bhbus.ba
May 01, 2024, 18:58:07 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 9 10 [11]   Go Down
  Print  
Author Topic: Ciklon, Cazin  (Read 42909 times)
the_ahmed
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 579



« Reply #150 on: May 05, 2012, 20:44:12 »

Neznam,cuo sam da ce uzimat sebi autobus za Vanredne linije,ekskurzije itd...pa kako hoces....

druze jel to provjerena informacija? prodati liniju jako dobru i rentabilnu i autobuse i onda kupovati autobus za ekskurzije i izlete nije mi to nesto logicno. Ako neko ne moze redovno da prati obaveze firme odnosno nije solventan sa linijom koja mu donosi prihod svaki dan, ne znam na koji nacin bi mogao opstati sa vanlinijskim prevozom i ekskurzijama jer ekskurzije traju navise 10 dana i to je sad u maju/junu, a druga stvar- u Cazinu postoje vjerovali ili ne 23. firme koje se bave prevozom putnika u tako maloj sredini, konkurencija su jedni drugima i uvijek se podbijaju sa cijenama bas kad su u pitanju ekskurzije i rade "dzabe", a sad ako hoce kupiti ista autobus da valja mora izdvojiti minimalno 50.000 maraka, a gdje da to zaradi pored lose konkurencije.?
Tako je Alene.. On nikad nije vozio vanredne ni ekskurzije.. za nasu skolu uvijek je predavao papire da vozi dijecu na exkurziju ali uvijek Almex vozi jer Oš Ćoralići ima dugogodišnji ugovor s Almextursom,a vjerojatno tako i druge škole...
Logged

Cazin88
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 137



« Reply #151 on: May 05, 2012, 22:16:03 »

Neznam,cuo sam da ce uzimat sebi autobus za Vanredne linije,ekskurzije itd...pa kako hoces....

druze jel to provjerena informacija? prodati liniju jako dobru i rentabilnu i autobuse i onda kupovati autobus za ekskurzije i izlete nije mi to nesto logicno. Ako neko ne moze redovno da prati obaveze firme odnosno nije solventan sa linijom koja mu donosi prihod svaki dan, ne znam na koji nacin bi mogao opstati sa vanlinijskim prevozom i ekskurzijama jer ekskurzije traju navise 10 dana i to je sad u maju/junu, a druga stvar- u Cazinu postoje vjerovali ili ne 23. firme koje se bave prevozom putnika u tako maloj sredini, konkurencija su jedni drugima i uvijek se podbijaju sa cijenama bas kad su u pitanju ekskurzije i rade "dzabe", a sad ako hoce kupiti ista autobus da valja mora izdvojiti minimalno 50.000 maraka, a gdje da to zaradi pored lose konkurencije.?
Tako je Alene.. On nikad nije vozio vanredne ni ekskurzije.. za nasu skolu uvijek je predavao papire da vozi dijecu na exkurziju ali uvijek Almex vozi jer Oš Ćoralići ima dugogodišnji ugovor s Almextursom,a vjerojatno tako i druge škole...

Neznam jel to sigurno,cuo sam tako da pricaju...a koliko znam da Ridzi vozi na Sajam Knjiga u Sarajevo a i svake skoro subote na More vozi...a i djecu iz OŠ "Liskovac" vozi na izlete,ekskurzije itd...
Logged
allen_A
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 675



« Reply #152 on: May 06, 2012, 18:07:45 »

druze ti si pun informacija i dezinformacija, na more ne vozi jer vise nema s cim, a nije ni vozio svega par puta na more, i ako ne znas nedjeljom svi voze na more, nesto ekskurzija jest i to je to. Ja bi iskreno volio da covjek pokrene se ponovo ali sa nekim novim idejama i necim sto bi bilo novina, a to sto si ti rekao kupiti autobus za vanredne to je u oblacima, u prethodnom postu sam naveo zasto.
Logged
Cazin88
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 137



« Reply #153 on: May 06, 2012, 22:02:58 »

Neznam kolega kako hocete ako ce te i zakljucati temu,sve jedno mi je...
Logged
the_ahmed
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 579



« Reply #154 on: June 27, 2012, 18:44:04 »

Mislim da bi bilo OK da moderatori zaključaju temu. Firma je propala,nema vozila u VP. Šef firme zasad vozi kamion u inostranstvu....
Logged

The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #155 on: June 27, 2012, 19:56:24 »

Mislim onda da je sve jasno i da tema ide pod ključ.
Logged


Pages: 1 ... 9 10 [11]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.052 seconds with 21 queries.