bhbus.ba
June 17, 2024, 05:41:49 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 100   Go Down
  Print  
Author Topic: Centrotrans - Razno/Diskusije (2)  (Read 306370 times)
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #285 on: October 01, 2012, 22:40:41 »

zato će prestati, jer ćemo otići predaleko, a zainteresovane stranke mogu nastaviti preko pp dalju diskusiju... Svaki idući OT post brišem, jer ove teme su prežvakane barem 2 put do sad...

Danas se desila lijepa stvar i za CTS i za sve  ljubitelje autobusa, pa budite malo pozitivni Wink
Logged


Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #286 on: October 01, 2012, 22:51:14 »

Nije mi jasno samo zasto nisu nabavili gradsku verziju Conecta ... i samo jesul ovi Conecto automatik ? Smiley
Logged

ikar353
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 904



« Reply #287 on: October 01, 2012, 22:56:05 »

zato će prestati, jer ćemo otići predaleko, a zainteresovane stranke mogu nastaviti preko pp dalju diskusiju... Svaki idući OT post brišem, jer ove teme su prežvakane barem 2 put do sad...

Danas se desila lijepa stvar i za CTS i za sve  ljubitelje autobusa, pa budite malo pozitivni Wink
the dubster brisi ove gluposti sa foruma,upravu si da se danas desila lijepa stvar i trebamo pokazati malo kulture i lijepog ponasanja,na kraju krajeva i moja ce se djeca a i ja vozati tim vozilima i ima li tu sta lose?!!!!!
Logged
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #288 on: October 01, 2012, 23:01:34 »

Ja sam u svakom slucaju pozitivan, prvenstveno drago mi je vidjeti da u ovoj drzavi nesto ide i naprijed. Da neke firme uspjesno posluju. Nadam se da ce se napacenim gradjanima Sarajeva  koliko-toliko olaksati u njihovom svakodnevnom zivotu. Iako ja nemam nikakve koristi ni od GRASA ni od CTS-a jednostavno srce mi puca kada vidim, da se kupuje da se radi. Centrotransu zelim cestitati na ovoj ljepoti od VP, cija prosjecna starost prema nekim mojim procjenama iznosi 5,5 godina. Malo je firma koje se time mogu pohvaliti.
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #289 on: October 01, 2012, 23:25:36 »

Centrotransu Zelim puno  predjenih kilometara sa ovim vozilima
Logged

damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #290 on: October 01, 2012, 23:27:55 »

i jos koliko  ce proci  da  se  vozila  ne isaraju , tapacirunzi  da se cijepaju i tako  slicno
Logged

Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #291 on: October 01, 2012, 23:52:02 »

Moguće i liniju 30a.Jer im je uvažena žalba na istu.
Devetog ovog mjeseca će biti to usklađivanje.

Dali će ovih 12 linija ponovo ići na tender kad budu išle i sve ostale linije? Jer ove profitabilne linije bi trebale dobiti svoje vezane linije.

Kakve su šanse GRAS-u na ovom usklađivanju, s obzirom na navodni gubitak licence za JGP?

Mogao bi se poboljšati kvalitet JGP kad bi Centrotrans dobio 5-6 linija, ali ako dobiju svih 12 neće biti dobro. Eh sad molim one koji su iz drugih gradova, i koji ne poznaju kakva je koja linija, i kakva vozila rade na kojim linijama, na koje treba zglob, a na koje isključivo solo koji može u brdo, koliko vozila treba na kojoj liniji, i kako se te linije trenutno održavaju, da ovo ne komentarišu.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #292 on: October 02, 2012, 00:02:57 »

To stvarno ne znam.Ako se bude raspisao tender za njih opet ili ako u slučaju raspisivanja tendera upadnu u paket linije.

Usklađivanje je sazvano,a ima još jedna linija uz 30a,ali nisam upratila o kojoj je riječ,gdje im se žalba uvažila tako da ne znam da li će ići u paketu sa ovih 12 linija.Mislim da sad 9.10. neće.

Što se tiče šansi ne znam,ponude će biti otvorene,pa ćemo vidjeti,vjerovatno će doći do nekih izmjena RV na nekim,ali ne mogu 100% tvrditi,zavisi od kapaciteta kako prevoznici ponude.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
srdjan
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 508



« Reply #293 on: October 02, 2012, 00:07:17 »

Jel ova mecka radi neke linje...
Logged
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #294 on: October 02, 2012, 00:10:02 »

Da, sola je sa linije neke, al nez koje :-D
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #295 on: October 02, 2012, 00:19:33 »

Mislim Fojnica-Zenica, jer transliner koji inače radi tu liniju je proteklih dana bio na sređivanju u Sarajevu
Logged


transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #296 on: October 02, 2012, 20:53:20 »

Nije mi jasno samo zasto nisu nabavili gradsku verziju Conecta ... i samo jesul ovi Conecto automatik ? Smiley

jesu automatici su,.....mislim da nema connecta sa klasik mjenjačem a nabavili su ovu verziju zato sto su to mogli nabaviti tj to se prodavalo, znaci kad kupujes polovna vozila nemas mogucnost izbora te vrste .....
Logged
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #297 on: October 02, 2012, 21:39:32 »

ok...hvala transformers ... ma ja preko Sejarija su nabavljeni toga se nisam sjetio,al sve u svemu nisu ni ovi prigradski losi Smiley
Logged

Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #298 on: October 02, 2012, 22:21:37 »

Nisu automatici, već EPS mjenjači a oni imaju kvačilo i šaltaju se, samo što je taj princip šaltanja lakši u odnosu na ''palicu'', na fazon +/-, npr. onaj džojstik gurneš naprijed i on ''pripremi'' brzinu a zatim stisneš kvaličo i čuje se škljoc te prešalta Grin....ovaj mjenjač je najviše korišten u prvoj serije Actrosa.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #299 on: October 03, 2012, 15:27:45 »

Imaju 5 sprintera namjenjenih gradskom saobracaju u VP je samo jedan .. +2 ona kao turisticki znaci ukupno 7 komada ..
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
Pages: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 100   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.047 seconds with 21 queries.