bhbus.ba
May 20, 2024, 21:09:00 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 100   Go Down
  Print  
Author Topic: Kantić - Razno/Diskusije  (Read 461929 times)
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #540 on: February 06, 2011, 17:22:41 »

Cestitke na autobusima, zaista se vidi da gospodin Kantic ulaze u VP sto se tice starosti mislim da ima najbolji VP u BiH pa bi se moglo reci i u regijonu...Samo neznam, sta je sa onim skylinerom, sto nema nikakvog natpisa na sebi?

To je dobro pitanje...već neko vrijeme se i ne vozi, stoji u rezervi i mislim da bi prodaja bila najrealnije rješenje ?
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
coleman
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 638


« Reply #541 on: February 06, 2011, 19:43:04 »

Cestitke na autobusima, zaista se vidi da gospodin Kantic ulaze u VP sto se tice starosti mislim da ima najbolji VP u BiH pa bi se moglo reci i u regijonu...Samo neznam, sta je sa onim skylinerom, sto nema nikakvog natpisa na sebi?

Ne samo starosti, vec i kvaliteta, jednostavno koji to autobus mozes uzeti da bude bolji od ovih Kanticevih  Wink
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #542 on: February 06, 2011, 19:48:40 »


jel ovo bez table???

ovog duuuuugo nisam vidio u Sarajevu
Logged


Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #543 on: February 06, 2011, 21:53:38 »

Da, nije imao tablu, i mene je iznenadio Wink
Logged

Neoplan VIP Class
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #544 on: February 07, 2011, 12:48:19 »

sad ce opet neko spomenuti stare od TT ili CTS , to su po jedan autobus, opet je meni  i 417 bolja od njega, al eto da sad opet neispadne ja nesto, u krajnjem slucaju je 431 dt sigurno daleko ispred stara ...

sto se tice skya, pa on je tamo u bazi, ulece i on ponekad na ZG, rijetko ali uleti, i nekad ode neku vanrednu po bosni ...
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #545 on: February 07, 2011, 12:53:27 »

sad ce opet neko spomenuti stare od TT ili CTS , to su po jedan autobus, opet je meni  i 417 bolja od njega, al eto da sad opet neispadne ja nesto, u krajnjem slucaju je 431 dt sigurno daleko ispred stara ...

sto se tice skya, pa on je tamo u bazi, ulece i on ponekad na ZG, rijetko ali uleti, i nekad ode neku vanrednu po bosni ...

Tako je, oni su uzeli po jednog Starlinera i ostatak voznog parka čine uglavnom MAN-ovi dok gosp. Mujo kupuje Setre 400 kao halvu, i ne sumnjam da će dogodine biti još jedan ovakav paket ako Bog da.

Sad pogotovo nakon ''proširenja porodice''  bi trebalo očekivati prodaju starijih vozila, prvenstveno tog Skylinera pa i Setri 300 serije ali o tom po tom, vrijeme će pokazati.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Almir
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #546 on: February 07, 2011, 12:54:11 »

sve je to super..al moze li  mi neko objasnit od vrha prema dole 8 slika..jeli ovo jedno svijetlo ne radi u setre ili to tako bude ?
Logged

Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #547 on: February 07, 2011, 12:59:01 »

sve je to super..al moze li  mi neko objasnit od vrha prema dole 8 slika..jeli ovo jedno svijetlo ne radi u setre ili to tako bude ?

Ako misliš na maglenke, to je fazon kod motanja i pali se ona maglenka na koju stranu skrećeš. Korisna stvar i postoji kod novijih auta.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #548 on: February 07, 2011, 13:00:08 »

to su ti maglenke, i sad kao kod novih auta, audi, mercedes itd, kad se mota u neku stranu ta se maglenka pali, fora neka, dok kad su potrebne maglenke one se upale i ta opcija tad ne radi Wink
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #549 on: February 07, 2011, 13:02:18 »

Cilj toga je da bolje osvijetli ugao gdje skrećeš. Ima nešto slično tome, da se kratka svjetla rotiraju na sličnom principu, kako motaš volan.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #550 on: February 07, 2011, 13:04:53 »

[
Tako je, oni su uzeli po jednog Starlinera i ostatak voznog parka čine uglavnom MAN-ovi dok gosp. Mujo kupuje Setre 400 kao halvu, i ne sumnjam da će dogodine biti još jedan ovakav paket ako Bog da.

Sad pogotovo nakon ''proširenja porodice''  bi trebalo očekivati prodaju starijih vozila, prvenstveno tog Skylinera pa i Setri 300 serije ali o tom po tom, vrijeme će pokazati.
sto se tice prinova, kako imam informacije lahko moguce i dosta dosta prije da ce biti jos prinova, ali naravno na vrijeme cu dobiti info pa i vas obavjestim...

sto se tice tih vozila, kako znam ona su sva u opciji za prodaju ako dodje kupac i pita, drugacije kantic i ne prodaje vozila, ne stavlja ih sigurno na pik Wink
Logged


apmo
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 81


« Reply #551 on: February 07, 2011, 13:10:34 »

Svaka čast Kantiču na ovim prinavama, sad kad su ukinuli vize ima još više posla.

No, mislim da se ovdje naveliko pretjeruje, ne možeš uspoređivati jednu firmu kakav je kantič sa dvadeset autobusa i neke druge firme sa 100-200 autobusa.. Tako da ovo najbolji na balkanu i ostalo je relativno, on je najbolji medžu firmama sa 20 autobusa, ali trebalo bi vidjeti kako bi to funkcioniralo u firmi gdje vlasnik sam ne može kontrolirati svakog radnika posebno!!!

Zato smanjite doživljaj i uživajte u Setrama!!!
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #552 on: February 07, 2011, 13:14:49 »

apmo svako ima svoje misljenje, vec smo rijesili tu diskusiju ko je bolji ne bolji, to je stvar koju ne moze niko reci u ocima pojedinca, jer svako ima svoje misljenje, tako da ti neces nikome govoriti da smanjuje dozivljaje, jer nisi ti zaduzen za taj posao ovdje, ti smanji, i pusti ljude neka imaju svoje misljenje, ko god da je napisao da je najbolji ili najlosiji to je misljenje te osobe, i ti to nemozes promjeniti u njegovoj glavi ...
Logged


apmo
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 81


« Reply #553 on: February 07, 2011, 13:19:05 »

Cilj toga je da bolje osvijetli ugao gdje skrećeš. Ima nešto slično tome, da se kratka svjetla rotiraju na sličnom principu, kako motaš volan.

Nisu kod svih auta u maglenkama kod nekih su unutar običnih svjetala dodatne žarulje, tako da i kad maglenke rade ta svjetla koja proširuju kut osvjetljenosti kod skretanja isto rade. Mercedes i VW ih ugrađuju u maglenke što je zapravo štednja jer ne moraju trošiti na još jednu žarulju u svakom svjetlu..
Po ovim Setrama se vidi da su top oprema.

Nego, jel će se uzeti i obične 415HD?
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #554 on: February 07, 2011, 13:21:25 »

cisto sumnjam, jer nema potrebe za njima, ja mislim da ce iskljucivo uzimati 417 i 431 ...
Logged


Pages: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 100   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.033 seconds with 19 queries.