bhbus.ba
April 27, 2024, 23:44:19 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: JovanE1  (Read 1282 times)
JovanE1
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 12



« on: November 06, 2013, 00:30:30 »

Dobro Veče!

Pošto sam nov tu kod vas, htjeo bi da se predstavljam! Smiley

O mojoj osobi:

Zovem se Jovan Svirkov, rodjen sam 03. avgusta 1995 u Beču i zivim u Beču. Od mog djetinstva se več se interesujem se za javni saobračaj, i planiram kad budem imo 21. godinu da počnem radit kao vozač tramvaja u Beču. Za par dana, uspješno, završavam zanat kao Kuvar.

"Wiener Linien" imaju jedan takozvani "Fahrgastbeirat" u kojem se pet puta u godini, ti 16 članova tog "Fahrgastbeirat"-a sasjedaju u centrali "Wiener Linien"-a u Erdberg sa visokim predstavnicima, uvjek jedan generalni direktor. Svaki član "predstavlja" jednu grupu putnika, na primjer: mobilno ugrozene, penzijonere itd. Ja predstavljam, mlade do 21 godina i skolarce. Na svakoj sjednici razgovaramo o problemima, novih ideja od svih putnika, od nas ili cak sa politicarima. Testiramo nova vozila, linije, stanice itd.

O mojoj familiji:

Majka je rodjena u Sarajevu, Otac u Podgorici, Baka je iz Smedereva a Deda iz Skoplja. Zvi su do marta 1992. godine zivjeli u Sarajevu. Onda su Baka i Deda pobjegli za Radoviš (100km od Skoplja) a moja Majka sa mojim pra-dedom (poznat harmonikaš, Jovica Petkovič) preko Sombora za Beč. Jedini moja pra-baka(preminula 2004 od raka u Sarajevu) i moj ujko su ostali preko zjelog rata u Sarajevu. Moj ujko je i jedini ob blize familije, koji zivi u Sarajevu. Radio je na Televiziji Sarajevo kao Violinista (mozda ga neko zna, zove se Branko Petkovič).

Oko devet puta sam več posetio Sarajevo, ove godine nije moglo, ali 2014 je fixno planirano.

To je kratko o mojoj familiji i od mene, ko jos ima pitanja, nek izvoli! Smiley

Jedno jos: Nas jezik znam dobro pričat, samo sa pisanjem texta imam malkice problema, ali to valjda ovdje neče bit problem! Izvinite! Smiley

Logged
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #1 on: November 06, 2013, 00:56:53 »

Dobro dosao prijatelju Wink i nemoj zaboravit da uradis prezentaciju onog busa sto si obecao Cheesy
Logged

Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #2 on: November 06, 2013, 01:27:44 »

dobrodošao!
Logged


the hicme
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.906



« Reply #3 on: November 06, 2013, 10:33:31 »

Welcome!!!
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #4 on: November 06, 2013, 12:03:25 »

dobrodošao! Cheesy

Lijepo je da imamo nekoga i iz Beča i nadam se da će biti i slika koje ćeš praviti i slati nam, a informacija vidim da nam neće faliti od tebe Cheesy

Što se tiče pisanja, ne brini, polako ćemo i pomoći ćemo ti ako bude trebalo.
Logged


Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.043 seconds with 21 queries.