bhbus.ba
May 20, 2024, 20:42:31 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 100   Go Down
  Print  
Author Topic: Kantić - Razno/Diskusije  (Read 461924 times)
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #330 on: October 30, 2010, 23:23:13 »

ma idemo predaleko sa ovom temom, ali ima razlike od firma, ima jedna firma koja nikako nemoze proci Slo granicu bez detaljnog pregleda, sto nije slucaj sa Kanticem, koliko znam dosad su i vozaci i firma bili regularni...
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
Goran SK
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 1.600


« Reply #331 on: October 30, 2010, 23:43:09 »

ma idemo predaleko sa ovom temom, ali ima razlike od firma, ima jedna firma koja nikako nemoze proci Slo granicu bez detaljnog pregleda, sto nije slucaj sa Kanticem, koliko znam dosad su i vozaci i firma bili regularni...

Jeste da idemo dalje sa ovom temom ali tu nema veze sa firmom ma da ona bila 100% uredna i cista
Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #332 on: October 31, 2010, 00:13:34 »

Produženi vikend i predstojeći blagdani pružili mogućnost da se vide svoji bližnji, a prijevoznicima da zarade... Ugodno s korisnim  Smiley !
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #333 on: October 31, 2010, 00:17:55 »

Uskoro će i Setre 400 raditi po Bosni i za Zagreb, jer za koju godinu će se riješiti svih Neoplana i Setri 300...Nema šta, čovjek se pravo širi, svaka čast.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #334 on: October 31, 2010, 10:04:39 »

dobre slike i jedan i drugi Wink
Logged

Neoplan VIP Class
coleman
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 638


« Reply #335 on: October 31, 2010, 12:34:00 »

Jel bilo putnika za Berlin i jesi li ovo slikao juce? Cudi me da nisu pomjerili polazak za danas?
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #336 on: October 31, 2010, 12:57:28 »

Sada treba samo otvarati ove medjunarodne linije, a ove unutar drzave to je propast hehe, a evo i zasto

Ukidaju nam vize, sav nezaposlen narod njih oko 500.000 sve ce ti otici po zap.europi, tako da se ovamo nece imati ko voziti...ovo je bila sala, ali ce ukidanje viznog rezima uveliko povecati broj putnika na medjunarodnim linijama Wink


biće buseva, al će ići skuplje i cijene, jer će kako kažeš, sav narod poletit odmah vani, a prevoznici koji imaju međunarodne linije će to znati itekako iskoristit Wink
Logged


coleman
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 638


« Reply #337 on: October 31, 2010, 16:26:07 »

Sada treba samo otvarati ove medjunarodne linije, a ove unutar drzave to je propast hehe, a evo i zasto

Ukidaju nam vize, sav nezaposlen narod njih oko 500.000 sve ce ti otici po zap.europi, tako da se ovamo nece imati ko voziti...ovo je bila sala, ali ce ukidanje viznog rezima uveliko povecati broj putnika na medjunarodnim linijama Wink


biće buseva, al će ići skuplje i cijene, jer će kako kažeš, sav narod poletit odmah vani, a prevoznici koji imaju međunarodne linije će to znati itekako iskoristit Wink

Bice vise putnika, ali mislim ne koliko se ocekuje, mozda 20-30% vise. A ne mora znaciti da ce cijene ici gore, naprotiv modza cak bude i jeftinije, jer ce biti veca borba za putnike
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #338 on: October 31, 2010, 16:30:31 »

cijene sigurno nece ici gore ... sto kaze coleman,  samo mogu biti jeftinije .... a nece to toliko biti putnika koliko mi mislimo ... bit ce povecan broj , ali nece toliko, nema narod para za puta a kamoli sta drugo... nema se sema za poso gore... itd itd ... a kamoli da svi mogu otici obici familiju ...
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #339 on: November 01, 2010, 19:53:14 »

pa nemogu oni pomjerat kako hoce Wink a bilo je u sarajevu 3 putnika ... i jos nekih 20tak putnika u tuzli ... taj info imam ...
Logged


Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #340 on: November 01, 2010, 21:28:41 »

majkemi, da imam para tacno bi kupio ovu 215-ku Smiley Smiley
Logged

Neoplan VIP Class
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #341 on: November 01, 2010, 22:51:42 »

Dal ce ova S 215 Mozda odrzavat i Medjunarodne Linije

ona što je međunarodno vozila - vozila... game over
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #342 on: November 02, 2010, 16:54:53 »

Dal ce ova S 215 Mozda odrzavat i Medjunarodne Linije
http://img826.imageshack.us/img826/675/img4136k.jpg

Pa  vidi i u  SLO i HR  imaju kriteriji o Drumskom prijevozu

Pa  vidi i u  SLO i HR  imaju kriteriji o Drumskom prijevozu

Kad je Ziga mogo voziti sa Tamovima mozes i ti sa Setrom.I Turist Company Ljubljanu drzi sa S215HD
[
pa nemogu oni pomjerat kako hoce Wink a bilo je u sarajevu 3 putnika ... i jos nekih 20tak putnika u tuzli ... taj info imam ...

Ne znam tacno kako pise u zakonu, ali preko 90% madjunarodnih linija se pomjera, evo juce su umjesto u nedelju svi vozili Wien, Salzburg, juce sam vidio i Halilovica za Muenchen....
Isti je slucaj i ukoliko je praznik tamo u petak, onda svi pomjeraju polazak sa petka na cetvrtak, tad i ima najvise putnika. Ali dobro pitanje je koliko se to isplati za Berlin, jer rijetko ce ko prevaliti toliki put radi jednog slobodnog dana
pa nemogu oni pomjerat kako hoce Wink a bilo je u sarajevu 3 putnika ... i jos nekih 20tak putnika u tuzli ... taj info imam ...

Ne znam tacno kako pise u zakonu, ali preko 90% madjunarodnih linija se pomjera, evo juce su umjesto u nedelju svi vozili Wien, Salzburg, juce sam vidio i Halilovica za Muenchen....
Isti je slucaj i ukoliko je praznik tamo u petak, onda svi pomjeraju polazak sa petka na cetvrtak, tad i ima najvise putnika. Ali dobro pitanje je koliko se to isplati za Berlin, jer rijetko ce ko prevaliti toliki put radi jednog slobodnog dana

pa da ... ipak je berlin predaleko ...

a sto se tice 215 ... moze ona komotno voziiti hr i slo ... ali kantic nece vise da salje te buseve na te linije, kaze nisu to vise busevi za tih linija .... bolji busevi su za te linije .... eto kako gleda putnike ... samo jos bolje da im bude !

Ma nece, da ih salje iz 1000 razloga, jedan od razloga jest konkurencija, a drugi razlog je reklama, u BiH zna svak ko je Kantic, a neki Slovenac da ga vidi i kaze vidi ovog sta je poslao...
« Last Edit: November 02, 2010, 16:58:19 by tomo » Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #343 on: November 07, 2010, 10:49:52 »

e super, eto uspio si je ti uslikati , 317 sto je bila na njemackim tablama sad na svicarskim, to je povratak iz svice, ona slabo dolazi u Bosnu, sigurno je dovukla putnike usput, jer je dosla na pregled ili redovan servis ...
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #344 on: November 08, 2010, 10:24:26 »


ova setra sto je danas slikao almir, jedino ona ima greskom uradjene sare na retrovizorima obrnuto, gore plavo dole bijelo... u kantica ide gore bijelo dole plavo ... to su slucajno pogresili u ulmu ...

« Last Edit: November 08, 2010, 22:01:53 by amar » Logged


Pages: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 100   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.031 seconds with 21 queries.