena), zatim se cuo tel sa istim, I da ne bih bio nepristojan I dosadan, I zvao svake sedmice, receno mi je da se malo strpim pa cim ispadne prilika biti cu kontaktiran.  Ako ova informacija znaci da ima prostora ja ODMA ujutro zovem g-dina M  I odmah po saznanju velikim slovima napisem zahvalnicu forumasima, I odmah postanete moj omiljeni forum.... hehehe....
pozdravljam vas svakako
Logged
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #5 on: February 21, 2014, 20:26:39 »

Nema od zahvalnice ništa Tongue U nas u Hercegovini postoji jedan izraz, koji se zove "pešćeš" dok se u ostatku zemlje  odnosno regije, to se zove mito, corruptio itd.. Pa znaš šta ti je činiti, ako legne plata Grin
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
kandidat2
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 5



« Reply #6 on: February 25, 2014, 22:11:15 »

Jbga brate, taj nas pesces I doveo do ovoga  da je posao vozaca malo napredniji od skovacina ili mesara..... ne mogu, ne zelim nedam mito pa kad ne bih nasao posla dok ne popunim godine za penziju
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #7 on: March 03, 2014, 11:09:14 »

Trazi se vozač za stalni radni odnos. Zainteresirani neka se jave u inbox:
https://www.facebook.com/janko.jankec
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #8 on: March 07, 2014, 11:20:03 »

Potrebna dva vozača kombija u Trogiru.
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #9 on: March 07, 2014, 14:52:52 »

Union Ivkoni traži šofere za međunarodni saobraćaj!
http://www.union-ivkoni.com/karieri_v-32
Logged


coleman
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 638


« Reply #10 on: March 10, 2014, 13:09:13 »

http://www.semberijatransport.com/novosti/otvori/68/Konkurs-za-prijem-vozaa-autobusa.html
Logged
BERKOF
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 25



« Reply #11 on: March 12, 2014, 23:28:01 »

Što je ovo nema potražnje dobrih momaka a sezona samo što nije počela.
Logged
the hicme
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.906



« Reply #12 on: March 17, 2014, 19:55:14 »

Molnar travel d.o.o. traži vozače s iskustvom u turizmu na međunarodnim vožnjama i turama sa strancima.

 Potrebno poznavanje engleskog jezika.

 Sve zainteresirane molimo da ispune obrazac na web stranicama ili nazovu na broj mobitela 098 95 47 101:
 http://www.molnartravel.hr/kontakt
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #13 on: March 27, 2014, 15:43:17 »

Turistička agencija Vuković:
KONKURS

Za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme :
1. MENADŽER ZA TURIZAM – 1 izvršilac

Uslovi za prijavu na konkurs :
- da ima završen prvi ciklus visokog obrazovanja, u trajanju od 4 godine VSS-240 ECTS
- da ima radno iskustvo u trajanju od najmanje 1 godine na istom ili sličnom poslu
- da aktivno govori jedan strani jezik
- da posjeduje vozačku dozvolu „B“ kategorije
Logged


Semir
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.701



« Reply #14 on: March 27, 2014, 16:40:58 »

Benz Trans
TRAŽIMO VOZAČA za rad u turizmu !!!
Uvjeti :poznavanje stranog jezika,poznavanje EUROPE ,poznavanje HRVATSKE...
informacije na mob:Dragan Franjić 098391759,Boris Franjic:0981652548 .
Logged

Pages: [1] 2 3 ... 5   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.05 seconds with 20 queries.