bhbus.ba
March 29, 2024, 00:24:09 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Kako u Austriji pronaci zaposlenje za vozaca D kategorije  (Read 1433 times)
muamer_al
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 1



« on: October 06, 2015, 11:49:58 »

Zovem se Muamer nedavno sam polozio za D kategoriju radim u jednoj firmi kao vozac zainteresiran sam da idem vani za austriju,pa me zanima ako ima ko da mi javi ili postoji neko ko je u austriji dobio posao za vozaca D kategorije,koja je procedura,vecinom svi pricaju za njemacku ali mene zanima austrija samo..hvala
Logged
Hare
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 467


I krv svoju za Bosnu moju


« Reply #1 on: October 06, 2015, 17:09:27 »

Hmm ti bi bolje ,svi bi mi , ali dobro je da radis i ovdje ,svi znamo u Bosni kakav je rezim privatnika , nego ako imas poznanika il rodbine u Austriji pitaj njih ,u mene rodjak radi kao vozac u Njemackoj .
Logged

BHBUS
jozip
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 499



« Reply #2 on: October 06, 2015, 21:40:55 »

Pajdo,u Austriju ti je jako tesko da upadnes jer za vas sa BH pasosom je nenormalno tesko, za bilo kakav posao,mi koji imamo HR putovnicu ide lakse al opet nije tako lako dobit radnu dozvolu
Za Njemacku neznam kako ide tamo
Ali moj ti je savjet radi tu ili ako ti je tu lose nazovi Globtour, oni uvijek primaju pocetnike i vozace jer trebas malo i iskustva imat i kad dodje vrijeme da i vi mognete radit u EU bit ce ti itekako lakse kad imas radno iskustvo i radnog staza koliko toliko
Nadam se da sam ti barem malo bio od pomoci.Pozz
Logged

BRIŠNIK BUS TOMISLAVGRAD
***** putujte sa najudobnijim autobusom......
Široki Brijeg-Innsbruck
bernes
Početnik
*
Offline Offline

Posts: 0



« Reply #3 on: October 07, 2015, 12:11:23 »

Ma ne samo u austriji ne moze se skoro nigdje zaposlit ako nemas ili jaku stelu ili nekog da vec tu negdje radi pa da te ubaci....
Evo ja sam svima skoro predao papire i svi kazu isto ....kao pozvacemo te i to je to.
Logged
Montoya
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 31



« Reply #4 on: October 08, 2015, 10:15:20 »

Sa hrvatskim papirima ti netreba nikakva štela ni poznanstvo ni ništa.  Možeš banut na kolodvor i ić pitat po kancelarijama i za sat vremena ćeš nać posao.  Sa BH pasošom neznam što sve treba, al definitivno je puno kompliciranije
Logged
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.044 seconds with 20 queries.