bhbus.ba
April 24, 2024, 00:11:43 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 [2]   Go Down
  Print  
Author Topic: dani-ze - Neka moja putovanja  (Read 10077 times)
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #15 on: March 13, 2014, 20:10:01 »

Evo danas sam bio u Gorazdu pa ide pokoja slika

















Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #16 on: April 28, 2014, 14:07:55 »

Centar Ljubljane

















Da se kod njih dobro jede i nebih reko, ne znam sta Tomo ima rec na ovu sliku, naravno ako je vidi Smiley))))
« Last Edit: April 28, 2014, 14:12:21 by dani-ze » Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #17 on: April 28, 2014, 14:35:54 »

Portorož















Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #18 on: April 28, 2014, 14:39:55 »



Luka Kopar





Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #19 on: April 28, 2014, 14:43:16 »

Pa za ove sto vole auta malo posjete rentacar Ferrarija















Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #20 on: April 28, 2014, 14:50:33 »

Jedan dio Alpi



Bledsko jezero















Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #21 on: April 28, 2014, 14:52:36 »













Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #22 on: April 28, 2014, 15:08:52 »

Eh ovako evo sad utisci:

Ljubljana:

Ljubljana ko Ljubljana cist grad, lijep uredjen, sa razvijenim gradskim autobuskim prijevozom, i razvijenim ulicama, sto govori o tome da i nema bas puno zadrzavanja i guzvi na ulicama. Zamjerka mi je da jedan glavni grad jedne drzave koja je u EU nema odgovarajucu autobusku stanicu, ova postojeca im je pored ceste, moze se rec kao parking i nije natrkivena. Pohvala ide na to sto se mnogo koriste bicikla, bas mnogo, a dokaz tome su i izgradjene biciklisticke staze na svakom trotoaru. Primjetio sam da tam ima puno Bosanaca.
U kaficima se ne smije pusit, sto mi se svidja iako sam pusac, all zato vani imaju mjesta za pusace. 
Da su usluzni i nisu bas, all eto nije im za zamjerit jer su takvi Slovenci.
Hrana gdje sam bio je veoma losa i kvalitetom i kvantitetom.
Sve u svemu kad se sabere i oduzme dobro je bilo.

Portoroz i Kopar:

U portoroz sam isao drugi dan svoje posjete Sloveniji. Gradic je fin i uredjen, i ima mnogo hlada sto mi se veoma svidja. Iz mora se cuje neki smrad, all to je priroda pa se to ne moze zamjeriti. More je hladno, pa se nismo uspjeli okupat, a vala i nije jos vrijeme za kupanja. Također i ovdje su ulice veoma sredjene, ciste, a i mjesta za parking ne fali. Nikakvi zamjerki nemam na gradic i uslugu u njemu. U Kopar smo svratili u povratku iz Portoroza. Sta reci, fin grad, cist, sa puno naših ljudi i sa veoma jeftinim trznim centrima. Stari dio grada je veoma lijep za šetanje, all zbog baterije nisam vam uspio donjeti te slike, jer ih nisam ni napravio. Smiley Za razliku od Ljubljane ljudi su tu veoma usluzni i spremni su pomoci. Veoma lijep grad i za zivjet i za posjetiti.

Ovim Ferrari autima i nisam bas odusevljen pretjerano jer i nevolim nesto ova napucana auta, all svakako bilo je lijepo i to vidjeti i sjesti u takvo auto.

Bledsko jezero:

Bledsko jezero je ostavilo najveci dojam na mene od svih mjesta koje sam posjetio u Sloveniji. Svjezina zraka, cista priroda. Voda, i pejzazi koji se tamo mogu vidjeti su prekrasni, znaci samo sjest i gledat i uzivat. Pojeli smo i kremšnite po kojima je Bled poznat, i stvarno su dobre ukusne a bogami i velike. Usluga je na nivou. Tamo mi je bilo najljepse sto govori i to da sam vam od tamo najvise slika donio.

Slovenija:

Slovenija ko država je država  po meni sa veoma izgradjenim putevima, znaci gdje god smo pošli autoput je i brzo se stize na odrediste. Puna je prirode i pogleda sa vrhova brda i planina.  Ima mnogo lijepih mijesta za slikanje autobusa na autoputu alli zbog vremenskih ograqnicenja nisam uspio to isprobati. Ali na sljedecm putovanju se nadam da cu uspjeti sta uslikati i van vožnje.

Nadam se da vam se fotografije svidjaju, a ako ne slobodno ostavite komentar pa cu se potruditi sljedeci put da to odradim bolje.....
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
Setra Top Class
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 577



« Reply #23 on: April 28, 2014, 15:14:13 »

Fenomenalne slike prije svega, a i ovaj opis mjesta koja si posjetio mi se jako dopada, cak sam i sve procitao Smiley
Logged
makljen1123
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 7.305



« Reply #24 on: April 28, 2014, 15:32:54 »

Pravi si fotograf, posebno mi se svidjela ova patka. Slike su ti za kalendara, majke mi.
Logged

Setra S 417 HDH !!!

Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #25 on: April 28, 2014, 16:32:07 »

Odlične slike !!!
ove sa jezera mi se baš fino sviđaju, kao i pogled prema Alpama
ovo što si napisao da se puno u Ljubljani vozi biciklo, mogu ti reci da je to tako u zemljama EU, kad sam bio u Belgiji nasao sam jedan parking samo za biciklo , neces vjerovat al sigurno preko 1000 bicikala je bilo tu.
U minuti pored tebe prođe 20 biciklista, cijeli grad fino urađen sa biciklističkom stazom.
Samo kod nas u Bih je drugačije , trebat ce dosta vremena i godina da dodjemo na njihov nivo.
Logged

dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #26 on: June 08, 2014, 23:50:26 »

Malo hercegovackih pejzaza















Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #27 on: June 08, 2014, 23:52:03 »








Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
Pages: 1 [2]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.061 seconds with 20 queries.