bhbus.ba
June 26, 2024, 16:14:36 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 37   Go Down
  Print  
Author Topic: Prošić - Razno/Diskusije  (Read 125556 times)
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #270 on: September 10, 2011, 14:20:42 »

jel moze prevod ovoga,posto ja ne razumijem njemacki... Huh?
Logged

Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #271 on: September 10, 2011, 14:23:08 »

Ispast ću malo glup, ali stvarno neznam Njemački, ako može nako da mi pojasni o čemu govore ...
Logged

Neoplan VIP Class
Nino76
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 12



« Reply #272 on: September 10, 2011, 14:39:33 »

ovako

ovaj blento trvdi da je bahrija poznat po tome da je u ranim voznjama pravio udese i da vozaci neprave dovoljno pauza,
+ tvrdi da agencija prosic tjera svoje vozace da voze sa sto manje pauza,i ova tv kuca po njegovim izjavama tvrdi kako je vozac kriv za ovaj udes,govore kako autobus od sarajeva do stuttgarda nije napravio pauzu,nevjerovatno!
ej koji lik moze sranje napraviti,ja da sam na prosicevom mjestu ja bi ga tuzio

ima u njemackoj jedan paragraf (§) samo mi sad nemoze naumpasti sto mozes nekoga tuziti ako te javno u medijama lose postavi

ovoj faci dozivotno zabraniti da se vozi bilo scim,nek ide pjesce debil
« Last Edit: September 10, 2011, 14:46:23 by Nino76 » Logged
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #273 on: September 10, 2011, 15:12:00 »

ma ''budale'' bi svasta uradile za pare,mozda ga neko podmitio da to rekne ili nije bio u dobrim odnosima,a to za nesrece da ih pravi puno nije istina jer se zadnja prosiceva dogodila prije 5 godina i vise,a u saobracaju je sve moguce tako nek se taj doticni gospodin malo zapita sta prica i da je i on bosanac i da ne prica protiv svog prijatelja,drzvaljanina,sta bi tek rekao npr.za izraelce.boze boze....
Logged

Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #274 on: September 10, 2011, 16:49:54 »

Ne znam koliko je Nihada sada pametno zamarati sa time, a bilo bi poprilično teško i doći do njega. Ipak ja nisam toliko blizak s njima.... A u svakom slučaju, ovaj kreten Šabić šta priča gluposti, to je možda kakav autonomaš iz Purića što zavidi Nihadu na svemu što je postigao u životu... Bilo bi dobro kad bi Nihad baš saznao za ovo, i tužio ga...
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #275 on: September 10, 2011, 16:52:14 »

 A ova nesreća prije pet godina vozač uopšte nije bio kiv, čovjek skroz prešao na njegovu stranu, imaju slike...
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
dreiachser
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 496



« Reply #276 on: September 10, 2011, 17:32:42 »

Stanite ljudi malo na loptu. Ovaj što priča, vjerovatno gluposti, ali sad reći da mu je neko platio za to, nema brate smisla. Ovo je ipak forum o autobusima, a ne o teorijama zavjere, namještaljkama itd. Nismo mi ničiji advokati, tužioci, sudije...
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #277 on: September 10, 2011, 17:49:25 »

Stanite ljudi malo na loptu. Ovaj što priča, vjerovatno gluposti, ali sad reći da mu je neko platio za to, nema brate smisla. Ovo je ipak forum o autobusima, a ne o teorijama zavjere, namještaljkama itd. Nismo mi ničiji advokati, tužioci, sudije...
Potpuno se slažem stobom...

Malo preregujete po tom pitanju... Realno, kad ga je mogao ko platiti da tako priča, kada je ta izjava uzeta na licu mjesta, znači moguće par sati poslije nesreće. Odkud je on znao da će se desiti nesreća, nije vidovnjak itd... Takav je u nas narod, 50% putnika bi tako nešto pričalo, takve gluposti, jer u nas većina putnika nikada nije zadovoljna, i vazda im privatnici krivi, i vazda privatnici samo misle na lovu itd itd...

Slažem se da ovo što je ovaj izjavio itd, da je to glupost živa, i vjerovatno i on to zna, čim je zahtjevao da njegov identitet ostane nepoznat, nije ga niko tjerao da da izjavu. Sam je pristao na to i onda krio identitet, van svake pameti :S
Logged


Nino76
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 12



« Reply #278 on: September 10, 2011, 18:38:39 »

ma ja ija tako mislim,on nije od nikoga dobio ni marke,ali ova faca sto je davala izjavu je totalno puko,pa znali on uopste koju on stetu nanosi nekome???

mislim on je neki putnik sto je dozivjeo neku traumu i nesrecu,ok slazem se s njim i nije lako tako nesto da covjek razumje i podnese,
ali slusali te vi njega kako on prica o toj firmi,pitam se samo sto je onda uopste putovao sa Prosicem kad vec sve zna o njima?Huh??

ja sam malo prije poslao Prosicu mail sa linkom,ova izjava spada pod teskim optuzama prema Prosicu i njegovim vozacima,


§ 186 StGB - Üble Nachrede
§ 187 StGB - Verleumdung

i da se ovo nekoj drugoj kompaniji desilo tako bi isto mislio,ova face je definitivno zasluzila da dobije jednu paprenu kaznu zbog svog jezika!



Logged
mirza
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.972



« Reply #279 on: September 12, 2011, 23:29:42 »

Iskreno saučešče porodici i radnim kolegama smrtno stradalog vozača i da mu Allah dž.š. podari Džennet a njegovoj porodici snagu i sabur. Povrijeđenima vozačima i putnicima želim brzo ozdravljenje.
Logged

TOVARNA  AVTOMOBILOV  IN MOTORJEV
Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #280 on: September 14, 2011, 20:16:42 »

Danas je u Bihaću obavljena dženaza rahmetli Sejfulahu Ćehiću... Još jednom, neka mu je vječni rahmet! Cry

A pregledavanjem videa o nesreći Prošićevog autobusa, primjetio sam, a vjerovatno i vi, da je autobus oštećen i sa lijeve strane. Kada je udario u dizalicu, pri velikoj brzini odbio se u bankine, ali mislim da je puno toga učinio vozač Bahrija Jahić, koji je sigurno svojim manevrima spriječio prevrtanje autobusa, a samim tim i mnogoveću tragediju...
« Last Edit: September 14, 2011, 20:30:35 by Kassbohrer » Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #281 on: September 14, 2011, 20:30:09 »

Samo da ovo ne našteti imidžu firme, mada sam uvjeren da će nastaviti raditi kao i prije, kvalitetno i profesionalno...
« Last Edit: September 14, 2011, 20:32:33 by Kassbohrer » Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #282 on: September 14, 2011, 20:32:12 »

Danas je u Bihaću obavljena dženaza rahmetli Sejfulahu Ćehiću... Još jednom, neka mu je vječni rahmet! Cry

A pregledavanjem videa o nesreći Prošićevog autobusa, primjetio sam, a vjerovatno i vi, da je autobus oštećen i sa lijeve strane. Kada je udario u dizalicu, pri velikoj brzini odbio se u bankine, ali mislim da je puno toga učinio vozač Bahrija Jahić, koji je sigurno svojim manevrima spriječio prevrtanje autobusa, a samim tim i mnogoveću tragediju...
mislim da je jedan i servisov vozac prisustvovao jer su oni i rahmetli sejfulah vozili skupa za sarajevo prije i onda je on otisao iz prosica u biss tours itd itd....uglavnom dobro su se pazili.....Sad
« Last Edit: September 14, 2011, 20:36:28 by ecehajic » Logged

omerh
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 112



WWW
« Reply #283 on: September 14, 2011, 20:48:10 »

Sejfi vjecni rahmet...danas se je dokazalo koliko je bio dobar covjek..bilo je oko 500 ljudi na dženazi...a Elviru da bog podari da se probudi i ozdravi...i kolegi Bahriji da izdrzi sve ovo njemu je najteze...
Logged

mirza
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.972



« Reply #284 on: September 14, 2011, 22:55:52 »

Danas je u Bihaću obavljena dženaza rahmetli Sejfulahu Ćehiću... Još jednom, neka mu je vječni rahmet! Cry

A pregledavanjem videa o nesreći Prošićevog autobusa, primjetio sam, a vjerovatno i vi, da je autobus oštećen i sa lijeve strane. Kada je udario u dizalicu, pri velikoj brzini odbio se u bankine, ali mislim da je puno toga učinio vozač Bahrija Jahić, koji je sigurno svojim manevrima spriječio prevrtanje autobusa, a samim tim i mnogoveću tragediju...
mislim da je jedan i servisov vozac prisustvovao jer su oni i rahmetli sejfulah vozili skupa za sarajevo prije i onda je on otisao iz prosica u biss tours itd itd....uglavnom dobro su se pazili.....Sad
Enese, jel možda riječ o Naimu. Znam da mije govorio da je vozio u Biss tursu prije nego je došao u Servistrans?
Logged

TOVARNA  AVTOMOBILOV  IN MOTORJEV
Pages: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 37   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.062 seconds with 21 queries.