bhbus.ba
April 27, 2024, 21:51:39 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: neko_ceko  (Read 1083 times)
neko_ceko
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 7



« on: December 22, 2013, 14:15:11 »

Pozdrav!

Registrovao sam se prije oko mjesec dana, ali evo tek sad pravim ovu temu Grin Forum sam nasao dok sam trazio neke podatke u GRAS-ovim linijama i vozilima i uopste o GRAS-u (koje su mi potrebne za jedan "projekat"). Zivim u Sarajevu i studiram na Fakultetu za saobracaj i komunikacije, cestovni smjer Smiley Inace, dosta me veze za tu saobracajnu djelatnost. Djed (s majcine strane) je bio vozac kamiona i poginuo je u saobracajnoj nesreci tamo nekad 60-ih.. Nana se preudala za vozaca autobusa (radio u Trans Turistu) i on mi je dok je bio ziv puno pricao o svojim putovanjima i vjerovatno odatle potice ta neka moja "ljubav" prema saobracaju i busevima Smiley Takodjer djed s oceve strane je bio vozac u Elektroprivredi. I eto igrom slucaja ja upisem saobracajni fakultet (nisam planirao, tek mjesec dana prije upisa sam se odlucio za to).

Eto naprica vam ja svasta Cheesy Svidja mi se forum, iako nisam bas aktivan korisnik, ali ko zna mozda nekad i budem Cheesy
« Last Edit: December 22, 2013, 14:16:59 by neko_ceko » Logged
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #1 on: December 22, 2013, 14:19:36 »

Dobrodosao Wink
Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #2 on: December 22, 2013, 14:27:06 »

samo polako Cheesy

Nadam se da ti je forum pomogao u dobivanju potrebnih informacija.

Dobrodošao Cheesy
Logged


the hicme
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.906



« Reply #3 on: December 22, 2013, 19:58:59 »

Welcome!!!
Logged
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.061 seconds with 20 queries.