bhbus.ba
June 03, 2024, 06:31:45 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 100   Go Down
  Print  
Author Topic: Kantić - Razno/Diskusije  (Read 463428 times)
Goran SK
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 1.600


« Reply #480 on: January 22, 2011, 01:28:16 »













Bravo za slike ! EKSTRA su Wink e sad meni deluje Setra puno,puno lepse sa orginal radkapne serije 300  Smiley
« Last Edit: January 06, 2012, 13:27:01 by The_Dubster » Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #481 on: January 22, 2011, 01:41:46 »

Bravo za slike ! EKSTRA su Wink e sad meni deluje Setra puno,puno lepse sa orginal radkapne serije 300  Smiley
tnx Wink
Logged


coleman
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 638


« Reply #482 on: January 22, 2011, 13:16:24 »

razlicita su godista, znam da su i one uzimane iz Ulma, sad nisam siguran za sve 300 serije, ali mislim da su sve kupljene nove ...

Nemoj mi vjerovati 100% ali cini mi se da sam na jednoj vidio ispod natpis neke druge firme
Logged
damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #483 on: January 22, 2011, 22:05:55 »




Ova  sa Auto - Puta  gdje  pretice  MAN-a TGA  je  vrhunska , to se  zove , imati osjecaj kad  okinut  za slikanje
« Last Edit: January 06, 2012, 13:27:40 by The_Dubster » Logged

kilometar
VIP Član
Kondukter
*
Offline Offline

Posts: 771



« Reply #484 on: January 25, 2011, 21:22:30 »

U vozni park dobiti tri Setre 431dt i 417hdh može vrlo mali broj firmi.
Odličan potez čini mi se, da se konkurencija ostavi još za par koraka.
Čestitke firmi Kantić.......
Logged
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #485 on: January 25, 2011, 23:44:14 »

Ne može se ništa reći osim GIGANT !!

I sada ću biti otvoren, svako ko kaže da ovaj forum Kantić ispred svih ostalih se sigurno izjeda od muke i ljubomore jer ova firma sa punim pravom zaslužuje sami vrh kod nas. Čovjek će za koju godinu u voznom parku imati sve Setre 400, i njemu je uvijek putnik bio na prvom mjestu i evo, ove slike sve govore. Ovo su rezultati njegovog načina rada, da bi zaradio moraš i uložit u kvalitetno.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #486 on: January 26, 2011, 10:01:50 »

Ja mu se divim.  Smiley Smiley Smiley
Jel zna neko možda koliko je koštala ova investicija?
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
kilometar
VIP Član
Kondukter
*
Offline Offline

Posts: 771



« Reply #487 on: January 26, 2011, 10:14:37 »

Ne može se ništa reći osim GIGANT !!

I sada ću biti otvoren, svako ko kaže da ovaj forum Kantić ispred svih ostalih se sigurno izjeda od muke i ljubomore jer ova firma sa punim pravom zaslužuje sami vrh kod nas. Čovjek će za koju godinu u voznom parku imati sve Setre 400, i njemu je uvijek putnik bio na prvom mjestu i evo, ove slike sve govore. Ovo su rezultati njegovog načina rada, da bi zaradio moraš i uložit u kvalitetno.
Nadovezao bih se na post od Mustafe,naravno,ovaj će forum uvijek podržati i pohvaliti firme koje ulažu u vozni park i sigurnost putnika(kao što je firma Kantić,svakako),ali i isto tako oštro kritizirati i objavljivati propuste i nedostatke bilo koje firme.
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #488 on: January 26, 2011, 11:36:45 »

naravno, i kantic ima propusta kao i svi, znaci nema iznimke, za sve prevoznike ista je mjera, a to sto je on prvi na popisu, nije dzabe, mnogi su mislili da imam udio od kantica za to sto ga toliko stavljam gore i tak to, to nije istina ... razlog je samo sto ja primjecujem profesionalnost i kvalitet rada ...
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #489 on: January 26, 2011, 12:05:58 »

Ne može se ništa reći osim GIGANT !!

I sada ću biti otvoren, svako ko kaže da ovaj forum Kantić ispred svih ostalih se sigurno izjeda od muke i ljubomore jer ova firma sa punim pravom zaslužuje sami vrh kod nas. Čovjek će za koju godinu u voznom parku imati sve Setre 400, i njemu je uvijek putnik bio na prvom mjestu i evo, ove slike sve govore. Ovo su rezultati njegovog načina rada, da bi zaradio moraš i uložit u kvalitetno.
Nadovezao bih se na post od Mustafe,naravno,ovaj će forum uvijek podržati i pohvaliti firme koje ulažu u vozni park i sigurnost putnika(kao što je firma Kantić,svakako),ali i isto tako oštro kritizirati i objavljivati propuste i nedostatke bilo koje firme.

E to, mi ćemo uvijek praviti reklamu svim prevoznicima, a da li će ona biti pozitivna ili negativna to zavisi od samog prevoznika, jer mi samo istinu iznosimo i nećemo reći ni za koga da je dobar i sve to ako nije i nadam se da će i sami putnici dolaziti do ovih informacija koje će im itekako pomoći kod izbora prevoznika.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Denky Pecanin
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 681



« Reply #490 on: January 26, 2011, 16:35:55 »

Ja sam odusevljen...a prvo mesto na forumu KANTIC zauzima iskljucivo zato sto ima najbolji vozni park u BiH i sire...Jak je Centrotrans, ali po mom misljenju Kantic je jaci...svaka cast jos jednom...ljudi su profesionalci...svi se hvale na njih i zasluzuju da imaju odlicna vozila....Cheesy
Logged
aka
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 54



« Reply #491 on: January 28, 2011, 21:49:31 »

Cestitke Firmi Kantic!!!!! Nije mala stvar uzeti 3 nove Setre!! Vozni park mu je impresivan i kako sam negdje procitao iza tih ljudi ne stoji apsolutno nitko,niti jedna politika i slicne stvari.Definitivno jedni od meni drazih prijevoznika.....
Logged
apmo
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 81


« Reply #492 on: January 28, 2011, 23:44:44 »

Neki linkovi sa interneta o Kantiću

http://www.idoconline.info/digitalarchive/public/index.cfm?fuseaction=serve&ElementId=221793

http://www.idoconline.info/digitalarchive/public/index.cfm?fuseaction=serve&ElementId=334380

BTW jel netko zna koliko kilometara imaju setre od kantića, pogotov prve 400 i 300?
Logged
aka
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 54



« Reply #493 on: January 29, 2011, 00:10:07 »

Pa cak i ovi demantiji pokazaju visoku profesionalnost i odgovornost spram javnog mjenja i medija.Kantic je stvarno visoko podigao ljestvicu kvalitete.
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #494 on: January 29, 2011, 01:57:46 »

samo sto je ovo apmo staro 5 godina .. 2006 ... prosle godine 2010 godine se desilo da je u italiji na putu za svicarsku jedan putnik ostao na rashsteti, benzinskoj, kantic se javio medijima u svicarskoj i potvrdio da je se to tako desilo i da se vozaci nisu htjeli okrenuti na nekom izlazu jer su se vec 30 minuta udalji od tog mjesta, kantic je kontaktirao tog gospodina i snjeo troskove naknadnog prevoza avionom itd ...

evo ko zna njemacki skontat ce Wink

http://www.yasni.ch/ext.php?url=http://www.20min.ch/news/kreuz_und_quer/story/Car-vergisst-Fahrgast-auf-Raststaette-30093687&cat=news
Logged


Pages: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 100   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.046 seconds with 21 queries.