bhbus.ba
May 20, 2024, 21:49:44 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 100   Go Down
  Print  
Author Topic: Kantić - Razno/Diskusije  (Read 461933 times)
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #1065 on: December 17, 2011, 15:33:57 »

Da ne bude da su samo 315-ke i 317-ke


A evo je i jedna 317-ka - Ali nije na kampusu ngo na izlazu iz A.S. Zenica


Dani krivo si protumačio, nisam rekao da ne slikaš 317 i 315 uopšte, nego samo da slike 317 i 315 sa parkinga kampusa u Sarajevu ne postavljaš, a ovakve fotke kao što si ove danas postavio, ekstra i uvijek su rado viđene, te tu nema ni sekundice problema ili šta da se kaže, ovako samo nastavi, ovo mi se sviđa, vidjeti 317 ovako u Zenici itd... A slikati je u kampusu, prelistaj slike kantića pa ćeš i sam vidjeti koliko tih slika imamo... Nema potrebe za njima, a ovakve ko što si nam danas serviro, samo pleti druže... Radujem se novim slikama...
Logged


MART
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 519


KÄSSBOHRER SETRA


« Reply #1066 on: December 24, 2011, 18:51:33 »

Pred neki hmjesec dana razgovarao sam sa jednim stari vozacem koji mi je pricao da je pocetkom 80.ih vozio za KANTIĆE i po njegovoj prici kolko sam skuzio da je vozao NEOPLAN SPACELINER sa 3 osovine sad pitanje dali neko zna dali su oni uopce imali taj bus i disu zavrsili ako ih je uopce bilo kod njih
Logged

SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #1067 on: December 24, 2011, 18:54:52 »

Evo slika:

Logged

Neoplan VIP Class
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #1068 on: December 24, 2011, 19:39:23 »

Pred neki hmjesec dana razgovarao sam sa jednim stari vozacem koji mi je pricao da je pocetkom 80.ih vozio za KANTIĆE i po njegovoj prici kolko sam skuzio da je vozao NEOPLAN SPACELINER sa 3 osovine sad pitanje dali neko zna dali su oni uopce imali taj bus i disu zavrsili ako ih je uopce bilo kod njih
Da, Mujo je tada imao Spacelinera, što sam se uvjerio i kroz slike koje mi je pokazao iz toga vremena, njegova slika u kabini space-a... A Mart da nisi kojom slučajnošću pričao sa Esom, Esadom ?
Logged


Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #1069 on: December 24, 2011, 20:03:34 »

Ja bih lično volio vidjeti i Muju, ako ima neka njegova slika.... I normalno, ako on dopušta da se njegove slike stavljaju...
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #1070 on: December 24, 2011, 20:25:21 »

To možeš vidjeti na Facebooku Smiley
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #1071 on: December 24, 2011, 20:31:09 »

Ja bih lično volio vidjeti i Muju, ako ima neka njegova slika.... I normalno, ako on dopušta da se njegove slike stavljaju...
Mislim da nije mjesto ovdje da postavljamo slike vlasnika, pogotovo kada nismo ni pitali pojedinca da li je za to ili ne... A mislim da nema potrebe da se ovdje objavljuju takve fotografije, jer nismo radi tih fotografija ovo sve osposobili Wink
Logged


MART
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 519


KÄSSBOHRER SETRA


« Reply #1072 on: December 24, 2011, 21:58:09 »

Pred neki hmjesec dana razgovarao sam sa jednim stari vozacem koji mi je pricao da je pocetkom 80.ih vozio za KANTIĆE i po njegovoj prici kolko sam skuzio da je vozao NEOPLAN SPACELINER sa 3 osovine sad pitanje dali neko zna dali su oni uopce imali taj bus i disu zavrsili ako ih je uopce bilo kod njih
Da, Mujo je tada imao Spacelinera, što sam se uvjerio i kroz slike koje mi je pokazao iz toga vremena, njegova slika u kabini space-a... A Mart da nisi kojom slučajnošću pričao sa Esom, Esadom ?
Ne nije taj za kojeg pitas vec je covjek Hrvat rodom  iz okolice SANSKOG MOSTA al zivi u ISTRI recemi samo daje par tura bacio za KANTIĆE daje bio MUJO i brat mu nesto sa R.... se zove
Logged

SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil
Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #1073 on: December 24, 2011, 22:55:52 »

Amare jel imaš još slika od Spacelinera i Citylinera, baš me zanima kakvi su i u kakvom su stanju..
Logged

Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #1074 on: December 25, 2011, 01:47:55 »

Amare jel imaš još slika od Spacelinera i Citylinera, baš me zanima kakvi su i u kakvom su stanju..
Ne, trenutno imam samo te fotografije koje sam načinio prilikom jedne posjete bazi firme, i oni tu stoje, koja im je sudbina ne znam, niti sam se raspitivao... Moguće da drugom prilikom malo više se raspitam o njima i po mogućnosti nabavim fotografije iz toga vremena sa njima prikazanim, ali ne obećajem ništa 100% ...
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #1075 on: December 25, 2011, 13:05:06 »

Mene bi baš usrećio sa svježim slikama ova dva giganta Cheesy Još kad bi mogao nabaviti i neku sliku dok su vozili... eeee Smiley
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #1076 on: December 25, 2011, 13:24:18 »

Ja se kao mali sjećam ovog Spacelinera dok sam živio u Maglaju, baš mi je ostao u sjećanju zbog odvojene kabine vozača. Prije 10-tak godina smo ga čekali redovno iz Zagreba, donosio nam je pošiljke, pakete....eh ta nostalgija.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #1077 on: December 25, 2011, 15:12:59 »

Mene bi baš usrećio sa svježim slikama ova dva giganta Cheesy Još kad bi mogao nabaviti i neku sliku dok su vozili... eeee Smiley
Naravno, kad se zadesim ponovo u Jelahu i kod Kantića u bazi, poslikati ću ih.

Pored toga u zadnje vrijeme se aktivno radi na izgradnji objekata za vozni park ove firme, garaže i ostali popratni objekti ovoga tipa, namjene... Izgradnja ovih objekata realizuje se na lokaciji preko puta trenutnog sjedišta, baze i garaža ove firme, dakle u neposrednoj blizini... A naravno i slike tih novih objekata kada budem išao tamo Wink
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #1078 on: December 29, 2011, 22:23:14 »

Iz Štokholma





Ona što sam je ja u Subotu slikao u Gračanici da ode za Stockholm...
Logged


damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #1079 on: December 29, 2011, 22:44:03 »

Ovo izgleda  Amare stare  417 HDH nije redizajn 2011
Logged

Pages: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 100   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.065 seconds with 19 queries.