bhbus.ba
April 25, 2024, 11:31:27 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: [1] 2 3 ... 5   Go Down
  Print  
Author Topic: Ponuda/Potražnja rezervnih dijelova i opreme za autobuse  (Read 22670 times)
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« on: October 03, 2011, 21:43:46 »

S obzirom je bilo određenih upita za ovim oblikom suradnje i posredništva u razmjeni i kupoprodaji rezervnih dijelova i opreme za autobuse, otvaramo ovu temu.  Nerijetko postoje autobusi koji nisu u voznom stanju, ili vlasnik ima viška određenih rezervnih dijelova i opreme za autobuse, a želio bi ih "utopiti" za neku lovu, dok druga strana potražuje iste.... A na BiH cestama i šire te u različitim voznim parkovima se može naći doista svega i svačega, što možda rijetko gdje više ima...Ova tema omogućuje Vam posredstvo da pronađete  baš ono što trebate u okviru granica svoje države ili regionu...  Sretno!!!  
Logged


MART
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 519


KÄSSBOHRER SETRA


« Reply #1 on: October 03, 2011, 22:17:46 »

Evo ja prvi postavljam pitanje u ovu zanimljivu temu.Dali netko ko prati forum zna negdje  za neku S215HD rashodovanu(U BOSNI blize granici sa dalmacijom ili ako postoji neka autobusna veza),naime pitam jer se trazi sljedece:zadnji branik od iste bar ćoškovi i da su kolko tolko uredni da nisu polomljeni i razbijani,prednji ljevi far,poklopac od bunkera iza zadnjeg desnog kotaca,rucke na sjedistima napoledjini iznad mrezica,jos neki djelovi interijera koji ce biti poslikani i objavljeni kao i dimenzije ovog poklopca od bunkera... A ko netko zna za nesto od navedenog neka posta ili posalje PP,hvala unaprijed. Wink
Logged

SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #2 on: October 03, 2011, 22:37:41 »

Također tu je i e-mail adresa tomo@bhbus.net na koju možete dostaviti svoje upite/ponude i pitanja ukoliko niste iz nekog razloga u mogućnosti postaviti na forum, a mi ćemo Vas u što kraćem roku povezati sa drugom kontakt osobom u vezi onog što Vas zanima Wink
« Last Edit: October 03, 2011, 22:40:05 by tomo » Logged


BIH TOURS
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 478



« Reply #3 on: November 14, 2011, 21:46:19 »

Evo ja prvi postavljam pitanje u ovu zanimljivu temu.Dali netko ko prati forum zna negdje  za neku S215HD rashodovanu(U BOSNI blize granici sa dalmacijom ili ako postoji neka autobusna veza),naime pitam jer se trazi sljedece:zadnji branik od iste bar ćoškovi i da su kolko tolko uredni da nisu polomljeni i razbijani,prednji ljevi far,poklopac od bunkera iza zadnjeg desnog kotaca,rucke na sjedistima napoledjini iznad mrezica,jos neki djelovi interijera koji ce biti poslikani i objavljeni kao i dimenzije ovog poklopca od bunkera... A ko netko zna za nesto od navedenog neka posta ili posalje PP,hvala unaprijed. Wink

 imam ja sjedišta od setre pa ako ti paše Wink

I ako nekom trebaju djelovi za sanosa prvi i zadnji trap sjedišta isto, stakla od setre s215 i stakla od sanosa, šajbe od sanosa evo broj telefona 061/102-733
« Last Edit: February 12, 2015, 18:58:29 by makljen1123 » Logged
jozip
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 499



« Reply #4 on: December 24, 2011, 18:17:37 »

pozdravljam zelioo bih reci ako ikome treba postaviti citav sustav za otvaranje vrata u minibusevimaaa ili kmobijevima nek mi seee javii.pozz
Logged

BRIŠNIK BUS TOMISLAVGRAD
***** putujte sa najudobnijim autobusom......
Široki Brijeg-Innsbruck
sssh
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 93



« Reply #5 on: December 25, 2011, 16:36:11 »

da li neko zna gdje se moze nabaviti preklapajuci tv za autobus neki 17 inca
Logged
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #6 on: December 25, 2011, 17:03:47 »

da li neko zna gdje se moze nabaviti preklapajuci tv za autobus neki 17 inca
putnik je nedavno kako sam vidio stavio u s228dt te lcd pa pitaj kod njih.
Logged

Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #7 on: December 25, 2011, 17:05:17 »

Pa to su kako ja znam oni klasični lcdovi od 17'', te vjerovatno se mogu nabaviti u svakoj malo ozbiljnijoj tech radnji...
Logged


ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #8 on: December 25, 2011, 17:20:15 »

Pa to su kako ja znam oni klasični lcdovi od 17'', te vjerovatno se mogu nabaviti u svakoj malo ozbiljnijoj tech radnji...
klasicni lcd sa motoricem koji ce da pritiskom na gumb na instrument tabli da otvori lcd za 90 stepeni nazad i poceti da emituje film ili nesto drugo.
Logged

tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #9 on: January 24, 2012, 11:00:07 »

Potražnja!
Traže se sjedala za Travego ili Setru serije 400! Ukoliko imate bilo kakvih informacija kontaktirajte nas kako bismo vas povezali s kupcem radi kupoprodaje.
Logged


ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #10 on: January 24, 2012, 11:04:04 »

nisam siguran da li cu pomoci,ali ona euro tours zagreb setra sto je razbijena sta je sa njenim sjedalima.
Logged

MARTIN
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 8



« Reply #11 on: March 05, 2012, 22:29:41 »

Ima li netko informaciju gdje bi se mogle nabaviti ratkape od neoplana kopija ovih novih,vidim da ih ima dosta autobusa u bosni pa me zanima gdje se mogu nabaviti.
Zanimaju me i manje ratkape kao za isuzu ili slićno.
ako netko zna nek javi.
Hvala.
Logged
Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #12 on: March 05, 2012, 22:35:14 »

Ima neki čovjek iz Slavonskog Broda, pravi ratkape za Neoplane, ja mislim iste kao prave, pitaj Nea, on bi trebao znati!
Logged

setrass
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 25



« Reply #13 on: March 11, 2012, 21:08:26 »

Imali negdje u Bih ili Srbiji rashodovana ili polupana S 250 HD specijal da neko zna treba jednom kolegi dijelova za taj bus.
Logged
allen_A
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 675



« Reply #14 on: March 20, 2012, 21:59:35 »

Zna li neko od kolega ima li gdje autobus 0404 RHD 15 rashodovan?
Logged
Pages: [1] 2 3 ... 5   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.03 seconds with 21 queries.